Kırbaç
Kazanma Oranı
51.1%
Maçlar
3.924
KDA
3.07

Kırbaç vs Yamato vs Yamato

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
18.553
Surum
6774
Son Güncelleme
14 Eki 2026 UTC

Kırbaç 3.924 Deadlock maçına dayanarak Yamato'ye karşı %51.1 kazanma oranı avantajı korur. Kırbaç ortalama %825 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Kırbaç Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Kırbaç'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Kırbaç - bu eşleşmede 51.1% kazanma oranı
Kırbaç
51.1% KO
VS
Yamato vs Kırbaç eşleşmesi - 48.9% kazanma oranı
Yamato
48.9% KO

Kırbaç vs Yamato eşleşmesini kim kazanır?

Kırbaç, Kırbaç vs Yamato eşleşmesini kazanır
Kazanan
Kırbaç
Maçlar: 3.924
51.1%
Kazanma Oranı
48.9%
6.7
Ort. Öldürme
8.0
6.7
Ort. Ölüm
7.5
13.7
Ort. Asist
11.6
39.372
Ort. Net Değer
38.547
32.965
Oyuncu Hasarı
32.404
4.004
Hedef Hasarı
5.393
79.5
Son Vuruş
71.8

Kırbaç vs Yamato Eşleşme özeti

The Kırbaç vs Yamato matchup in Deadlock is hafif bir avantajla görece dengeli bir eşleşme. Based on 3.924 recent matches analyzed, Kırbaç wins with a 51.1% win rate compared to Yamato's 48.9%, giving Kırbaç a 2.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Yamato consistently outperforms. Kırbaç has a small statistical advantage, but Yamato can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.

Kırbaç vs Yamato Savaş analizi

Kırbaç wins combat stats against Yamato in Deadlock

Kırbaç edges out Yamato in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 3.924 matches analyzed, this Kırbaç vs Yamato matchup remains contestable for both sides. Yamato shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Yamato's favor.

KDA oranı
3.07Kırbaç
2.59Yamato
Kırbaç demonstrates noticeably stronger kill-death-assist performance against Yamato, maintaining a 3.07 KDA versus 2.59. This 0.48 point gap reflects Kırbaç's superior ability to secure eliminations while avoiding death in these head-to-head encounters. Yamato players facing Kırbaç should prioritize team coordination over solo aggression — look for 2v1 situations, coordinate ability usage with teammates, and focus on trading rather than taking isolated duels where Kırbaç's statistical advantage becomes most pronounced.
Ort. öldürme
6.7Kırbaç
8.0Yamato
Yamato secures approximately 1.3 more kills per match than Kırbaç in this head-to-head (8.0 vs 6.7). Over the course of a typical match, this translates to Yamato contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates Yamato's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Kırbaç can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
6.7Kırbaç
7.5Yamato
Kırbaç survives longer in this matchup, dying 6.7 times per game compared to Yamato's 7.5 deaths. This 0.9 death difference per match means Kırbaç is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Yamato players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Kırbaç's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
32.965Kırbaç
32.404Yamato
Player damage output is remarkably close in the Kırbaç vs Yamato matchup. Kırbaç deals 32.965 average damage while Yamato deals 32.404. This parity indicates both heroes apply similar pressure in fights and contribute comparably to wearing down enemy health pools. When these heroes face off, neither can rely on superior damage output to swing encounters — instead, the deciding factors become ability timing, positioning, and coordination with teammates.
Hedef hasarı
4.004Kırbaç
5.393Yamato
Yamato contributes 1.390 more objective damage than Kırbaç on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Yamato may want to prioritize objective-focused strategies. Kırbaç should focus on creating picks while Yamato pushes objectives.

Kırbaç vs Yamato Ekonomi analizi

Net değer
39.372Kırbaç
38.547Yamato
Son vuruşlar
79.5Kırbaç
71.8Yamato

Kırbaç generates approximately 825 more souls than Yamato on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kırbaç a mid-game advantage. Kırbaç secures more last hits (79.5 vs 71.8), while Kırbaç leads in denies (2.7 vs 2.0). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Kırbaç vs Yamato için önerilen eşyalar

Kırbaç build for Yamato matchup

Kırbaç Build vs Yamato

This winning build for Kırbaç against Yamato focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.1% win rate against Yamato, these 7 items help Kırbaç press the advantage and close out games efficiently. Mistik Titreşimler, Yakıcı Büyü, Sihirli Halı, and 4 more items, totaling approximately 38.400 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Yamato build for Kırbaç matchup

Yamato Build vs Kırbaç

Yamato's counter-build against Kırbaç attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Yamato players typically prioritize items that help them survive and scale. Yenileyici, Göksel Lütuf, Ezici Yumruklar, and 4 more items, totaling approximately 45.199 souls Knowing Yamato's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 3.924 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kırbaç vs Yamato eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Kırbaç etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Kırbaç Deadlock'ta 25 kahramana karşı avantajlı ve 15 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kırbaç'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 42.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Kırbaç matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
42.37%12.7203.156.26.130.77039.656
51.45%12.4873.196.26.231.17939.599
44.94%8.4163.056.66.532.24939.238
53.85%6.9143.126.56.632.76539.767
52.66%6.8463.146.56.432.60139.964
51.66%6.3783.096.76.632.69140.347
45.03%6.1513.166.66.332.54440.251
43.13%6.1193.046.36.230.51839.259
50.23%5.7423.206.76.432.74640.354
50.61%5.6393.056.86.833.36539.841
53.16%5.4123.286.66.233.40739.934
44.84%4.9473.156.56.332.05040.298
47.87%4.8923.116.56.331.61939.352
49.66%4.8572.866.66.830.91339.354
51.22%4.7563.236.76.332.78640.384
48.69%4.4283.006.66.733.20239.629
51.53%4.3453.076.76.632.68440.271
49.49%4.2923.146.66.432.67639.661
54.25%4.2543.296.76.332.62540.458
50.12%4.2083.016.56.632.88839.782
50.91%3.9763.126.86.633.89639.790
51.07%3.9243.076.76.732.96539.372
54.53%3.8183.146.76.632.79140.188
47.32%3.6413.016.36.533.26239.892
48.25%3.5943.106.66.433.55339.893
54.99%3.5103.236.66.232.18739.730
45.67%3.3703.136.56.332.71239.294
54.16%3.3403.266.76.333.16540.868
54.61%3.1813.326.76.232.97140.774
48.78%3.1453.166.76.434.09640.378
52.15%2.8673.126.86.732.92639.780
53.82%2.5773.076.56.431.63840.145
54.76%2.5203.456.76.032.27240.610
45.33%2.2902.936.16.432.95939.096
51.76%2.2393.397.06.132.86339.972
52.56%2.0153.206.66.232.85239.931
57.02%1.9293.346.76.133.19341.105
50.12%1.6543.176.46.031.56840.318
54.78%1.4333.286.76.232.65540.267
48.34%1.2373.234.74.624.24135.646
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Kırbaç Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Kırbaç'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Kırbaç'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.0% kazanma oranı elde eder. Kırbaç bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Kırbaç'nin en zor eşleşmesi nedir?

Kırbaç'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 42.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kırbaç, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Kırbaç'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Kırbaç'nin Deadlock'ta 25 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 15 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Kırbaç'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Kırbaç'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Kırbaç'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Kırbaç'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.