Dev Kemeri - Marvel Rivals Vanguard
Kazanma Oranı
53.8%
Seçilme Oranı
1.7%
Ort. KDA
4.28

Dev Kemerivs wolverine

RolVanguard
Maçlar6.769
SezonSeason 9.5

Dev Kemeri, 28 oyunda %60.7 kazanma oranıyla Wolverine eşleşmesine hükmediyor. Wolverine, Dev Kemeri'ın ön hat varlığı etrafında çalışmalı, oyun başına 7.588 hasar verirken Dev Kemeri takımı için baskıyı emiyor. Wolverine'a karşı Dev Kemeri oynarken, avantajınızı erken zorlayın ve üstün KDA'ınızdan faydalanın.

Dev Kemeri Eşleşme Analizi

Dev Kemeri için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Dev Kemeri - bu eşleşmede 60.7% kazanma oranı
Dev Kemeri
60.7% KO
VS
Wolverine vs Dev Kemeri eşleşmesi - 39.3% kazanma oranı
Wolverine
39.3% KO

Dev Kemeri vs Wolverine eşleşmesini kim kazanır?

Dev Kemeri, Dev Kemeri vs Wolverine eşleşmesini kazanır
Kazanan
Dev Kemeri
Maçlar: 28
60.7%
Kazanma Oranı
39.3%
3.54
KDA
2.28
15.3
Öldürme
15.8
6.0
Ölüm
7.8
5.9
Asist
2.0
5.797
Hasar
7.588
108
İyileştirme
535

Dev Kemeri vs Wolverine Eşleşme Analizi

Dev Kemeri vs Wolverine eşleşmesi, 28 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Dev Kemeri, Wolverine yalnızca %39.3 ile yönetirken %60.7 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %21.4 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Dev Kemeri'ın kalabalık kontrolü ve dayanıklılığı, Wolverine'in hasar pencerelerini bozmasına ve arka hattını korumasına izin veriyor. Dev Kemeri, 3.54 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Wolverine'a karşı devasa +1.26 avantaj. Bu, Dev Kemeri'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. Dev Kemeri olarak Wolverine'a karşı oynarken, güvenle agresif oynayabilirsiniz. Bu eşleşmedeki %60.7 kazanma oranınız, istatistiklerin doğrudan çatışmalarda sizi güçlü bir şekilde desteklediği anlamına gelir. Dövüşleri zorlamaya ve avantajınızdan yararlanmaya bakın. Bir Öncü olarak, Dev Kemeri'nun Wolverine'a karşı performansı takımınızın angajmanları takip etmesine bağlı. Dalışlarınızı koordine edin ve taahhüt vermeden önce arka hat desteğini sağlayın.

Dev Kemeri vs Wolverine Savaş İstatistikleri

Dev Kemeri, Wolverine'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Dev Kemeri, Wolverine'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.

KDA
3.54Dev Kemeri
2.28Wolverine
Dev Kemeri, KDA verimliliğinde Wolverine'ı tamamen geçiyor, +1.26 avantajına kıyasla 3.54 gösteriyor. Bu baskın performans, Dev Kemeri'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
15.3Dev Kemeri
15.8Wolverine
Wolverine, Dev Kemeri (15.3)'dan biraz daha fazla eleme ortalaması yapıyor (15.8), ultimate şarj ve momentumda marjinal avantajlar sağlayan +0.5 fark.
Ölüm
6.0Dev Kemeri
7.8Wolverine
Dev Kemeri bu eşleşmede Wolverine'ı büyük ölçüde geride bırakıyor, 7.8'e karşı ortalama sadece 6.0 ölüm. Bu -1.8 hayatta kalma avantajı, sürdürülen hasar, iyileştirme veya ön cephe varlığı aracılığıyla büyük değer sağlıyor.
Asist
5.9Dev Kemeri
2.0Wolverine
Dev Kemeri, 5.9 asist ile takım katkısına hakim, Wolverine'dan +4.0 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Dev Kemeri'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Dev Kemeri vs Wolverine Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Wolverine
7.588
+1.791 avantaj
Dev KemeriDev Kemeri5.797
WolverineWolverine7.588
💚
Ort. İyileştirme
Wolverine
535
+427 avantaj
Dev KemeriDev Kemeri108
WolverineWolverine535

Bir Düellocu olarak, Wolverine beklendiği gibi maç başına ortalama 7.588 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve Dev Kemeri'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.

