Engerek
Kazanma Oranı
46.4%
Maçlar
1.552
KDA
2.10

Engerek vs İntikamcı vs İntikamcı

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
16.851
Surum
6860
Son Güncelleme
7 Kas 2026 UTC

Engerek bu Deadlock eşleşmesinde İntikamcı'ye karşı %46.4 kazanma oranında zorluk yaşar. 1.552 oyundan veriler, Engerek'in ortalama %1.9 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.

Engerek Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Engerek'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Engerek - bu eşleşmede 46.4% kazanma oranı
Engerek
46.4% KO
VS
İntikamcı vs Engerek eşleşmesi - 53.6% kazanma oranı
İntikamcı
53.6% KO

Engerek vs İntikamcı eşleşmesini kim kazanır?

İntikamcı, Engerek vs İntikamcı eşleşmesini kazanır
Kazanan
İntikamcı
Maçlar: 1.552
46.4%
Kazanma Oranı
53.6%
5.3
Ort. Öldürme
6.7
6.0
Ort. Ölüm
4.1
7.3
Ort. Asist
9.3
34.412
Ort. Net Değer
34.221
21.263
Oyuncu Hasarı
28.997
6.351
Hedef Hasarı
4.875
49.3
Son Vuruş
47.7

Engerek vs İntikamcı Eşleşme özeti

The Engerek vs İntikamcı matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 1.552 recent matches analyzed, İntikamcı wins with a 53.6% win rate compared to Engerek's 46.4%, giving İntikamcı a 7.2 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where İntikamcı consistently outperforms. İntikamcı dominates this matchup statistically. İntikamcı can play aggressively and look for solo kills, while Engerek should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.

Engerek vs İntikamcı Savaş analizi

İntikamcı wins combat stats against Engerek in Deadlock

İntikamcı claims 4 out of 5 combat metrics in the Engerek vs İntikamcı matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. Our analysis of 1.552 ranked games reveals İntikamcı consistently outperforms Engerek in direct combat scenarios. While Engerek manages to win one metric, the overall picture favors İntikamcı in fights. Engerek players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where İntikamcı dominates.

KDA oranı
2.10Engerek
3.92İntikamcı
The KDA disparity between İntikamcı and Engerek is substantial: 3.92 versus 2.10, a commanding 1.82 point difference that reveals İntikamcı's dominance in direct combat exchanges. This matchup data from 1.552 games shows İntikamcı consistently outfragging and outliving Engerek in these encounters. For Engerek players, the strategic implication is clear: avoid 1v1 gunfights against İntikamcı whenever possible. Instead, leverage team utility, information gathering, and multi-person pushes to neutralize İntikamcı's mechanical advantage.
Ort. öldürme
5.3Engerek
6.7İntikamcı
İntikamcı secures approximately 1.4 more kills per match than Engerek in this head-to-head (6.7 vs 5.3). Over the course of a typical match, this translates to İntikamcı contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates İntikamcı's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Engerek can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
6.0Engerek
4.1İntikamcı
İntikamcı demonstrates markedly better survivability against Engerek, recording fewer deaths per game. Dying less frequently gives İntikamcı significantly more impact potential — more opportunities for multi-kills, more presence in objective fights, and more economic stability from staying alive. Engerek players face a survival deficit that compounds throughout a match, making disciplined positioning and smart disengagements crucial.
Oyuncu hasarı
21.263Engerek
28.997İntikamcı
The damage differential between İntikamcı and Engerek is exceptional: 28.997 compared to just 21.263. İntikamcı deals 7.734 more damage per game on average, indicating absolute dominance in direct combat exchanges. This level of disparity suggests İntikamcı's kit, typical playstyle, or positioning patterns give them massive advantages in dealing damage while Engerek struggles to even trade effectively. Engerek players should treat İntikamcı as a must-avoid duel and focus entirely on non-combat contributions or ability-based damage.
Hedef hasarı
6.351Engerek
4.875İntikamcı
Engerek contributes 1.477 more objective damage than İntikamcı on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Engerek may want to prioritize objective-focused strategies. İntikamcı should focus on creating picks while Engerek pushes objectives.

