
- Kazanma Oranı
- 56.8%
- Maçlar
- 5.050
- KDA
- 3.39
Paige vs Serseri vs Serseri
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 16.440
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Paige Deadlock'ta etkileyici %56.8 kazanma oranıyla Serseri'yi domineer eder. 5.050 oyunda, Paige ortalama %3.8 öldürme ve maç başına %-4.621 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
Paige Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Paige'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Paige vs Serseri eşleşmesini kim kazanır?

Paige vs Serseri Eşleşme özeti
The Paige vs Serseri matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 5.050 recent matches analyzed, Paige wins with a 56.8% win rate compared to Serseri's 43.2%, giving Paige a 13.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Paige consistently outperforms. Paige has overwhelming statistical superiority in this matchup. Serseri should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Paige vs Serseri Savaş analizi
Paige edges out Serseri in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 5.050 matches analyzed, this Paige vs Serseri matchup remains contestable for both sides. Serseri shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Serseri's favor.
Paige vs Serseri Ekonomi analizi
Paige and Serseri have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Paige secures more last hits (102.9 vs 68.7), while Serseri leads in denies (2.4 vs 1.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Paige vs Serseri için önerilen eşyalar
Paige Build vs Serseri







This winning build for Paige against Serseri focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 56.8% win rate against Serseri, these 7 items help Paige press the advantage and close out games efficiently. Balistik Sihir, Mermi Direnci Kırıcı, Kahramanlık Aurası, and 4 more items, totaling approximately 21.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Serseri Build vs Paige







Serseri's counter-build against Paige attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Serseri players typically prioritize items that help them survive and scale. Büyü Zayıflatma, Kırılgan Kudret, Durdurulamaz, and 4 more items, totaling approximately 36.800 souls Knowing Serseri's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 5.050 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Paige vs Serseri eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Paige etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Paige Deadlock'ta 40 kahramana karşı avantajlı ve 0 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Paige'in en güçlü eşleşmesi Hançer'a karşı 63.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 50.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.41% | 13.925 | 3.48 | 3.4 | 5.2 | 27.329 | 40.150 | |
| 57.48% | 13.096 | 3.50 | 3.5 | 5.3 | 27.233 | 39.866 | |
| 51.90% | 8.403 | 3.36 | 3.7 | 5.6 | 28.184 | 39.693 | |
| 58.46% | 7.812 | 3.52 | 3.6 | 5.3 | 28.944 | 39.469 | |
| 51.67% | 7.196 | 3.53 | 3.7 | 5.3 | 29.332 | 41.010 | |
| 57.15% | 6.369 | 3.57 | 3.8 | 5.4 | 28.676 | 40.614 | |
| 56.87% | 6.119 | 3.27 | 3.6 | 5.7 | 27.132 | 39.752 | |
| 61.05% | 6.108 | 3.54 | 3.7 | 5.4 | 28.241 | 40.231 | |
| 60.01% | 6.064 | 3.49 | 3.7 | 5.5 | 28.718 | 39.905 | |
| 56.38% | 5.702 | 3.29 | 3.6 | 5.5 | 26.598 | 39.701 | |
| 60.10% | 5.436 | 3.62 | 3.7 | 5.3 | 28.935 | 40.504 | |
| 52.16% | 5.334 | 3.47 | 3.6 | 5.4 | 28.603 | 40.621 | |
| 56.79% | 5.050 | 3.39 | 3.8 | 5.7 | 28.572 | 39.886 | |
| 55.30% | 4.864 | 3.51 | 3.6 | 5.4 | 28.389 | 39.784 | |
| 61.68% | 4.596 | 3.83 | 3.7 | 5.0 | 28.072 | 40.617 | |
| 59.58% | 4.453 | 3.59 | 3.7 | 5.2 | 27.918 | 39.887 | |
| 52.45% | 4.299 | 3.42 | 3.6 | 5.3 | 28.527 | 39.548 | |
| 53.75% | 4.292 | 3.31 | 3.5 | 5.5 | 29.618 | 39.815 | |
| 60.38% | 4.210 | 3.47 | 3.9 | 5.6 | 29.107 | 40.103 | |
| 62.26% | 4.091 | 3.56 | 3.8 | 5.4 | 28.508 | 39.835 | |
| 55.78% | 4.028 | 3.39 | 3.8 | 5.6 | 29.061 | 40.019 | |
| 57.91% | 3.894 | 3.35 | 3.7 | 5.6 | 28.429 | 40.265 | |
| 58.14% | 3.813 | 3.51 | 3.7 | 5.5 | 29.356 | 40.161 | |
| 55.41% | 3.774 | 3.38 | 3.8 | 5.6 | 30.211 | 40.033 | |
| 57.85% | 3.770 | 3.54 | 3.8 | 5.4 | 28.386 | 39.535 | |
| 60.57% | 3.561 | 3.67 | 3.9 | 5.3 | 29.769 | 41.316 | |
| 59.60% | 3.520 | 3.49 | 3.8 | 5.5 | 28.605 | 39.450 | |
| 63.55% | 3.487 | 3.69 | 3.7 | 5.2 | 27.767 | 40.043 | |
| 60.80% | 3.485 | 3.60 | 3.8 | 5.5 | 28.614 | 41.135 | |
| 57.58% | 3.312 | 3.49 | 3.7 | 5.5 | 29.742 | 40.691 | |
| 53.41% | 2.760 | 3.43 | 3.5 | 5.3 | 28.107 | 39.204 | |
| 60.62% | 2.707 | 3.46 | 3.5 | 5.3 | 27.064 | 40.132 | |
| 60.87% | 2.572 | 3.74 | 3.7 | 5.0 | 27.669 | 40.452 | |
| 58.19% | 2.339 | 3.39 | 3.8 | 5.6 | 27.881 | 39.600 | |
| 61.26% | 2.305 | 3.41 | 3.6 | 5.4 | 28.036 | 39.712 | |
| 60.86% | 2.095 | 3.66 | 3.4 | 4.9 | 27.016 | 39.948 | |
| 59.31% | 2.074 | 3.60 | 3.8 | 5.2 | 27.118 | 39.333 | |
| 62.54% | 1.973 | 3.72 | 3.6 | 5.1 | 29.028 | 40.987 | |
| 62.82% | 1.751 | 4.23 | 2.6 | 3.3 | 21.153 | 35.442 | |
| 61.67% | 1.440 | 3.55 | 3.8 | 5.4 | 28.518 | 40.475 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Paige Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Paige'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Paige'nin en iyi eşleşmesi Hançer'e karşıdır, 63.5% kazanma oranı elde eder. Paige bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Paige'nin en zor eşleşmesi nedir?
Paige'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 50.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Paige, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Paige'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Paige'nin Deadlock'ta 40 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 0 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Paige'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Paige'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Paige'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Paige'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
