
- Kazanma Oranı
- 53.4%
- Maçlar
- 2.760
- KDA
- 3.43
Paige vs Kelvin vs Kelvin
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 16.440
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 14 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Paige 2.760 Deadlock maçına dayanarak Kelvin'ye karşı %53.4 kazanma oranı avantajı korur. Paige ortalama %-83 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.
Paige Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Paige'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Paige vs Kelvin eşleşmesini kim kazanır?

Paige vs Kelvin Eşleşme özeti
The Paige vs Kelvin matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 2.760 recent matches analyzed, Paige wins with a 53.4% win rate compared to Kelvin's 46.6%, giving Paige a 6.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Paige consistently outperforms. Paige dominates this matchup statistically. Paige can play aggressively and look for solo kills, while Kelvin should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Paige vs Kelvin Savaş analizi
Paige claims 4 out of 5 combat metrics in the Paige vs Kelvin matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. Our analysis of 2.760 ranked games reveals Paige consistently outperforms Kelvin in direct combat scenarios. While Kelvin manages to win one metric, the overall picture favors Paige in fights. Kelvin players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Paige dominates.
Paige vs Kelvin Ekonomi analizi
Paige and Kelvin have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Paige secures more last hits (101.0 vs 77.6), while Kelvin leads in denies (2.8 vs 1.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Paige vs Kelvin için önerilen eşyalar
Paige Build vs Kelvin







This winning build for Paige against Kelvin focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 53.4% win rate against Kelvin, these 7 items help Paige press the advantage and close out games efficiently. Yavaşlatan Mermiler, İz Sürücü, Büyü Parçalama, and 4 more items, totaling approximately 25.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Kelvin Build vs Paige







Kelvin's counter-build against Paige attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Kelvin players typically prioritize items that help them survive and scale. Yakıcı Büyü, Kahramanlık Aurası, Artan Hassasiyet, and 4 more items, totaling approximately 35.200 souls Knowing Kelvin's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 2.760 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Paige vs Kelvin eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Paige etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Paige Deadlock'ta 40 kahramana karşı avantajlı ve 0 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Paige'in en güçlü eşleşmesi Hançer'a karşı 63.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 50.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.41% | 13.925 | 3.48 | 3.4 | 5.2 | 27.329 | 40.150 | |
| 57.48% | 13.096 | 3.50 | 3.5 | 5.3 | 27.233 | 39.866 | |
| 51.90% | 8.403 | 3.36 | 3.7 | 5.6 | 28.184 | 39.693 | |
| 58.46% | 7.812 | 3.52 | 3.6 | 5.3 | 28.944 | 39.469 | |
| 51.67% | 7.196 | 3.53 | 3.7 | 5.3 | 29.332 | 41.010 | |
| 57.15% | 6.369 | 3.57 | 3.8 | 5.4 | 28.676 | 40.614 | |
| 56.87% | 6.119 | 3.27 | 3.6 | 5.7 | 27.132 | 39.752 | |
| 61.05% | 6.108 | 3.54 | 3.7 | 5.4 | 28.241 | 40.231 | |
| 60.01% | 6.064 | 3.49 | 3.7 | 5.5 | 28.718 | 39.905 | |
| 56.38% | 5.702 | 3.29 | 3.6 | 5.5 | 26.598 | 39.701 | |
| 60.10% | 5.436 | 3.62 | 3.7 | 5.3 | 28.935 | 40.504 | |
| 52.16% | 5.334 | 3.47 | 3.6 | 5.4 | 28.603 | 40.621 | |
| 56.79% | 5.050 | 3.39 | 3.8 | 5.7 | 28.572 | 39.886 | |
| 55.30% | 4.864 | 3.51 | 3.6 | 5.4 | 28.389 | 39.784 | |
| 61.68% | 4.596 | 3.83 | 3.7 | 5.0 | 28.072 | 40.617 | |
| 59.58% | 4.453 | 3.59 | 3.7 | 5.2 | 27.918 | 39.887 | |
| 52.45% | 4.299 | 3.42 | 3.6 | 5.3 | 28.527 | 39.548 | |
| 53.75% | 4.292 | 3.31 | 3.5 | 5.5 | 29.618 | 39.815 | |
| 60.38% | 4.210 | 3.47 | 3.9 | 5.6 | 29.107 | 40.103 | |
| 62.26% | 4.091 | 3.56 | 3.8 | 5.4 | 28.508 | 39.835 | |
| 55.78% | 4.028 | 3.39 | 3.8 | 5.6 | 29.061 | 40.019 | |
| 57.91% | 3.894 | 3.35 | 3.7 | 5.6 | 28.429 | 40.265 | |
| 58.14% | 3.813 | 3.51 | 3.7 | 5.5 | 29.356 | 40.161 | |
| 55.41% | 3.774 | 3.38 | 3.8 | 5.6 | 30.211 | 40.033 | |
| 57.85% | 3.770 | 3.54 | 3.8 | 5.4 | 28.386 | 39.535 | |
| 60.57% | 3.561 | 3.67 | 3.9 | 5.3 | 29.769 | 41.316 | |
| 59.60% | 3.520 | 3.49 | 3.8 | 5.5 | 28.605 | 39.450 | |
| 63.55% | 3.487 | 3.69 | 3.7 | 5.2 | 27.767 | 40.043 | |
| 60.80% | 3.485 | 3.60 | 3.8 | 5.5 | 28.614 | 41.135 | |
| 57.58% | 3.312 | 3.49 | 3.7 | 5.5 | 29.742 | 40.691 | |
| 53.41% | 2.760 | 3.43 | 3.5 | 5.3 | 28.107 | 39.204 | |
| 60.62% | 2.707 | 3.46 | 3.5 | 5.3 | 27.064 | 40.132 | |
| 60.87% | 2.572 | 3.74 | 3.7 | 5.0 | 27.669 | 40.452 | |
| 58.19% | 2.339 | 3.39 | 3.8 | 5.6 | 27.881 | 39.600 | |
| 61.26% | 2.305 | 3.41 | 3.6 | 5.4 | 28.036 | 39.712 | |
| 60.86% | 2.095 | 3.66 | 3.4 | 4.9 | 27.016 | 39.948 | |
| 59.31% | 2.074 | 3.60 | 3.8 | 5.2 | 27.118 | 39.333 | |
| 62.54% | 1.973 | 3.72 | 3.6 | 5.1 | 29.028 | 40.987 | |
| 62.82% | 1.751 | 4.23 | 2.6 | 3.3 | 21.153 | 35.442 | |
| 61.67% | 1.440 | 3.55 | 3.8 | 5.4 | 28.518 | 40.475 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Paige Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Paige'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Paige'nin en iyi eşleşmesi Hançer'e karşıdır, 63.5% kazanma oranı elde eder. Paige bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Paige'nin en zor eşleşmesi nedir?
Paige'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 50.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Paige, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Paige'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Paige'nin Deadlock'ta 40 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 0 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Paige'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Paige'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Paige'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Paige'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
