
- Kazanma Oranı
- 51.6%
- Maçlar
- 4.103
- KDA
- 2.87
Nene vs McGinnis vs McGinnis
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 35.409
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Nene 4.103 Deadlock maçına dayanarak McGinnis'ye karşı %51.6 kazanma oranı avantajı korur. Nene ortalama %-368 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.
Nene Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Nene'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Nene vs McGinnis eşleşmesini kim kazanır?

Nene vs McGinnis Eşleşme özeti
The Nene vs McGinnis matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 4.103 recent matches analyzed, Nene wins with a 51.6% win rate compared to McGinnis's 48.4%, giving Nene a 3.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where McGinnis consistently outperforms. Nene holds a meaningful advantage in this matchup. McGinnis players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Nene vs McGinnis Savaş analizi
McGinnis edges out Nene in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in survivability, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 4.103 matches analyzed, this Nene vs McGinnis matchup remains contestable for both sides. Nene shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Nene's favor.
Nene vs McGinnis Ekonomi analizi
Nene and McGinnis have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. McGinnis secures more last hits (87.6 vs 58.1), while McGinnis leads in denies (6.2 vs 1.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Nene vs McGinnis için önerilen eşyalar
Nene Build vs McGinnis







This winning build for Nene against McGinnis focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.6% win rate against McGinnis, these 7 items help Nene press the advantage and close out games efficiently. Üstün Süre Uzatıcı, Yayılan İşkence, Sınırsız Büyü, and 4 more items, totaling approximately 33.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
McGinnis Build vs Nene







McGinnis's counter-build against Nene attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, McGinnis players typically prioritize items that help them survive and scale. Etkisizleştirme Patlaması, Buz Tılsımı, Yakıcı Büyü, and 4 more items, totaling approximately 51.998 souls Knowing McGinnis's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 4.103 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Nene vs McGinnis eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Nene etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Nene Deadlock'ta 23 kahramana karşı avantajlı ve 17 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Nene'in en güçlü eşleşmesi Solomon'a karşı 59.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 41.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.85% | 32.134 | 2.69 | 5.0 | 6.5 | 24.690 | 37.095 | |
| 43.26% | 17.266 | 2.59 | 5.2 | 7.0 | 25.427 | 36.603 | |
| 50.30% | 14.811 | 2.75 | 5.4 | 6.8 | 26.117 | 37.526 | |
| 49.26% | 14.803 | 2.81 | 5.5 | 6.8 | 26.524 | 37.762 | |
| 52.50% | 14.443 | 2.90 | 5.7 | 6.7 | 27.284 | 37.950 | |
| 42.52% | 13.096 | 2.66 | 5.2 | 6.7 | 25.033 | 37.182 | |
| 42.92% | 13.091 | 2.86 | 5.6 | 6.5 | 26.747 | 37.806 | |
| 48.32% | 12.741 | 2.73 | 5.6 | 7.1 | 26.990 | 37.064 | |
| 48.55% | 12.487 | 2.70 | 5.3 | 6.9 | 26.338 | 37.251 | |
| 52.15% | 12.041 | 2.75 | 5.6 | 7.0 | 27.420 | 37.294 | |
| 43.57% | 11.277 | 2.86 | 5.5 | 6.5 | 26.426 | 37.678 | |
| 52.49% | 11.230 | 2.91 | 5.5 | 6.6 | 27.357 | 37.435 | |
| 46.01% | 10.865 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 25.851 | 36.770 | |
| 51.49% | 10.345 | 3.00 | 5.8 | 6.4 | 27.466 | 37.751 | |
| 46.78% | 10.185 | 2.51 | 5.2 | 7.1 | 24.679 | 37.017 | |
| 46.89% | 9.317 | 2.69 | 5.4 | 6.9 | 27.443 | 37.206 | |
| 51.67% | 9.123 | 2.88 | 5.8 | 6.7 | 27.528 | 37.605 | |
| 50.89% | 9.006 | 2.96 | 5.8 | 6.7 | 28.005 | 37.705 | |
| 46.85% | 8.959 | 2.87 | 5.7 | 6.6 | 28.037 | 37.585 | |
| 54.56% | 8.820 | 2.92 | 5.8 | 6.8 | 27.270 | 37.720 | |
| 48.51% | 8.759 | 2.76 | 5.5 | 6.8 | 27.579 | 37.162 | |
| 54.14% | 8.553 | 2.92 | 5.5 | 6.5 | 26.315 | 37.764 | |
| 45.40% | 8.527 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 26.496 | 36.677 | |
| 52.94% | 8.311 | 2.91 | 5.6 | 6.6 | 26.298 | 37.842 | |
| 51.25% | 8.078 | 2.88 | 5.8 | 6.8 | 27.968 | 37.379 | |
| 52.93% | 7.653 | 2.96 | 5.6 | 6.7 | 27.294 | 38.491 | |
| 49.97% | 7.213 | 2.92 | 5.8 | 6.7 | 28.657 | 38.315 | |
| 50.43% | 6.742 | 2.84 | 5.6 | 6.8 | 27.676 | 37.329 | |
| 49.74% | 6.453 | 2.70 | 5.3 | 6.8 | 26.559 | 37.231 | |
| 55.14% | 5.918 | 3.03 | 5.8 | 6.4 | 27.772 | 38.695 | |
| 46.02% | 5.821 | 2.71 | 5.3 | 6.8 | 27.887 | 36.649 | |
| 50.20% | 5.504 | 2.77 | 5.5 | 7.0 | 27.006 | 37.335 | |
| 55.76% | 5.303 | 2.86 | 5.5 | 6.7 | 26.977 | 38.167 | |
| 50.18% | 5.149 | 2.90 | 5.5 | 6.5 | 25.757 | 37.073 | |
| 50.77% | 5.029 | 2.67 | 5.2 | 6.8 | 25.667 | 37.858 | |
| 53.36% | 4.796 | 2.91 | 5.6 | 6.5 | 27.435 | 37.457 | |
| 53.62% | 4.556 | 3.12 | 5.6 | 6.2 | 26.784 | 37.918 | |
| 51.65% | 4.103 | 2.87 | 5.3 | 6.2 | 25.857 | 37.617 | |
| 55.42% | 3.208 | 2.93 | 5.6 | 6.6 | 26.597 | 37.822 | |
| 59.14% | 3.174 | 3.71 | 4.4 | 4.0 | 22.224 | 34.481 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Nene Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Nene'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Nene'nin en iyi eşleşmesi Solomon'e karşıdır, 59.1% kazanma oranı elde eder. Nene bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Nene'nin en zor eşleşmesi nedir?
Nene'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 41.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Nene, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Nene'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Nene'nin Deadlock'ta 23 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 17 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Nene'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Nene'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Nene'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Nene'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
