Dev Kemeri - Marvel Rivals Vanguard
Kazanma Oranı
53.8%
Seçilme Oranı
1.7%
Ort. KDA
4.28

Dev Kemerivs mantis

RolVanguard
Maçlar6.769
SezonSeason 9.5

Dev Kemeri, 46 karşılaşmada yalnızca %43.5 kazanma oranı elde ederek Mantis'a karşı zorlu bir eşleşmeyle karşı karşıya. Dev Kemeri arka hatta Mantis'e baskı yapıyor, ancak Mantis'in 9.162 iyileştirmesi müttefikleri daha uzun süre savaştırıyor. Mantis'a karşı, Dev Kemeri oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.

Dev Kemeri Eşleşme Analizi

Dev Kemeri için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Dev Kemeri - bu eşleşmede 43.5% kazanma oranı
Dev Kemeri
43.5% KO
VS
Mantis vs Dev Kemeri eşleşmesi - 56.5% kazanma oranı
Mantis
56.5% KO

Dev Kemeri vs Mantis eşleşmesini kim kazanır?

Mantis, Dev Kemeri vs Mantis eşleşmesini kazanır
Kazanan
Mantis
Maçlar: 46
43.5%
Kazanma Oranı
56.5%
3.34
KDA
7.83
14.2
Öldürme
12.1
5.8
Ölüm
6.2
5.2
Asist
36.7
5.482
Hasar
3.969
122
İyileştirme
9.162

Dev Kemeri vs Mantis Eşleşme Analizi

Dev Kemeri vs Mantis eşleşmesi, 46 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Mantis, Dev Kemeri yalnızca %43.5 ile yönetirken %56.5 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %13.0 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Mantis, Dev Kemeri'ın angajman girişimlerini oyalayarak ve sürdürerek sonunda onları yıpratabilir. Mantis, 7.83 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Dev Kemeri'a karşı devasa +4.49 avantaj. Bu, Mantis'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Mantis maç başına 9.040 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Bu, Dev Kemeri için Mantis'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %43.5 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Öncü olarak, Dev Kemeri'nun Mantis'a karşı performansı takımınızın angajmanları takip etmesine bağlı. Dalışlarınızı koordine edin ve taahhüt vermeden önce arka hat desteğini sağlayın.

Dev Kemeri vs Mantis Savaş İstatistikleri

Dev Kemeri, Mantis'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Dev Kemeri, savaş istatistiklerinde Mantis'ı geçiyor, ama sadece 2 kategoride (Öldürme ve Ölüm). Bu yakın marj, bireysel beceri ve konumlandırmanın genellikle dövüş sonuçlarını belirlediği anlamına geliyor.

KDA
3.34Dev Kemeri
7.83Mantis
Mantis, KDA verimliliğinde Dev Kemeri'ı tamamen geçiyor, +4.49 avantajına kıyasla 7.83 gösteriyor. Bu baskın performans, Mantis'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
14.2Dev Kemeri
12.1Mantis
Dev Kemeri, 14.2 ortalama eleme ile öldürme sütununa hakim, Mantis'a karşı devasa +2.1 avantaj. Bu öldürme farkı, ultimate ekonomisi aracılığıyla önemli kartopu potansiyeli yaratıyor.
Ölüm
5.8Dev Kemeri
6.2Mantis
Dev Kemeri, Mantis'ın 6.2'ine kıyasla biraz daha az ölüyor (5.8), daha iyi konumlandırma veya kaçış araçları düşündüren 0.4 ölüm farkı.
Asist
5.2Dev Kemeri
36.7Mantis
Mantis, 36.7 asist ile takım katkısına hakim, Dev Kemeri'dan +31.5 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Mantis'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Dev Kemeri vs Mantis Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Dev Kemeri
5.482
+1.513 avantaj
Dev KemeriDev Kemeri5.482
MantisMantis3.969
💚
Ort. İyileştirme
Mantis
9.162
+9.040 avantaj
Dev KemeriDev Kemeri122
MantisMantis9.162

Öncü olmasına rağmen, Dev Kemeri maç başına ortalama 5.482 ile etkileyici hasar veriyor. Bu beklenmedik hasar çıktısı, Dev Kemeri'ı Mantis'ın görmezden gelemeyeceği bir tehdit yapıyor.

