
- Kazanma Oranı
- 45.9%
- Maçlar
- 4.265
- KDA
- 2.80
Mina vs Abrams vs Abrams
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 20.293
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Mina bu Deadlock eşleşmesinde Abrams'ye karşı %45.9 kazanma oranında zorluk yaşar. 4.265 oyundan veriler, Mina'in ortalama %-0.7 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.
Mina Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Mina'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Mina vs Abrams eşleşmesini kim kazanır?

Mina vs Abrams Eşleşme özeti
The Mina vs Abrams matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 4.265 recent matches analyzed, Abrams wins with a 54.1% win rate compared to Mina's 45.9%, giving Abrams a 8.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Abrams consistently outperforms. Abrams dominates this matchup statistically. Abrams can play aggressively and look for solo kills, while Mina should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Mina vs Abrams Savaş analizi
Mina claims 4 out of 5 combat metrics in the Mina vs Abrams matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. Our analysis of 4.265 ranked games reveals Mina consistently outperforms Abrams in direct combat scenarios. While Abrams manages to win one metric, the overall picture favors Mina in fights. Abrams players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Mina dominates.
Mina vs Abrams Ekonomi analizi
Mina and Abrams have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Mina secures more last hits (84.3 vs 76.3), while Abrams leads in denies (3.1 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Mina vs Abrams için önerilen eşyalar
Mina Build vs Abrams







This optimized build for Mina against Abrams is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 54.1% win rate disadvantage against Abrams, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Büyü Bozan, Yakıcı Büyü, Ruhani Değişim, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Abrams Build vs Mina







Abrams's recommended build against Mina leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Abrams, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Cadı Zırhı, Hayalet Saldırı, Ezici Yumruklar, and 4 more items, totaling approximately 32.800 souls Understanding Abrams's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 4.265 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Mina vs Abrams eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Mina etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Mina Deadlock'ta 13 kahramana karşı avantajlı ve 27 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Mina'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 54.8% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 38.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.50% | 14.443 | 2.89 | 7.0 | 6.2 | 29.212 | 39.839 | |
| 38.52% | 11.945 | 2.85 | 7.0 | 6.1 | 28.728 | 39.510 | |
| 43.56% | 9.501 | 2.86 | 7.4 | 6.4 | 30.189 | 39.610 | |
| 40.78% | 7.655 | 2.81 | 7.3 | 6.4 | 28.771 | 39.728 | |
| 48.63% | 7.216 | 2.88 | 7.3 | 6.3 | 29.753 | 40.091 | |
| 46.51% | 6.605 | 2.89 | 7.5 | 6.3 | 30.103 | 40.352 | |
| 47.00% | 6.464 | 2.79 | 7.5 | 6.6 | 30.391 | 39.763 | |
| 48.34% | 6.378 | 2.88 | 7.4 | 6.4 | 30.635 | 40.454 | |
| 42.78% | 6.129 | 2.85 | 7.4 | 6.3 | 29.354 | 39.848 | |
| 38.95% | 6.108 | 2.71 | 6.9 | 6.3 | 28.052 | 39.278 | |
| 49.60% | 6.089 | 2.82 | 7.1 | 6.3 | 29.417 | 39.301 | |
| 47.39% | 6.077 | 2.84 | 7.4 | 6.4 | 29.258 | 39.848 | |
| 50.64% | 5.934 | 2.91 | 7.6 | 6.5 | 31.016 | 40.184 | |
| 46.97% | 5.665 | 2.65 | 7.5 | 6.7 | 29.053 | 39.605 | |
| 45.75% | 5.626 | 2.85 | 7.4 | 6.3 | 29.530 | 39.624 | |
| 49.64% | 4.952 | 2.89 | 7.8 | 6.5 | 31.038 | 39.851 | |
| 51.52% | 4.724 | 2.85 | 7.4 | 6.5 | 29.181 | 39.522 | |
| 47.93% | 4.619 | 2.84 | 7.5 | 6.5 | 29.788 | 39.787 | |
| 51.38% | 4.451 | 2.99 | 7.6 | 6.3 | 29.915 | 40.596 | |
| 52.35% | 4.397 | 2.99 | 7.6 | 6.2 | 30.857 | 40.991 | |
| 49.35% | 4.397 | 2.78 | 7.3 | 6.5 | 30.578 | 40.293 | |
| 43.22% | 4.350 | 2.70 | 7.2 | 6.5 | 30.152 | 39.412 | |
| 50.49% | 4.276 | 2.87 | 7.7 | 6.5 | 30.211 | 39.927 | |
| 45.86% | 4.265 | 2.80 | 7.6 | 6.6 | 31.248 | 39.825 | |
| 52.52% | 3.850 | 3.12 | 7.9 | 6.3 | 31.663 | 41.703 | |
| 48.13% | 3.831 | 2.87 | 7.5 | 6.4 | 30.661 | 40.596 | |
| 43.05% | 3.633 | 2.94 | 7.3 | 6.1 | 30.557 | 39.060 | |
| 50.44% | 3.505 | 2.93 | 7.5 | 6.3 | 30.679 | 41.016 | |
| 44.67% | 3.192 | 2.86 | 7.4 | 6.2 | 30.973 | 39.626 | |
| 48.89% | 3.060 | 2.87 | 7.6 | 6.5 | 30.828 | 40.220 | |
| 47.89% | 3.003 | 2.94 | 7.6 | 6.4 | 31.711 | 40.351 | |
| 50.49% | 2.955 | 2.80 | 7.3 | 6.4 | 29.614 | 40.209 | |
| 52.56% | 2.521 | 3.10 | 7.5 | 6.1 | 29.945 | 40.256 | |
| 50.35% | 2.443 | 3.05 | 7.4 | 6.0 | 28.938 | 39.253 | |
| 54.76% | 2.248 | 2.96 | 7.3 | 6.1 | 29.651 | 40.790 | |
| 43.49% | 1.927 | 2.81 | 7.1 | 6.2 | 30.680 | 39.466 | |
| 53.22% | 1.834 | 2.93 | 7.4 | 6.2 | 30.616 | 40.046 | |
| 48.14% | 1.724 | 2.93 | 7.0 | 5.9 | 28.621 | 40.111 | |
| 52.61% | 1.650 | 2.97 | 7.5 | 6.2 | 29.935 | 39.923 | |
| 49.22% | 1.225 | 3.03 | 5.8 | 4.8 | 23.772 | 35.906 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Mina Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Mina'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Mina'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 54.8% kazanma oranı elde eder. Mina bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Mina'nin en zor eşleşmesi nedir?
Mina'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 38.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Mina, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Mina'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Mina'nin Deadlock'ta 13 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 27 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Mina'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Mina'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Mina'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Mina'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