Engerek vs İntikamcı Ekonomi analizi

Net değer
34.412Engerek
34.221İntikamcı
Son vuruşlar
49.3Engerek
47.7İntikamcı

Engerek and İntikamcı have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.

Engerek vs İntikamcı için önerilen eşyalar

Engerek build for İntikamcı matchup

Engerek Build vs İntikamcı

This optimized build for Engerek against İntikamcı is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 53.6% win rate disadvantage against İntikamcı, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Büyülü Coşkunluk, Mermi Sekmesi, Susturucu, and 4 more items, totaling approximately 28.800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.

İntikamcı build for Engerek matchup

İntikamcı Build vs Engerek

İntikamcı's recommended build against Engerek leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring İntikamcı, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Göksel Lütuf, Artan Hassasiyet, Oyuklu Mermi, and 4 more items, totaling approximately 38.799 souls Understanding İntikamcı's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 1.552 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Engerek vs İntikamcı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Engerek etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Engerek Deadlock'ta 12 kahramana karşı avantajlı ve 31 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Engerek'in en güçlü eşleşmesi Kapıcı'a karşı 53.9% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 35.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Engerek matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
38.92%2.5852.235.15.521.50834.480
37.98%2.5252.064.85.620.60534.030
47.60%2.4582.295.35.622.25334.868
45.40%2.4252.255.65.923.18635.030
35.93%2.2182.165.05.620.54133.835
50.71%2.1792.335.65.824.07334.979
45.54%2.0862.295.45.722.80134.833
47.91%2.0372.305.96.123.92035.338
45.40%2.0332.315.05.423.73534.447
47.38%1.8532.325.55.722.68334.903
47.63%1.7932.305.15.521.51635.018
47.40%1.7722.245.45.923.36236.051
41.30%1.7702.295.15.521.71634.977
46.68%1.7332.305.45.823.08535.279
47.31%1.6932.285.15.622.24534.814
47.38%1.6782.255.25.821.74235.217
52.87%1.6742.385.55.722.51234.975
51.62%1.6352.465.55.322.00634.605
36.50%1.6302.124.95.520.42434.746
42.44%1.6282.215.55.923.90235.157
46.02%1.6212.325.55.623.16134.626
46.39%1.5522.105.36.021.26334.412
47.12%1.4072.275.35.722.20634.609
45.55%1.3832.195.25.921.74734.321
52.85%1.3682.475.75.522.28034.970
44.90%1.3342.355.45.523.25434.846
43.30%1.3052.134.95.622.20434.580
46.09%1.2782.325.55.723.54535.365
50.52%1.2552.375.55.822.77735.134
48.01%1.0542.425.45.522.46235.645
51.83%1.0402.325.45.722.74235.187
49.34%9852.295.35.622.13634.649
45.08%9452.174.65.320.71834.818
47.02%9402.435.45.523.26535.062
42.34%9332.195.05.521.45833.287
42.08%9032.214.85.321.09734.857
50.00%8462.285.45.823.64833.865
50.53%8432.335.35.522.52834.838
44.34%8392.315.45.623.79834.254
53.94%7992.595.65.322.61035.492
53.79%7512.465.35.223.07535.064
51.74%7192.375.95.923.31035.187
52.33%5372.595.75.423.21436.249
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Engerek Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Engerek'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Engerek'nin en iyi eşleşmesi Kapıcı'e karşıdır, 53.9% kazanma oranı elde eder. Engerek bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Engerek'nin en zor eşleşmesi nedir?

Engerek'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 35.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Engerek, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Engerek'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Engerek'nin Deadlock'ta 12 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 31 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Engerek'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Engerek'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Engerek'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Engerek'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.