- Kazanma Oranı
- 52.6%
- Seçilme Oranı
- 1.8%
- Ort. KDA
- 3.90
Venom vs invisible woman
- Rol
- Vanguard
- Maçlar
- 7.170
- Sezon
- Mevcut
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Venom vs Invisible Woman eşleşmesi yakın rekabet halinde, Venom 246 oyunda %47.1 kazanma oranıyla öne geçiyor. Venom arka hatta Invisible Woman'e baskı yapıyor, ancak Invisible Woman'in 14.199 iyileştirmesi müttefikleri daha uzun süre savaştırıyor. Bu eşit eşleşmede, Venom oyuncuları Invisible Woman'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.
Venom Eşleşme Analizi
Venom için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Venom vs Invisible Woman eşleşmesini kim kazanır?
Venom vs Invisible Woman Eşleşme Analizi
Venom vs Invisible Woman eşleşmesinde, 246 maçlık veriden anlamlı bir avantaj ortaya çıkıyor. Invisible Woman, Venom'ın %47.1'sine karşı çatışmaların %52.8'ini kazanıyor, bu %5.7 fark beceriden bağımsız fark edilir bir avantaj olduğunu gösteriyor. Oyuncular taslak veya angajman yaparken bu eşleşme farkını göz önünde bulundurmalı. Invisible Woman, Venom'ın angajman girişimlerini oyalayarak ve sürdürerek sonunda onları yıpratabilir. Invisible Woman, 8.82 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Venom'a karşı devasa +5.17 avantaj. Bu, Invisible Woman'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Invisible Woman maç başına 13.735 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Bu, Venom için Invisible Woman'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %47.1 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Öncü olarak, Venom'nun Invisible Woman'a karşı performansı takımınızın angajmanları takip etmesine bağlı. Dalışlarınızı koordine edin ve taahhüt vermeden önce arka hat desteğini sağlayın.
Venom vs Invisible Woman Savaş İstatistikleri
Invisible Woman, Venom'a karşı savaş istatistiklerinde tamamen hükmedici, dört kategorinin tamamında önde: KDA, Öldürme, Ölüm ve Asist. Bu kapsamlı avantaj, takım dövüşlerinde tutarlı üstün performansa dönüşüyor.
Venom vs Invisible Woman Etki Karşılaştırması
Öncü olmasına rağmen, Venom maç başına ortalama 7.797 ile etkileyici hasar veriyor. Bu beklenmedik hasar çıktısı, Venom'ı Invisible Woman'ın görmezden gelemeyeceği bir tehdit yapıyor.
Bir Stratejist olarak, Invisible Woman maç başına ortalama 14.199 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Venom'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.
Vanguard vs Strategist Rol Eşleşmesi
Venom, yalnızca %47.1 kazanma oranıyla Invisible Woman'ı baskılamakta zorlanıyor. İyileştirme ve yardımcıları agresyonunuz boyunca sürdürmelerine izin veriyor. Bunun yerine kendi taşıyıcılarınızı korumaya odaklanın.
Venom etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Venom için tam eşleşme verileri (mevcut sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56.3% | 302 | 3.83 | 17.6 | 6.3 | 4.766 | 43 | |
| 51.9% | 283 | 3.82 | 17.3 | 6.4 | 4.295 | 42 | |
| 48.9% | 282 | 3.50 | 16.2 | 6.3 | 5.492 | 180 | |
| 61.5% | 278 | 4.16 | 18.2 | 6.0 | 4.817 | 123 | |
| 53.0% | 253 | 3.59 | 16.6 | 6.4 | 4.500 | 115 | |
| 49.4% | 253 | 3.35 | 17.4 | 6.9 | 9.248 | 305 | |
| 47.1% | 246 | 3.65 | 17.2 | 6.4 | 7.797 | 464 | |