Hasar odaklı bir Düellocu olmasına rağmen, Wolverine maç başına 535 iyileştirme sağlıyor, hayatta kalabilirliği artıran yerleşik can emme veya öz iyileştirme yetenekleri düşündürüyor.

Vanguard vs Duelist Rol Eşleşmesi

Dev Kemeri
Dev KemeriVanguard
vs
Wolverine
WolverineDuelist

Dev Kemeri, %60.7 kazanma oranıyla Wolverine'ı iyi yönetiyor. Dayanıklılığınız hasarlarını absorbe ederken kalabalık kontrolünüz fırsatlar yaratıyor. Kovalamanın yerine arka hattınızı korumaya ve aşırı uzamaları cezalandırmaya odaklanın.


Marvel Rivals'da Dev Kemeri için tam eşleşme verileri (Season 9.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Dev Kemeri eşleşmeleri (Patch Season 9.5)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
45.8%1313.6313.35.24.34629
55.0%1203.3112.95.44.53029
54.0%1114.1115.24.96.65120
35.9%1063.5813.55.64.51476
48.6%1053.7713.65.24.81959
51.9%1043.7013.85.16.12360
45.0%1003.5012.65.53.96159
44.4%993.3512.85.54.74878
40.8%983.5013.45.54.55476
44.3%973.3912.75.54.31167
52.6%953.4513.85.64.96154
48.9%942.9311.75.84.07979
41.6%893.2412.55.74.01688
50.0%763.9113.95.24.55159
56.2%733.9614.35.05.00159
58.9%734.0114.24.95.55162
50.7%714.0616.35.36.16066
58.8%684.0315.55.16.64659
40.6%643.4113.85.85.54679
42.2%644.1613.84.94.294103
45.2%623.4012.95.53.94437
50.8%614.3513.64.74.14337
36.1%613.6813.45.34.51759
64.4%594.3015.34.76.63414
63.8%584.5714.44.24.94763
50.9%533.9412.84.84.26044
51.9%523.6213.15.14.60124
36.5%523.6114.25.45.05357
42.0%503.5513.15.34.30161
38.0%503.4913.35.25.60220
47.9%483.6013.05.34.68736
43.5%463.3414.25.85.482122
46.5%434.3012.94.74.30313
55.3%384.0616.25.36.12121
55.6%363.9315.15.35.47633
28.6%353.4414.55.74.30271
54.3%353.5914.15.54.54533
55.9%343.2011.84.900
57.6%334.5515.24.74.45949
63.6%333.8213.95.24.64159
53.1%323.3313.85.38.93318
50.0%323.9214.75.06.41623
64.5%314.1914.14.300
51.6%314.6014.34.34.69980
58.1%313.9713.24.74.609101
60.7%283.5415.36.05.797108
48.0%253.3712.25.43.865123
44.0%253.7613.65.25.570152
29.2%243.7312.75.34.20163
55.0%203.2514.15.500
42.9%142.519.95.54.2122
61.5%135.0515.84.46.6250
MetaBot Desktop

Kazandıran Avantajı Yakalayın

Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.

  • Oyun içi arayüzler
  • Otomatik maç takibi
  • Masaüstüne Özel Araçlar
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Dev Kemeri vs wolverine SSS

Marvel Rivals'da Dev Kemeri'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Dev Kemeri, Elsa Bloodstone, cloak & dagger, invisible woman'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %64.5 kazanma oranıyla The Hood'ya karşı.

Marvel Rivals'da Dev Kemeri'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Dev Kemeri, moon knight, Devil Dinosaur, hela'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %28.6 kazanma oranıyla blade.

Dev Kemeri ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Vanguard olarak, Dev Kemeri 53 eşleşmeden 29'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Dev Kemeri farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Vanguard olarak, Dev Kemeri'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.