
- Kazanma Oranı
- 51.8%
- Maçlar
- 2.239
- KDA
- 3.39
Kırbaç vs Engerek vs Engerek
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 18.553
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Kırbaç 2.239 Deadlock maçına dayanarak Engerek'ye karşı %51.8 kazanma oranı avantajı korur. Kırbaç ortalama %-188 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.
Kırbaç Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Kırbaç'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Kırbaç vs Engerek eşleşmesini kim kazanır?

Kırbaç vs Engerek Eşleşme özeti
The Kırbaç vs Engerek matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 2.239 recent matches analyzed, Kırbaç wins with a 51.8% win rate compared to Engerek's 48.2%, giving Kırbaç a 3.5 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Engerek consistently outperforms. Kırbaç holds a meaningful advantage in this matchup. Engerek players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Kırbaç vs Engerek Savaş analizi
Kırbaç edges out Engerek in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 2.239 matches analyzed, this Kırbaç vs Engerek matchup remains contestable for both sides. Engerek shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Engerek's favor.
Kırbaç vs Engerek Ekonomi analizi
Kırbaç and Engerek have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Engerek secures more last hits (86.1 vs 78.5), while Engerek leads in denies (3.0 vs 2.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Kırbaç vs Engerek için önerilen eşyalar
Kırbaç Build vs Engerek







This winning build for Kırbaç against Engerek focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.8% win rate against Engerek, these 7 items help Kırbaç press the advantage and close out games efficiently. Mistik Titreşimler, Yakıcı Büyü, Artan Hassasiyet, and 4 more items, totaling approximately 33.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Engerek Build vs Kırbaç







Engerek's counter-build against Kırbaç attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Engerek players typically prioritize items that help them survive and scale. Odaklı Mercek, Durdurulamaz, Sülük, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Knowing Engerek's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 2.239 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kırbaç vs Engerek eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Kırbaç etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Kırbaç Deadlock'ta 25 kahramana karşı avantajlı ve 15 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kırbaç'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 42.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.37% | 12.720 | 3.15 | 6.2 | 6.1 | 30.770 | 39.656 | |
| 51.45% | 12.487 | 3.19 | 6.2 | 6.2 | 31.179 | 39.599 | |
| 44.94% | 8.416 | 3.05 | 6.6 | 6.5 | 32.249 | 39.238 | |
| 53.85% | 6.914 | 3.12 | 6.5 | 6.6 | 32.765 | 39.767 | |
| 52.66% | 6.846 | 3.14 | 6.5 | 6.4 | 32.601 | 39.964 | |
| 51.66% | 6.378 | 3.09 | 6.7 | 6.6 | 32.691 | 40.347 | |
| 45.03% | 6.151 | 3.16 | 6.6 | 6.3 | 32.544 | 40.251 | |
| 43.13% | 6.119 | 3.04 | 6.3 | 6.2 | 30.518 | 39.259 | |
| 50.23% | 5.742 | 3.20 | 6.7 | 6.4 | 32.746 | 40.354 | |
| 50.61% | 5.639 | 3.05 | 6.8 | 6.8 | 33.365 | 39.841 | |
| 53.16% | 5.412 | 3.28 | 6.6 | 6.2 | 33.407 | 39.934 | |
| 44.84% | 4.947 | 3.15 | 6.5 | 6.3 | 32.050 | 40.298 | |
| 47.87% | 4.892 | 3.11 | 6.5 | 6.3 | 31.619 | 39.352 | |
| 49.66% | 4.857 | 2.86 | 6.6 | 6.8 | 30.913 | 39.354 | |
| 51.22% | 4.756 | 3.23 | 6.7 | 6.3 | 32.786 | 40.384 | |
| 48.69% | 4.428 | 3.00 | 6.6 | 6.7 | 33.202 | 39.629 | |
| 51.53% | 4.345 | 3.07 | 6.7 | 6.6 | 32.684 | 40.271 | |
| 49.49% | 4.292 | 3.14 | 6.6 | 6.4 | 32.676 | 39.661 | |
| 54.25% | 4.254 | 3.29 | 6.7 | 6.3 | 32.625 | 40.458 | |
| 50.12% | 4.208 | 3.01 | 6.5 | 6.6 | 32.888 | 39.782 | |
| 50.91% | 3.976 | 3.12 | 6.8 | 6.6 | 33.896 | 39.790 | |
| 51.07% | 3.924 | 3.07 | 6.7 | 6.7 | 32.965 | 39.372 | |
| 54.53% | 3.818 | 3.14 | 6.7 | 6.6 | 32.791 | 40.188 | |
| 47.32% | 3.641 | 3.01 | 6.3 | 6.5 | 33.262 | 39.892 | |
| 48.25% | 3.594 | 3.10 | 6.6 | 6.4 | 33.553 | 39.893 | |
| 54.99% | 3.510 | 3.23 | 6.6 | 6.2 | 32.187 | 39.730 | |
| 45.67% | 3.370 | 3.13 | 6.5 | 6.3 | 32.712 | 39.294 | |
| 54.16% | 3.340 | 3.26 | 6.7 | 6.3 | 33.165 | 40.868 | |
| 54.61% | 3.181 | 3.32 | 6.7 | 6.2 | 32.971 | 40.774 | |
| 48.78% | 3.145 | 3.16 | 6.7 | 6.4 | 34.096 | 40.378 | |
| 52.15% | 2.867 | 3.12 | 6.8 | 6.7 | 32.926 | 39.780 | |
| 53.82% | 2.577 | 3.07 | 6.5 | 6.4 | 31.638 | 40.145 | |
| 54.76% | 2.520 | 3.45 | 6.7 | 6.0 | 32.272 | 40.610 | |
| 45.33% | 2.290 | 2.93 | 6.1 | 6.4 | 32.959 | 39.096 | |
| 51.76% | 2.239 | 3.39 | 7.0 | 6.1 | 32.863 | 39.972 | |
| 52.56% | 2.015 | 3.20 | 6.6 | 6.2 | 32.852 | 39.931 | |
| 57.02% | 1.929 | 3.34 | 6.7 | 6.1 | 33.193 | 41.105 | |
| 50.12% | 1.654 | 3.17 | 6.4 | 6.0 | 31.568 | 40.318 | |
| 54.78% | 1.433 | 3.28 | 6.7 | 6.2 | 32.655 | 40.267 | |
| 48.34% | 1.237 | 3.23 | 4.7 | 4.6 | 24.241 | 35.646 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kırbaç Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Kırbaç'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Kırbaç'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.0% kazanma oranı elde eder. Kırbaç bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Kırbaç'nin en zor eşleşmesi nedir?
Kırbaç'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 42.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kırbaç, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Kırbaç'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Kırbaç'nin Deadlock'ta 25 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 15 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Kırbaç'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Kırbaç'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Kırbaç'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Kırbaç'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