| 52.6% | 245 | 3.43 | 16.3 | 6.5 | 4.818 | 58 | |
| 54.5% | 233 | 3.74 | 17.4 | 6.3 | 4.973 | 60 | |
| 55.6% | 225 | 3.88 | 17.9 | 6.4 | 4.692 | 26 | |
| 57.9% | 214 | 3.81 | 17.6 | 6.4 | 4.297 | 54 | |
| 54.1% | 209 | 3.87 | 17.7 | 6.3 | 4.977 | 201 | |
| 52.3% | 199 | 3.80 | 17.1 | 6.2 | 4.823 | 24 | |
| 51.6% | 192 | 3.75 | 18.9 | 6.7 | 9.008 | 945 | |
| 56.0% | 191 | 3.78 | 17.9 | 6.4 | 4.984 | 121 | |
| 58.3% | 180 | 3.74 | 17.1 | 6.1 | 4.579 | 8 | |
| 55.9% | 179 | 4.08 | 17.5 | 5.9 | 5.599 | 76 | |
| 49.7% | 171 | 3.80 | 17.5 | 6.4 | 5.596 | 260 | |
| 53.8% | 169 | 3.50 | 16.5 | 6.5 | 5.175 | 399 | |
| 50.0% | 158 | 3.50 | 17.1 | 6.6 | 6.334 | 250 | |
| 56.2% | 153 | 3.83 | 17.4 | 6.3 | 5.290 | 121 | |
| 57.6% | 151 | 3.78 | 16.9 | 6.1 | 5.112 | 144 | |
| 63.1% | 149 | 4.14 | 17.5 | 5.8 | 4.834 | 173 | |
| 52.0% | 148 | 3.85 | 17.6 | 6.4 | 4.645 | 30 | |
| 48.3% | 145 | 3.20 | 16.1 | 6.6 | 9.585 | 139 | |
| 50.7% | 144 | 3.52 | 16.9 | 6.4 | 7.404 | 79 | |
| 59.8% | 127 | 4.41 | 18.1 | 5.7 | 4.566 | 26 | |
| 51.2% | 123 | 2.94 | 14.6 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 56.9% | 123 | 3.70 | 16.9 | 6.2 | 5.480 | 285 | |
| 54.9% | 122 | 4.22 | 17.7 | 5.8 | 7.368 | 233 | |
| 46.0% | 113 | 3.95 | 17.4 | 6.1 | 4.588 | 21 | |
| 54.0% | 111 | 4.00 | 17.4 | 6.0 | 4.347 | 8 | |
| 45.9% | 109 | 3.83 | 17.8 | 6.2 | 6.501 | 342 | |
| 53.3% | 107 | 3.70 | 17.8 | 6.5 | 6.922 | 46 | |
| 51.0% | 104 | 3.98 | 17.9 | 6.0 | 4.677 | 25 | |
| 56.4% | 101 | 3.68 | 18.2 | 6.6 | 6.708 | 33 | |
| 55.0% | 100 | 3.91 | 17.1 | 5.8 | 8.073 | 74 | |
| 55.6% | 99 | 3.44 | 16.9 | 6.4 | 9.742 | 396 | |
| 55.6% | 99 | 3.85 | 18.9 | 6.6 | 4.596 | 24 | |
| 56.7% | 97 | 3.51 | 17.9 | 7.0 | 4.634 | 20 | |
| 48.4% | 95 | 3.48 | 16.9 | 6.5 | 5.477 | 4 | |
| 53.3% | 92 | 3.08 | 16.2 | 7.0 | 0 | 0 | |
| 46.3% | 82 | 3.94 | 17.5 | 5.9 | 5.024 | 23 | |
| 48.8% | 82 | 3.52 | 16.1 | 6.4 | 4.817 | 33 | |
| 53.3% | 75 | 4.05 | 17.6 | 6.0 | 4.492 | 31 | |
| 45.1% | 71 | 3.30 | 16.2 | 6.5 | 5.306 | 46 | |
| 60.6% | 71 | 3.93 | 16.2 | 5.6 | 4.861 | 22 | |
| 62.3% | 61 | 3.99 | 17.0 | 5.5 | 7.333 | 11 | |
| 45.8% | 59 | 2.45 | 12.0 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 54.4% | 57 | 3.48 | 16.4 | 6.3 | 6.264 | 13 | |
| 57.8% | 45 | 3.62 | 16.4 | 6.0 | 6.077 | 0 | |
| 35.9% | 39 | 2.72 | 12.9 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 59.4% | 32 | 4.02 | 17.9 | 5.8 | 6.004 | 0 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Venom vs invisible woman SSS
Marvel Rivals'da Venom'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Venom, moon knight, iron man, Elsa Bloodstone'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %63.1 kazanma oranıyla star-lord'ya karşı.
Marvel Rivals'da Venom'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Venom, jeff the land shark, cloak & dagger, invisible woman'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %35.9 kazanma oranıyla Gorr The God Butcher.
Venom ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Vanguard olarak, Venom 54 eşleşmeden 40'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Venom farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Vanguard olarak, Venom'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.