
- Kazanma Oranı
- 50.0%
- Maçlar
- 1.137
- KDA
- 2.73
McGinnis vs Yamato vs Yamato
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 5.711
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 14 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
McGinnis vs Yamato eşleşmesi 1.137 maçta %50.0 vs %50.0 kazanma oranıyla son derece yakındır. Yamato öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
McGinnis Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve McGinnis'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
McGinnis vs Yamato eşleşmesini kim kazanır?

McGinnis vs Yamato Eşleşme özeti
The McGinnis vs Yamato matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 1.137 recent matches analyzed, McGinnis wins with a 50.0% win rate compared to Yamato's 50.0%, giving McGinnis a 0.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where McGinnis consistently outperforms. Both McGinnis and Yamato have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
McGinnis vs Yamato Savaş analizi
McGinnis claims 4 out of 5 combat metrics in the McGinnis vs Yamato matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. Our analysis of 1.137 ranked games reveals McGinnis consistently outperforms Yamato in direct combat scenarios. While Yamato manages to win one metric, the overall picture favors McGinnis in fights. Yamato players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where McGinnis dominates.
McGinnis vs Yamato Ekonomi analizi
Yamato generates approximately 1.121 more souls than McGinnis on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Yamato a mid-game advantage. McGinnis secures more last hits (90.5 vs 67.5), while McGinnis leads in denies (6.2 vs 1.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
McGinnis vs Yamato için önerilen eşyalar
McGinnis Build vs Yamato







This winning build for McGinnis against Yamato focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 50.0% win rate against Yamato, these 7 items help McGinnis press the advantage and close out games efficiently. Şanslı Atış, Şifalı Atış, Yakıcı Büyü, and 4 more items, totaling approximately 39.200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Yamato Build vs McGinnis







Yamato's counter-build against McGinnis attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Yamato players typically prioritize items that help them survive and scale. Yakın Mesafe, Ezici Yumruklar, Şifalı Atış, and 4 more items, totaling approximately 27.200 souls Knowing Yamato's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 1.137 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak McGinnis vs Yamato eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
McGinnis etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

McGinnis Deadlock'ta 20 kahramana karşı avantajlı ve 20 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. McGinnis'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 58.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 39.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.35% | 5.168 | 2.65 | 3.9 | 5.7 | 30.029 | 37.927 | |
| 48.35% | 4.103 | 2.79 | 4.1 | 5.6 | 31.488 | 37.985 | |
| 44.39% | 3.156 | 2.78 | 4.2 | 5.8 | 31.528 | 38.133 | |
| 43.06% | 2.306 | 2.59 | 4.2 | 6.1 | 32.142 | 37.766 | |
| 39.14% | 2.095 | 2.47 | 3.7 | 5.9 | 28.522 | 37.413 | |
| 50.53% | 2.076 | 2.79 | 4.3 | 5.8 | 32.378 | 38.265 | |
| 48.21% | 1.844 | 2.79 | 4.3 | 5.9 | 32.839 | 38.769 | |
| 50.05% | 1.834 | 2.68 | 4.4 | 6.1 | 33.569 | 38.561 | |
| 50.17% | 1.812 | 2.73 | 4.3 | 6.0 | 33.398 | 38.176 | |
| 47.94% | 1.771 | 2.66 | 4.6 | 6.3 | 34.452 | 38.585 | |
| 51.86% | 1.724 | 2.75 | 4.3 | 6.0 | 33.437 | 38.745 | |
| 49.88% | 1.654 | 2.76 | 4.3 | 5.9 | 33.286 | 38.904 | |
| 41.57% | 1.648 | 2.69 | 4.1 | 5.9 | 31.158 | 38.163 | |
| 45.92% | 1.546 | 2.73 | 4.2 | 5.9 | 31.610 | 37.746 | |
| 49.17% | 1.499 | 2.73 | 4.2 | 5.9 | 31.587 | 37.638 | |
| 47.52% | 1.393 | 2.60 | 4.2 | 6.1 | 31.234 | 37.743 | |
| 49.34% | 1.291 | 2.76 | 4.4 | 6.1 | 33.342 | 38.232 | |
| 55.04% | 1.250 | 2.82 | 4.5 | 6.1 | 32.813 | 38.369 | |
| 51.85% | 1.190 | 2.81 | 4.5 | 6.0 | 33.864 | 38.357 | |
| 47.87% | 1.176 | 2.71 | 4.3 | 5.9 | 33.622 | 38.302 | |
| 47.02% | 1.174 | 2.69 | 4.2 | 6.0 | 34.635 | 38.680 | |
| 50.04% | 1.137 | 2.73 | 4.4 | 6.1 | 32.672 | 37.388 | |
| 57.38% | 1.131 | 3.09 | 4.4 | 5.5 | 32.434 | 39.374 | |
| 46.67% | 1.125 | 2.79 | 4.2 | 5.7 | 32.537 | 38.179 | |
| 51.55% | 1.096 | 2.79 | 4.5 | 5.9 | 34.360 | 38.130 | |
| 53.51% | 1.041 | 2.95 | 4.6 | 5.8 | 34.444 | 39.488 | |
| 49.95% | 1.035 | 2.76 | 4.4 | 6.0 | 33.559 | 38.861 | |
| 50.00% | 996 | 2.73 | 4.3 | 5.9 | 33.711 | 38.605 | |
| 53.69% | 976 | 2.96 | 4.7 | 5.8 | 34.574 | 39.525 | |
| 53.44% | 915 | 2.92 | 4.6 | 5.9 | 33.921 | 39.731 | |
| 50.00% | 806 | 2.57 | 4.4 | 6.5 | 33.444 | 38.607 | |
| 44.76% | 773 | 2.66 | 4.1 | 5.7 | 33.168 | 36.890 | |
| 48.80% | 750 | 2.63 | 4.3 | 6.2 | 33.648 | 38.387 | |
| 53.69% | 719 | 2.86 | 4.2 | 5.7 | 32.459 | 39.166 | |
| 49.58% | 714 | 2.83 | 4.4 | 5.8 | 31.119 | 37.630 | |
| 58.00% | 669 | 3.13 | 4.3 | 5.2 | 31.385 | 37.950 | |
| 52.74% | 658 | 2.92 | 4.4 | 5.5 | 33.143 | 37.748 | |
| 56.98% | 616 | 2.98 | 4.4 | 5.6 | 33.657 | 39.889 | |
| 52.53% | 474 | 2.88 | 4.5 | 5.9 | 33.663 | 38.991 | |
| 52.16% | 462 | 3.44 | 2.9 | 3.6 | 22.436 | 33.997 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
McGinnis Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta McGinnis'nin en iyi eşleşmesi nedir?
McGinnis'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 58.0% kazanma oranı elde eder. McGinnis bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta McGinnis'nin en zor eşleşmesi nedir?
McGinnis'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 39.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı McGinnis, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
McGinnis'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
McGinnis'nin Deadlock'ta 20 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 20 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
McGinnis'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
McGinnis'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
McGinnis'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
McGinnis'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
