Rogue - Marvel Rivals Vanguard
Kazanma Oranı
52.9%
Seçilme Oranı
1.4%
Ort. KDA
3.65

Rogue vs Gambit

Rogue Tier C
Rol
Vanguard
Maçlar
5.595
Sezon
Mevcut

Rogue, 159 karşılaşmada yalnızca %43.4 kazanma oranı elde ederek Gambit'a karşı zorlu bir eşleşmeyle karşı karşıya. Rogue arka hatta Gambit'e baskı yapıyor, ancak Gambit'in 11.775 iyileştirmesi müttefikleri daha uzun süre savaştırıyor. Gambit'a karşı, Rogue oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.

Rogue Eşleşme Analizi

Rogue için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Rogue - bu eşleşmede 43.4% kazanma oranı
Rogue
43.4% KO
VS
Gambit vs Rogue eşleşmesi - 56.6% kazanma oranı
Gambit
56.6% KO

Rogue vs Gambit eşleşmesini kim kazanır?

Gambit, Rogue vs Gambit eşleşmesini kazanır
Kazanan
Gambit
Maçlar: 159
43.4%
Kazanma Oranı
56.6%
3.23
KDA
9.58
15.6
Öldürme
16.9
6.5
Ölüm
4.8
5.3
Asist
29.1
7.039
Hasar
4.446
1.194
İyileştirme
11.775

Rogue vs Gambit Eşleşme Analizi

Rogue vs Gambit eşleşmesi, 159 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Gambit, Rogue yalnızca %43.4 ile yönetirken %56.6 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %13.2 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Gambit, Rogue'ın angajman girişimlerini oyalayarak ve sürdürerek sonunda onları yıpratabilir. Gambit, 9.58 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Rogue'a karşı devasa +6.35 avantaj. Bu, Gambit'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Gambit maç başına 10.581 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Bu, Rogue için Gambit'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %43.4 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Öncü olarak, Rogue'nun Gambit'a karşı performansı takımınızın angajmanları takip etmesine bağlı. Dalışlarınızı koordine edin ve taahhüt vermeden önce arka hat desteğini sağlayın.

Rogue vs Gambit Savaş İstatistikleri

Gambit, Rogue'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Gambit, Rogue'a karşı savaş istatistiklerinde tamamen hükmedici, dört kategorinin tamamında önde: KDA, Öldürme, Ölüm ve Asist. Bu kapsamlı avantaj, takım dövüşlerinde tutarlı üstün performansa dönüşüyor.

KDA
3.23Rogue
9.58Gambit
Gambit, KDA verimliliğinde Rogue'ı tamamen geçiyor, +6.35 avantajına kıyasla 9.58 gösteriyor. Bu baskın performans, Gambit'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
15.6Rogue
16.9Gambit
Gambit, Rogue'ın 15.6'ine karşı 16.9 ortalama öldürme ile daha fazla eleme güvence altına alıyor, genellikle daha hızlı ultimate kullanılabilirliğine ve dövüş kazanma potansiyeline dönüşen +1.3 fark.
Ölüm
6.5Rogue
4.8Gambit
Gambit bu eşleşmede Rogue'ı büyük ölçüde geride bırakıyor, 6.5'e karşı ortalama sadece 4.8 ölüm. Bu -1.7 hayatta kalma avantajı, sürdürülen hasar, iyileştirme veya ön cephe varlığı aracılığıyla büyük değer sağlıyor.
Asist
5.3Rogue
29.1Gambit
Gambit, 29.1 asist ile takım katkısına hakim, Rogue'dan +23.8 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Gambit'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Rogue vs Gambit Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Rogue
7.039
+2.593 avantaj
RogueRogue7.039
GambitGambit4.446
💚
Ort. İyileştirme
Gambit
11.775
+10.581 avantaj
RogueRogue1.194
GambitGambit11.775

Öncü olmasına rağmen, Rogue maç başına ortalama 7.039 ile etkileyici hasar veriyor. Bu beklenmedik hasar çıktısı, Rogue'ı Gambit'ın görmezden gelemeyeceği bir tehdit yapıyor.

Bir Stratejist olarak, Gambit maç başına ortalama 11.775 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Rogue'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.

Vanguard vs Strategist Rol Eşleşmesi

Rogue
RogueVanguard
vs
Gambit
GambitStrategist

Rogue, yalnızca %43.4 kazanma oranıyla Gambit'ı baskılamakta zorlanıyor. İyileştirme ve yardımcıları agresyonunuz boyunca sürdürmelerine izin veriyor. Bunun yerine kendi taşıyıcılarınızı korumaya odaklanın.

MetaBot Desktop

Rogue etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da Rogue için tam eşleşme verileri (mevcut sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Rogue eşleşmeleri
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
40.8%2283.5016.96.65.766908
42.5%1933.1215.46.56.325917
57.8%1873.5616.36.08.0521.061
45.3%1613.4517.16.75.787817
43.4%1593.2315.66.57.0391.194
45.8%1533.4416.76.56.2231.024
46.7%1504.1619.36.37.2661.186
45.0%1493.1214.86.36.052993
40.4%1463.4116.56.45.651880
43.4%1433.4716.86.46.440986
48.9%1393.3417.46.87.8041.212
44.1%1363.3015.66.36.9511.216
41.9%1293.2115.86.56.4521.118
44.5%1283.5816.76.16.8401.089
58.7%1263.7317.36.29.4661.401
43.1%1233.3416.76.66.675857
53.7%1214.2519.16.27.1091.416
54.6%1193.1613.85.500
42.1%1143.6816.96.16.5671.022
49.5%1113.4215.96.06.9251.068
51.8%1083.8616.35.88.6081.265
47.7%1073.6716.15.76.0841.063
51.4%1053.6718.06.49.6861.406
44.4%993.3316.76.75.751920
53.3%904.8520.35.76.5191.147
47.2%893.2815.16.05.436738
54.1%853.3216.36.48.6511.408
39.8%833.4116.36.46.3971.159
58.2%793.1314.66.08.2021.032
45.5%773.8316.95.97.4521.361
60.5%763.9416.35.46.6511.043
49.3%753.6117.46.46.2571.016
40.3%722.3711.05.800
58.3%723.6916.96.38.2341.469
48.6%722.8113.86.55.613729
52.8%723.5916.05.67.234953
33.9%654.1919.16.27.212959
46.2%653.1315.16.25.815535
47.6%634.0817.75.87.207970
30.2%633.5017.16.45.287751
59.0%612.9014.26.27.3871.076
46.7%603.5916.86.25.907643
45.0%603.7818.26.27.6101.225
46.7%605.1320.85.37.0751.074
50.0%603.1916.16.45.341629
50.9%533.7416.45.66.4091.014
44.0%502.6614.06.600
59.6%473.9716.35.36.582785
66.7%454.1817.25.35.870743
67.6%374.1919.66.26.5851.234
33.3%332.5813.76.600
64.5%313.7217.46.19.5681.150
60.0%303.2515.86.26.951898
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Rogue vs Gambit SSS

Marvel Rivals'da Rogue'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Rogue, cloak & dagger, doctor strange, the punisher'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %67.6 kazanma oranıyla black panther'ya karşı.

Marvel Rivals'da Rogue'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Rogue, Elsa Bloodstone, jeff the land shark, moon knight'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %30.2 kazanma oranıyla human torch.

Rogue ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Vanguard olarak, Rogue 54 eşleşmeden 20'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Rogue farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Vanguard olarak, Rogue'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.