Bir Stratejist olarak, Mantis maç başına ortalama 9.162 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Dev Kemeri'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.

Vanguard vs Strategist Rol Eşleşmesi

Dev Kemeri
Dev KemeriVanguard
vs
Mantis
MantisStrategist

Dev Kemeri, yalnızca %43.5 kazanma oranıyla Mantis'ı baskılamakta zorlanıyor. İyileştirme ve yardımcıları agresyonunuz boyunca sürdürmelerine izin veriyor. Bunun yerine kendi taşıyıcılarınızı korumaya odaklanın.


Marvel Rivals'da Dev Kemeri için tam eşleşme verileri (Season 9.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Dev Kemeri eşleşmeleri (Patch Season 9.5)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
45.8%1313.6313.35.24.34629
55.0%1203.3112.95.44.53029
54.0%1114.1115.24.96.65120
35.9%1063.5813.55.64.51476
48.6%1053.7713.65.24.81959
51.9%1043.7013.85.16.12360
45.0%1003.5012.65.53.96159
44.4%993.3512.85.54.74878
40.8%983.5013.45.54.55476
44.3%973.3912.75.54.31167
52.6%953.4513.85.64.96154
48.9%942.9311.75.84.07979
41.6%893.2412.55.74.01688
50.0%763.9113.95.24.55159
56.2%733.9614.35.05.00159
58.9%734.0114.24.95.55162
50.7%714.0616.35.36.16066
58.8%684.0315.55.16.64659
40.6%643.4113.85.85.54679
42.2%644.1613.84.94.294103
45.2%623.4012.95.53.94437
50.8%614.3513.64.74.14337
36.1%613.6813.45.34.51759
64.4%594.3015.34.76.63414
63.8%584.5714.44.24.94763
50.9%533.9412.84.84.26044
51.9%523.6213.15.14.60124
36.5%523.6114.25.45.05357
42.0%503.5513.15.34.30161
38.0%503.4913.35.25.60220
47.9%483.6013.05.34.68736
43.5%463.3414.25.85.482122
46.5%434.3012.94.74.30313
55.3%384.0616.25.36.12121
55.6%363.9315.15.35.47633
28.6%353.4414.55.74.30271
54.3%353.5914.15.54.54533
55.9%343.2011.84.900
57.6%334.5515.24.74.45949
63.6%333.8213.95.24.64159
53.1%323.3313.85.38.93318
50.0%323.9214.75.06.41623
64.5%314.1914.14.300
51.6%314.6014.34.34.69980
58.1%313.9713.24.74.609101
60.7%283.5415.36.05.797108
48.0%253.3712.25.43.865123
44.0%253.7613.65.25.570152
29.2%243.7312.75.34.20163
55.0%203.2514.15.500
42.9%142.519.95.54.2122
61.5%135.0515.84.46.6250
MetaBot Desktop

Kazandıran Avantajı Yakalayın

Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.

  • Oyun içi arayüzler
  • Otomatik maç takibi
  • Masaüstüne Özel Araçlar
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Dev Kemeri vs mantis SSS

Marvel Rivals'da Dev Kemeri'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Dev Kemeri, Elsa Bloodstone, cloak & dagger, invisible woman'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %64.5 kazanma oranıyla The Hood'ya karşı.

Marvel Rivals'da Dev Kemeri'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Dev Kemeri, moon knight, Devil Dinosaur, hela'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %28.6 kazanma oranıyla blade.

Dev Kemeri ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Vanguard olarak, Dev Kemeri 53 eşleşmeden 29'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Dev Kemeri farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Vanguard olarak, Dev Kemeri'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.