- Kazanma Oranı
- 52.9%
- Seçilme Oranı
- 1.4%
- Ort. KDA
- 3.65
Rogue Eşleşmeler
- Rol
- Vanguard
- Maçlar
- 5.595
- Sezon
- Season 10.5
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Marvel Rivals'da her kahramana karşı Rogue'in tam eşleşme verilerini keşfedin. %52.9 kazanma oranıyla Vanguard olarak, Rogue'in hangi rakiplere hükmettiğini ve hangi eşleşmelerden kaçınmanız gerektiğini görün.
Rogue Eşleşme Analizi
Rogue için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Rogue etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Rogue için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.8% | 228 | 3.50 | 16.9 | 6.6 | 5.766 | 908 | |
| 42.5% | 193 | 3.12 | 15.4 | 6.5 | 6.325 | 917 | |
| 57.8% | 187 | 3.56 | 16.3 | 6.0 | 8.052 | 1.061 | |
| 45.3% | 161 | 3.45 | 17.1 | 6.7 | 5.787 | 817 | |
| 43.4% | 159 | 3.23 | 15.6 | 6.5 | 7.039 | 1.194 | |
| 45.8% | 153 | 3.44 | 16.7 | 6.5 | 6.223 | 1.024 | |
| 46.7% | 150 | 4.16 | 19.3 | 6.3 | 7.266 | 1.186 | |
| 45.0% | 149 | 3.12 | 14.8 | 6.3 | 6.052 | 993 | |
| 40.4% | 146 | 3.41 | 16.5 | 6.4 | 5.651 | 880 | |
| 43.4% | 143 | 3.47 | 16.8 | 6.4 | 6.440 | 986 | |
| 48.9% | 139 | 3.34 | 17.4 | 6.8 | 7.804 | 1.212 | |
| 44.1% | 136 | 3.30 | 15.6 | 6.3 | 6.951 | 1.216 | |
| 41.9% | 129 | 3.21 | 15.8 | 6.5 | 6.452 | 1.118 | |
| 44.5% | 128 | 3.58 | 16.7 | 6.1 | 6.840 | 1.089 | |
| 58.7% | 126 | 3.73 | 17.3 | 6.2 | 9.466 | 1.401 | |
| 43.1% | 123 | 3.34 | 16.7 | 6.6 | 6.675 | 857 | |
| 53.7% | 121 | 4.25 | 19.1 | 6.2 | 7.109 | 1.416 | |
| 54.6% | 119 | 3.16 | 13.8 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 42.1% | 114 | 3.68 | 16.9 | 6.1 | 6.567 | 1.022 | |
| 49.5% | 111 | 3.42 | 15.9 | 6.0 | 6.925 | 1.068 | |
| 51.8% | 108 | 3.86 | 16.3 | 5.8 | 8.608 | 1.265 | |
| 47.7% | 107 | 3.67 | 16.1 | 5.7 | 6.084 | 1.063 | |
| 51.4% | 105 | 3.67 | 18.0 | 6.4 | 9.686 | 1.406 | |
| 44.4% | 99 | 3.33 | 16.7 | 6.7 | 5.751 | 920 | |
| 53.3% | 90 | 4.85 | 20.3 | 5.7 | 6.519 | 1.147 | |
| 47.2% | 89 | 3.28 | 15.1 | 6.0 | 5.436 | 738 | |
| 54.1% | 85 | 3.32 | 16.3 | 6.4 | 8.651 | 1.408 | |
| 39.8% | 83 | 3.41 | 16.3 | 6.4 | 6.397 | 1.159 | |
| 58.2% | 79 | 3.13 | 14.6 | 6.0 | 8.202 | 1.032 | |
| 45.5% | 77 | 3.83 | 16.9 | 5.9 | 7.452 | 1.361 | |
| 60.5% | 76 | 3.94 | 16.3 | 5.4 | 6.651 | 1.043 | |
| 49.3% | 75 | 3.61 | 17.4 | 6.4 | 6.257 | 1.016 | |
| 40.3% | 72 | 2.37 | 11.0 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 58.3% | 72 | 3.69 | 16.9 | 6.3 | 8.234 | 1.469 | |
| 48.6% | 72 | 2.81 | 13.8 | 6.5 | 5.613 | 729 | |
| 52.8% | 72 | 3.59 | 16.0 | 5.6 | 7.234 | 953 | |
| 33.9% | 65 | 4.19 | 19.1 | 6.2 | 7.212 | 959 | |
| 46.2% | 65 | 3.13 | 15.1 | 6.2 | 5.815 | 535 | |
| 47.6% | 63 | 4.08 | 17.7 | 5.8 | 7.207 | 970 | |
| 30.2% | 63 | 3.50 | 17.1 | 6.4 | 5.287 | 751 | |
| 59.0% | 61 | 2.90 | 14.2 | 6.2 | 7.387 | 1.076 | |
| 46.7% | 60 | 3.59 | 16.8 | 6.2 | 5.907 | 643 | |
| 45.0% | 60 | 3.78 | 18.2 | 6.2 | 7.610 | 1.225 | |
| 46.7% | 60 | 5.13 | 20.8 | 5.3 | 7.075 | 1.074 | |
| 50.0% | 60 | 3.19 | 16.1 | 6.4 | 5.341 | 629 | |
| 50.9% | 53 | 3.74 | 16.4 | 5.6 | 6.409 | 1.014 | |
| 44.0% | 50 | 2.66 | 14.0 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 59.6% | 47 | 3.97 | 16.3 | 5.3 | 6.582 | 785 | |
| 66.7% | 45 | 4.18 | 17.2 | 5.3 | 5.870 | 743 | |
| 67.6% | 37 | 4.19 | 19.6 | 6.2 | 6.585 | 1.234 | |
| 33.3% | 33 | 2.58 | 13.7 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 64.5% | 31 | 3.72 | 17.4 | 6.1 | 9.568 | 1.150 | |
| 60.0% | 30 | 3.25 | 15.8 | 6.2 | 6.951 | 898 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Rogue Eşleşmeleri SSS
Marvel Rivals'da Rogue'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Rogue, Cloak & Dagger, Doctor Strange, The Punisher'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %67.6 kazanma oranıyla Black Panther'ya karşı.
Marvel Rivals'da Rogue'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Rogue, Elsa Bloodstone, Jeff The Land Shark, Moon Knight'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %30.2 kazanma oranıyla Human Torch.
Rogue ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Vanguard olarak, Rogue 53 eşleşmeden 20'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Rogue farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Vanguard olarak, Rogue'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.