Invisible Woman - Marvel Rivals Strategist
Kazanma Oranı
53.0%
Seçilme Oranı
7.0%
Ort. KDA
7.49
Ort. Öldürme
17.8

Invisible Womanvs Devil Dinosaur

RolStrategist
Maçlar26,822
SezonSeason 2

Invisible Woman vs Devil Dinosaur eşleşmesi yakın rekabet halinde, Invisible Woman 156 oyunda %50.0 kazanma oranıyla öne geçiyor. Devil Dinosaur arka hatta Invisible Woman'e baskı yapıyor, ancak Invisible Woman'in 10,158 iyileştirmesi müttefikleri daha uzun süre savaştırıyor. Bu eşit eşleşmede, Invisible Woman oyuncuları Devil Dinosaur'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.

Metabot Logosu
MetaBot Masaüstü
Canlı oyun içi arayüzler
Discord'umuza Katılın
Hata bildirimleri, özellik istekleri ve geliştirici sohbeti
Discord'a Katıl

Invisible Woman Eşleşme Analizi

Invisible Woman için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Invisible Woman - 50.0% win rate in this matchup
Invisible Woman
50.0% KO
VS
Devil Dinosaur vs Invisible Woman matchup - 50.0% win rate
Devil Dinosaur
50.0% KO

Invisible Woman vs Devil Dinosaur eşleşmesini kim kazanır?

Invisible Woman wins the Invisible Woman vs Devil Dinosaur matchup
Kazanan
Invisible Woman
Maçlar: 156
50.0%
Kazanma Oranı
50.0%
14.60
KDA
6.39
22.6
Öldürme
23.2
4.5
Ölüm
6.5
42.4
Asist
18.3
5,194
Hasar
7,917
10,158
İyileştirme
35

Invisible Woman vs Devil Dinosaur Eşleşme Analizi

Invisible Woman vs Devil Dinosaur eşleşmesi, 156 rekabetçi maç analizimize göre esasen yazı tura atma gibi. Invisible Woman karşılaşmaların %50.0'ini kazanırken Devil Dinosaur %50.0 kazanıyor, istatistiksel varyans içinde kalan yalnızca %0.0 fark. Bu eşleşme gerçekten kahraman seçimi yerine bireysel oyuncu becerisine, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna bağlı. Invisible Woman, Devil Dinosaur'ın angajman girişimlerini oyalayarak ve sürdürerek sonunda onları yıpratabilir. Invisible Woman, 14.60 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Devil Dinosaur'a karşı devasa +8.21 avantaj. Bu, Invisible Woman'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Invisible Woman maç başına 10,123 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Bu, Invisible Woman için Devil Dinosaur'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %50.0 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Stratejist olarak, Invisible Woman'nun Devil Dinosaur'a karşı eşleşmesi büyük ölçüde takım korumasından etkileniyor. Savunma yapabilecek müttefiklerin yakınında konumlanın ve baskı altında olduğunuzda iletişim kurun.

Invisible Woman vs Devil Dinosaur Savaş İstatistikleri

Invisible Woman, Devil Dinosaur'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Invisible Woman, Devil Dinosaur'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.

KDA
14.60Invisible Woman
6.39Devil Dinosaur
Invisible Woman, KDA verimliliğinde Devil Dinosaur'ı tamamen geçiyor, +8.21 avantajına kıyasla 14.60 gösteriyor. Bu baskın performans, Invisible Woman'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
22.6Invisible Woman
23.2Devil Dinosaur
Devil Dinosaur, Invisible Woman (22.6)'dan biraz daha fazla eleme ortalaması yapıyor (23.2), ultimate şarj ve momentumda marjinal avantajlar sağlayan +0.6 fark.
Ölüm
4.5Invisible Woman
6.5Devil Dinosaur
Invisible Woman bu eşleşmede Devil Dinosaur'ı büyük ölçüde geride bırakıyor, 6.5'e karşı ortalama sadece 4.5 ölüm. Bu -2.0 hayatta kalma avantajı, sürdürülen hasar, iyileştirme veya ön cephe varlığı aracılığıyla büyük değer sağlıyor.
Asist
42.4Invisible Woman
18.3Devil Dinosaur
Invisible Woman, 42.4 asist ile takım katkısına hakim, Devil Dinosaur'dan +24.0 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Invisible Woman'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Invisible Woman vs Devil Dinosaur Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Devil Dinosaur
7,917
+2,723 avantaj
Invisible WomanInvisible Woman5,194
Devil DinosaurDevil Dinosaur7,917
💚
Ort. İyileştirme
Invisible Woman
10,158
+10,123 avantaj
Invisible WomanInvisible Woman10,158
Devil DinosaurDevil Dinosaur35

Öncü olmasına rağmen, Devil Dinosaur maç başına ortalama 7,917 ile etkileyici hasar veriyor. Bu beklenmedik hasar çıktısı, Devil Dinosaur'ı Invisible Woman'ın görmezden gelemeyeceği bir tehdit yapıyor.

