
- Kazanma Oranı
- 41.9%
- Maçlar
- 32.134
- KDA
- 2.69
Nene vs Fare Kral vs Fare Kral
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 35.409
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Fare Kral 32.134 maçta sadece %41.9 kazanma oranıyla Nene'e güç karşı çıkar. Fare Kral ortalama %-0.1 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Nene Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Nene'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Nene vs Fare Kral eşleşmesini kim kazanır?

Nene vs Fare Kral Eşleşme özeti
The Nene vs Fare Kral matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 32.134 recent matches analyzed, Fare Kral wins with a 58.1% win rate compared to Nene's 41.9%, giving Fare Kral a 16.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Fare Kral consistently outperforms. Fare Kral has overwhelming statistical superiority in this matchup. Nene should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Nene vs Fare Kral Savaş analizi
Fare Kral claims 4 out of 5 combat metrics in the Nene vs Fare Kral matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. Our analysis of 32.134 ranked games reveals Fare Kral consistently outperforms Nene in direct combat scenarios. While Nene manages to win one metric, the overall picture favors Fare Kral in fights. Nene players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Fare Kral dominates.
Nene vs Fare Kral Ekonomi analizi
Fare Kral vastly out-earns Nene by 2.766 souls on average. This substantial economic gap means Fare Kral will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Fare Kral secures more last hits (99.6 vs 59.6), while Fare Kral leads in denies (2.2 vs 1.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Nene vs Fare Kral için önerilen eşyalar
Nene Build vs Fare Kral







This optimized build for Nene against Fare Kral is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 58.1% win rate disadvantage against Fare Kral, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Göksel Lütuf, Seraf Kanatları, Prizma Patlaması, and 4 more items, totaling approximately 59.196 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Fare Kral Build vs Nene







Fare Kral's recommended build against Nene leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Fare Kral, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Mistik Kanal, Anticanavar Mermileri, Büyü Silahşoru, and 4 more items, totaling approximately 37.199 souls Understanding Fare Kral's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 32.134 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Nene vs Fare Kral eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Nene etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Nene Deadlock'ta 23 kahramana karşı avantajlı ve 17 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Nene'in en güçlü eşleşmesi Solomon'a karşı 59.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 41.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.85% | 32.134 | 2.69 | 5.0 | 6.5 | 24.690 | 37.095 | |
| 43.26% | 17.266 | 2.59 | 5.2 | 7.0 | 25.427 | 36.603 | |
| 50.30% | 14.811 | 2.75 | 5.4 | 6.8 | 26.117 | 37.526 | |
| 49.26% | 14.803 | 2.81 | 5.5 | 6.8 | 26.524 | 37.762 | |
| 52.50% | 14.443 | 2.90 | 5.7 | 6.7 | 27.284 | 37.950 | |
| 42.52% | 13.096 | 2.66 | 5.2 | 6.7 | 25.033 | 37.182 | |
| 42.92% | 13.091 | 2.86 | 5.6 | 6.5 | 26.747 | 37.806 | |
| 48.32% | 12.741 | 2.73 | 5.6 | 7.1 | 26.990 | 37.064 | |
| 48.55% | 12.487 | 2.70 | 5.3 | 6.9 | 26.338 | 37.251 | |
| 52.15% | 12.041 | 2.75 | 5.6 | 7.0 | 27.420 | 37.294 | |
| 43.57% | 11.277 | 2.86 | 5.5 | 6.5 | 26.426 | 37.678 | |
| 52.49% | 11.230 | 2.91 | 5.5 | 6.6 | 27.357 | 37.435 | |
| 46.01% | 10.865 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 25.851 | 36.770 | |
| 51.49% | 10.345 | 3.00 | 5.8 | 6.4 | 27.466 | 37.751 | |
| 46.78% | 10.185 | 2.51 | 5.2 | 7.1 | 24.679 | 37.017 | |
| 46.89% | 9.317 | 2.69 | 5.4 | 6.9 | 27.443 | 37.206 | |
| 51.67% | 9.123 | 2.88 | 5.8 | 6.7 | 27.528 | 37.605 | |
| 50.89% | 9.006 | 2.96 | 5.8 | 6.7 | 28.005 | 37.705 | |
| 46.85% | 8.959 | 2.87 | 5.7 | 6.6 | 28.037 | 37.585 | |
| 54.56% | 8.820 | 2.92 | 5.8 | 6.8 | 27.270 | 37.720 | |
| 48.51% | 8.759 | 2.76 | 5.5 | 6.8 | 27.579 | 37.162 | |
| 54.14% | 8.553 | 2.92 | 5.5 | 6.5 | 26.315 | 37.764 | |
| 45.40% | 8.527 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 26.496 | 36.677 | |
| 52.94% | 8.311 | 2.91 | 5.6 | 6.6 | 26.298 | 37.842 | |
| 51.25% | 8.078 | 2.88 | 5.8 | 6.8 | 27.968 | 37.379 | |
| 52.93% | 7.653 | 2.96 | 5.6 | 6.7 | 27.294 | 38.491 | |
| 49.97% | 7.213 | 2.92 | 5.8 | 6.7 | 28.657 | 38.315 | |
| 50.43% | 6.742 | 2.84 | 5.6 | 6.8 | 27.676 | 37.329 | |
| 49.74% | 6.453 | 2.70 | 5.3 | 6.8 | 26.559 | 37.231 | |
| 55.14% | 5.918 | 3.03 | 5.8 | 6.4 | 27.772 | 38.695 | |
| 46.02% | 5.821 | 2.71 | 5.3 | 6.8 | 27.887 | 36.649 | |
| 50.20% | 5.504 | 2.77 | 5.5 | 7.0 | 27.006 | 37.335 | |
| 55.76% | 5.303 | 2.86 | 5.5 | 6.7 | 26.977 | 38.167 | |
| 50.18% | 5.149 | 2.90 | 5.5 | 6.5 | 25.757 | 37.073 | |
| 50.77% | 5.029 | 2.67 | 5.2 | 6.8 | 25.667 | 37.858 | |
| 53.36% | 4.796 | 2.91 | 5.6 | 6.5 | 27.435 | 37.457 | |
| 53.62% | 4.556 | 3.12 | 5.6 | 6.2 | 26.784 | 37.918 | |
| 51.65% | 4.103 | 2.87 | 5.3 | 6.2 | 25.857 | 37.617 | |
| 55.42% | 3.208 | 2.93 | 5.6 | 6.6 | 26.597 | 37.822 | |
| 59.14% | 3.174 | 3.71 | 4.4 | 4.0 | 22.224 | 34.481 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Nene Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Nene'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Nene'nin en iyi eşleşmesi Solomon'e karşıdır, 59.1% kazanma oranı elde eder. Nene bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Nene'nin en zor eşleşmesi nedir?
Nene'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 41.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Nene, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Nene'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Nene'nin Deadlock'ta 23 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 17 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Nene'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Nene'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Nene'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Nene'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
