
- Kazanma Oranı
- 50.4%
- Maçlar
- 6.742
- KDA
- 2.84
Nene vs Mo ve Krill vs Mo ve Krill
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 35.409
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Nene vs Mo ve Krill eşleşmesi 6.742 maçta %50.4 vs %49.6 kazanma oranıyla son derece yakındır. Mo ve Krill öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
Nene Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Nene'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Nene vs Mo ve Krill eşleşmesini kim kazanır?

Nene vs Mo ve Krill Eşleşme özeti
The Nene vs Mo ve Krill matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 6.742 recent matches analyzed, Nene wins with a 50.4% win rate compared to Mo ve Krill's 49.6%, giving Nene a 0.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in economy, where Mo ve Krill consistently outperforms. Both Nene and Mo ve Krill have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Nene vs Mo ve Krill Savaş analizi
Mo ve Krill claims 4 out of 5 combat metrics in the Nene vs Mo ve Krill matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. Our analysis of 6.742 ranked games reveals Mo ve Krill consistently outperforms Nene in direct combat scenarios. While Nene manages to win one metric, the overall picture favors Mo ve Krill in fights. Nene players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Mo ve Krill dominates.
Nene vs Mo ve Krill Ekonomi analizi
Mo ve Krill vastly out-earns Nene by 3.367 souls on average. This substantial economic gap means Mo ve Krill will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Mo ve Krill secures more last hits (76.4 vs 62.5), while Mo ve Krill leads in denies (2.5 vs 1.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Nene vs Mo ve Krill için önerilen eşyalar
Nene Build vs Mo ve Krill







This winning build for Nene against Mo ve Krill focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 50.4% win rate against Mo ve Krill, these 7 items help Nene press the advantage and close out games efficiently. Karşı Saldırı, Kâhin Zırhı, Odaklı Mercek, and 4 more items, totaling approximately 28.000 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Mo ve Krill Build vs Nene







Mo ve Krill's counter-build against Nene attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Mo ve Krill players typically prioritize items that help them survive and scale. Artan Hassasiyet, Yakıcı Büyü, Bela, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Knowing Mo ve Krill's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 6.742 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Nene vs Mo ve Krill eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Nene etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Nene Deadlock'ta 23 kahramana karşı avantajlı ve 17 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Nene'in en güçlü eşleşmesi Solomon'a karşı 59.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 41.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.85% | 32.134 | 2.69 | 5.0 | 6.5 | 24.690 | 37.095 | |
| 43.26% | 17.266 | 2.59 | 5.2 | 7.0 | 25.427 | 36.603 | |
| 50.30% | 14.811 | 2.75 | 5.4 | 6.8 | 26.117 | 37.526 | |
| 49.26% | 14.803 | 2.81 | 5.5 | 6.8 | 26.524 | 37.762 | |
| 52.50% | 14.443 | 2.90 | 5.7 | 6.7 | 27.284 | 37.950 | |
| 42.52% | 13.096 | 2.66 | 5.2 | 6.7 | 25.033 | 37.182 | |
| 42.92% | 13.091 | 2.86 | 5.6 | 6.5 | 26.747 | 37.806 | |
| 48.32% | 12.741 | 2.73 | 5.6 | 7.1 | 26.990 | 37.064 | |
| 48.55% | 12.487 | 2.70 | 5.3 | 6.9 | 26.338 | 37.251 | |
| 52.15% | 12.041 | 2.75 | 5.6 | 7.0 | 27.420 | 37.294 | |
| 43.57% | 11.277 | 2.86 | 5.5 | 6.5 | 26.426 | 37.678 | |
| 52.49% | 11.230 | 2.91 | 5.5 | 6.6 | 27.357 | 37.435 | |
| 46.01% | 10.865 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 25.851 | 36.770 | |
| 51.49% | 10.345 | 3.00 | 5.8 | 6.4 | 27.466 | 37.751 | |
| 46.78% | 10.185 | 2.51 | 5.2 | 7.1 | 24.679 | 37.017 | |
| 46.89% | 9.317 | 2.69 | 5.4 | 6.9 | 27.443 | 37.206 | |
| 51.67% | 9.123 | 2.88 | 5.8 | 6.7 | 27.528 | 37.605 | |
| 50.89% | 9.006 | 2.96 | 5.8 | 6.7 | 28.005 | 37.705 | |
| 46.85% | 8.959 | 2.87 | 5.7 | 6.6 | 28.037 | 37.585 | |
| 54.56% | 8.820 | 2.92 | 5.8 | 6.8 | 27.270 | 37.720 | |
| 48.51% | 8.759 | 2.76 | 5.5 | 6.8 | 27.579 | 37.162 | |
| 54.14% | 8.553 | 2.92 | 5.5 | 6.5 | 26.315 | 37.764 | |
| 45.40% | 8.527 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 26.496 | 36.677 | |
| 52.94% | 8.311 | 2.91 | 5.6 | 6.6 | 26.298 | 37.842 | |
| 51.25% | 8.078 | 2.88 | 5.8 | 6.8 | 27.968 | 37.379 | |
| 52.93% | 7.653 | 2.96 | 5.6 | 6.7 | 27.294 | 38.491 | |
| 49.97% | 7.213 | 2.92 | 5.8 | 6.7 | 28.657 | 38.315 | |
| 50.43% | 6.742 | 2.84 | 5.6 | 6.8 | 27.676 | 37.329 | |
| 49.74% | 6.453 | 2.70 | 5.3 | 6.8 | 26.559 | 37.231 | |
| 55.14% | 5.918 | 3.03 | 5.8 | 6.4 | 27.772 | 38.695 | |
| 46.02% | 5.821 | 2.71 | 5.3 | 6.8 | 27.887 | 36.649 | |
| 50.20% | 5.504 | 2.77 | 5.5 | 7.0 | 27.006 | 37.335 | |
| 55.76% | 5.303 | 2.86 | 5.5 | 6.7 | 26.977 | 38.167 | |
| 50.18% | 5.149 | 2.90 | 5.5 | 6.5 | 25.757 | 37.073 | |
| 50.77% | 5.029 | 2.67 | 5.2 | 6.8 | 25.667 | 37.858 | |
| 53.36% | 4.796 | 2.91 | 5.6 | 6.5 | 27.435 | 37.457 | |
| 53.62% | 4.556 | 3.12 | 5.6 | 6.2 | 26.784 | 37.918 | |
| 51.65% | 4.103 | 2.87 | 5.3 | 6.2 | 25.857 | 37.617 | |
| 55.42% | 3.208 | 2.93 | 5.6 | 6.6 | 26.597 | 37.822 | |
| 59.14% | 3.174 | 3.71 | 4.4 | 4.0 | 22.224 | 34.481 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Nene Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Nene'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Nene'nin en iyi eşleşmesi Solomon'e karşıdır, 59.1% kazanma oranı elde eder. Nene bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Nene'nin en zor eşleşmesi nedir?
Nene'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 41.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Nene, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Nene'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Nene'nin Deadlock'ta 23 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 17 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Nene'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Nene'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Nene'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Nene'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