Bir Stratejist olarak, Invisible Woman maç başına ortalama 10,158 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Devil Dinosaur'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.

Strategist vs Vanguard Rol Eşleşmesi

Invisible Woman
Invisible WomanStrategist
vs
Devil Dinosaur
Devil DinosaurVanguard

Invisible Woman, %50.0 kazanma oranıyla Devil Dinosaur'ı iyi yönetiyor. Sürdürmeniz agresyonlarını atlatmanıza izin verirken yardımcınız takım arkadaşlarını etkinleştiriyor. Geriye doğru oyalayın ve hasarları boyunca iyileştirin.


Marvel Rivals'da Invisible Woman için tam eşleşme verileri (Season 2 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Invisible Woman eşleşmeleri (Patch Season 2)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
61.1%37512.2919.94.55,28611,854
53.8%35312.6221.14.75,13111,517
56.4%29612.8420.34.35,64413,012
49.5%28712.0920.54.94,5519,923
53.4%28110.5619.15.05,27911,884
62.2%26212.0319.54.55,90415,065
49.2%2588.7719.05.58,61519,900
51.5%22712.6619.94.55,25511,792
54.9%2228.6718.75.59,02023,166
54.5%22012.2820.34.84,60210,517
60.1%20313.3521.14.54,3039,289
55.0%19811.9020.74.85,68612,059
52.0%19811.3519.84.86,10013,559
49.5%18411.8119.74.74,81910,598
53.8%18213.0120.14.45,29813,389
55.3%18112.1621.14.86,03813,504
55.9%17011.1120.04.96,61514,199
45.7%1647.4016.15.59,05722,969
60.1%16310.9818.44.76,14214,535
50.0%15614.6022.64.55,19410,158
56.6%15211.5619.84.85,05111,385
55.4%14810.6320.45.17,73118,294
48.0%14811.1920.14.87,72719,600
60.6%14217.9722.63.74,5789,055
55.3%14112.5120.64.55,35611,400
60.9%13810.8219.34.86,17515,629
56.3%11911.6419.34.94,58210,782
52.2%11315.4923.74.35,60310,404
54.0%11311.0720.04.88,72821,195
51.3%11113.9020.74.34,5099,823
51.3%11112.3620.44.84,99310,730
49.5%10910.0318.45.06,68517,239
60.0%10013.1720.84.36,74514,966
52.8%8910.0118.15.34,99111,225
62.9%8911.3419.54.75,92814,892
54.5%8812.5020.34.45,39610,625
58.6%8713.5921.64.45,70911,916
50.0%8611.7621.64.86,66714,777
54.1%8511.3820.34.85,75913,651
48.0%779.4817.85.28,06718,997
50.6%7711.8319.24.65,69813,005
61.8%767.3915.85.36,71517,136
50.0%6814.3122.54.45,19110,992
60.6%6612.1319.24.74,81311,058
69.2%6512.5621.84.76,79015,605
54.2%5910.0618.04.86,88215,644
50.9%5711.0818.95.05,47814,128
67.7%3411.9221.94.67,77816,728
68.8%1612.0218.74.16,54214,097

MetaBot Masaüstü Uygulamasını İndir

Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik oyun algılama ve anlık istatistiklerle oyununu bir üst seviyeye taşı.

Oyun içi arayüzlerOtomatik oyun algılamaÇoklu oyun desteğiKişisel gösterge paneli
Şimdi İndirÜcretsiz indirme
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Invisible Woman vs Devil Dinosaur SSS

Marvel Rivals'da Invisible Woman'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Invisible Woman, Elsa Bloodstone, moon knight, Hero 10572'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %69.2 kazanma oranıyla captain america'ya karşı.

Marvel Rivals'da Invisible Woman'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Invisible Woman, iron man, cloak & dagger, storm'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %45.7 kazanma oranıyla Kazma.

Invisible Woman ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Strategist olarak, Invisible Woman 52 eşleşmeden 45'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Invisible Woman farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Strategist olarak, Invisible Woman'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.