
- Kazanma Oranı
- 46.7%
- Maçlar
- 1.125
- KDA
- 2.79
McGinnis vs Sarmaşık vs Sarmaşık
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 5.711
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 14 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
McGinnis bu Deadlock eşleşmesinde Sarmaşık'ye karşı %46.7 kazanma oranında zorluk yaşar. 1.125 oyundan veriler, McGinnis'in ortalama %0.7 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.
McGinnis Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve McGinnis'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
McGinnis vs Sarmaşık eşleşmesini kim kazanır?

McGinnis vs Sarmaşık Eşleşme özeti
The McGinnis vs Sarmaşık matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 1.125 recent matches analyzed, Sarmaşık wins with a 53.3% win rate compared to McGinnis's 46.7%, giving Sarmaşık a 6.7 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where McGinnis consistently outperforms. Sarmaşık dominates this matchup statistically. Sarmaşık can play aggressively and look for solo kills, while McGinnis should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
McGinnis vs Sarmaşık Savaş analizi
Sarmaşık edges out McGinnis in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 1.125 matches analyzed, this McGinnis vs Sarmaşık matchup remains contestable for both sides. McGinnis shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in McGinnis's favor.
McGinnis vs Sarmaşık Ekonomi analizi
Sarmaşık generates approximately 1.563 more souls than McGinnis on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Sarmaşık a mid-game advantage. McGinnis secures more last hits (93.1 vs 89.5), while McGinnis leads in denies (6.2 vs 3.5). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
McGinnis vs Sarmaşık için önerilen eşyalar
McGinnis Build vs Sarmaşık







This optimized build for McGinnis against Sarmaşık is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 53.3% win rate disadvantage against Sarmaşık, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Boyun Eğmez, Artan Hassasiyet, İyileştirici Tempo, and 4 more items, totaling approximately 32.000 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Sarmaşık Build vs McGinnis







Sarmaşık's recommended build against McGinnis leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Sarmaşık, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Artan Hassasiyet, Yakıcı Büyü, Güç Artışı, and 4 more items, totaling approximately 36.800 souls Understanding Sarmaşık's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 1.125 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak McGinnis vs Sarmaşık eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
McGinnis etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

McGinnis Deadlock'ta 20 kahramana karşı avantajlı ve 20 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. McGinnis'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 58.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 39.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.35% | 5.168 | 2.65 | 3.9 | 5.7 | 30.029 | 37.927 | |
| 48.35% | 4.103 | 2.79 | 4.1 | 5.6 | 31.488 | 37.985 | |
| 44.39% | 3.156 | 2.78 | 4.2 | 5.8 | 31.528 | 38.133 | |
| 43.06% | 2.306 | 2.59 | 4.2 | 6.1 | 32.142 | 37.766 | |
| 39.14% | 2.095 | 2.47 | 3.7 | 5.9 | 28.522 | 37.413 | |
| 50.53% | 2.076 | 2.79 | 4.3 | 5.8 | 32.378 | 38.265 | |
| 48.21% | 1.844 | 2.79 | 4.3 | 5.9 | 32.839 | 38.769 | |
| 50.05% | 1.834 | 2.68 | 4.4 | 6.1 | 33.569 | 38.561 | |
| 50.17% | 1.812 | 2.73 | 4.3 | 6.0 | 33.398 | 38.176 | |
| 47.94% | 1.771 | 2.66 | 4.6 | 6.3 | 34.452 | 38.585 | |
| 51.86% | 1.724 | 2.75 | 4.3 | 6.0 | 33.437 | 38.745 | |
| 49.88% | 1.654 | 2.76 | 4.3 | 5.9 | 33.286 | 38.904 | |
| 41.57% | 1.648 | 2.69 | 4.1 | 5.9 | 31.158 | 38.163 | |
| 45.92% | 1.546 | 2.73 | 4.2 | 5.9 | 31.610 | 37.746 | |
| 49.17% | 1.499 | 2.73 | 4.2 | 5.9 | 31.587 | 37.638 | |
| 47.52% | 1.393 | 2.60 | 4.2 | 6.1 | 31.234 | 37.743 | |
| 49.34% | 1.291 | 2.76 | 4.4 | 6.1 | 33.342 | 38.232 | |
| 55.04% | 1.250 | 2.82 | 4.5 | 6.1 | 32.813 | 38.369 | |
| 51.85% | 1.190 | 2.81 | 4.5 | 6.0 | 33.864 | 38.357 | |
| 47.87% | 1.176 | 2.71 | 4.3 | 5.9 | 33.622 | 38.302 | |
| 47.02% | 1.174 | 2.69 | 4.2 | 6.0 | 34.635 | 38.680 | |
| 50.04% | 1.137 | 2.73 | 4.4 | 6.1 | 32.672 | 37.388 | |
| 57.38% | 1.131 | 3.09 | 4.4 | 5.5 | 32.434 | 39.374 | |
| 46.67% | 1.125 | 2.79 | 4.2 | 5.7 | 32.537 | 38.179 | |
| 51.55% | 1.096 | 2.79 | 4.5 | 5.9 | 34.360 | 38.130 | |
| 53.51% | 1.041 | 2.95 | 4.6 | 5.8 | 34.444 | 39.488 | |
| 49.95% | 1.035 | 2.76 | 4.4 | 6.0 | 33.559 | 38.861 | |
| 50.00% | 996 | 2.73 | 4.3 | 5.9 | 33.711 | 38.605 | |
| 53.69% | 976 | 2.96 | 4.7 | 5.8 | 34.574 | 39.525 | |
| 53.44% | 915 | 2.92 | 4.6 | 5.9 | 33.921 | 39.731 | |
| 50.00% | 806 | 2.57 | 4.4 | 6.5 | 33.444 | 38.607 | |
| 44.76% | 773 | 2.66 | 4.1 | 5.7 | 33.168 | 36.890 | |
| 48.80% | 750 | 2.63 | 4.3 | 6.2 | 33.648 | 38.387 | |
| 53.69% | 719 | 2.86 | 4.2 | 5.7 | 32.459 | 39.166 | |
| 49.58% | 714 | 2.83 | 4.4 | 5.8 | 31.119 | 37.630 | |
| 58.00% | 669 | 3.13 | 4.3 | 5.2 | 31.385 | 37.950 | |
| 52.74% | 658 | 2.92 | 4.4 | 5.5 | 33.143 | 37.748 | |
| 56.98% | 616 | 2.98 | 4.4 | 5.6 | 33.657 | 39.889 | |
| 52.53% | 474 | 2.88 | 4.5 | 5.9 | 33.663 | 38.991 | |
| 52.16% | 462 | 3.44 | 2.9 | 3.6 | 22.436 | 33.997 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
McGinnis Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta McGinnis'nin en iyi eşleşmesi nedir?
McGinnis'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 58.0% kazanma oranı elde eder. McGinnis bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta McGinnis'nin en zor eşleşmesi nedir?
McGinnis'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 39.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı McGinnis, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
McGinnis'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
McGinnis'nin Deadlock'ta 20 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 20 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
McGinnis'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
McGinnis'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
McGinnis'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
McGinnis'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
