- Kazanma Oranı
- 52.5%
- Seçilme Oranı
- 1.8%
- Ort. KDA
- 3.86
Venom vs Winter Soldier
- Rol
- Vanguard
- Maçlar
- 7.357
- Sezon
- Season 10.5
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Venom vs Winter Soldier eşleşmesi yakın rekabet halinde, Venom 102 oyunda %48.0 kazanma oranıyla öne geçiyor. Winter Soldier, Venom'ın ön hat varlığı etrafında çalışmalı, oyun başına 23.695 hasar verirken Venom takımı için baskıyı emiyor. Bu eşit eşleşmede, Venom oyuncuları Winter Soldier'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.
Venom Eşleşme Analizi
Venom için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Venom vs Winter Soldier eşleşmesini kim kazanır?
Venom vs Winter Soldier Eşleşme Analizi
Venom vs Winter Soldier eşleşmesinde, 102 maçlık veriden anlamlı bir avantaj ortaya çıkıyor. Winter Soldier, Venom'ın %48.0'sine karşı çatışmaların %52.0'ini kazanıyor, bu %3.9 fark beceriden bağımsız fark edilir bir avantaj olduğunu gösteriyor. Oyuncular taslak veya angajman yaparken bu eşleşme farkını göz önünde bulundurmalı. Venom'ın dayanıklılığına rağmen, Winter Soldier uzun süreli dövüşlerde savunmalarını yıkmak için sürdürülen hasar çıktısına sahip. Winter Soldier, Venom'a kıyasla 3.63 hafif KDA avantajı koruyor, marjinal olarak daha iyi öldürme katılımı ve hayatta kalmayı yansıtan +0.29 fark. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Winter Soldier maç başına 1.134 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Venom, Winter Soldier'a karşı biraz dezavantajlı. Sert bir karşı olmasa da, daha dikkatli oynamalı, avantajlı takaslar aramalı ve mümkün olduğunda takım desteğine yaslanmalısınız. Bir Öncü olarak, Venom'nun Winter Soldier'a karşı performansı takımınızın angajmanları takip etmesine bağlı. Dalışlarınızı koordine edin ve taahhüt vermeden önce arka hat desteğini sağlayın.
Venom vs Winter Soldier Savaş İstatistikleri
Winter Soldier, Venom'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Öldürme ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.
Venom vs Winter Soldier Etki Karşılaştırması
Bir Düellocu olarak, Winter Soldier beklendiği gibi maç başına ortalama 23.695 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve Venom'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.
Hasar odaklı bir Düellocu olmasına rağmen, Winter Soldier maç başına 1.672 iyileştirme sağlıyor, hayatta kalabilirliği artıran yerleşik can emme veya öz iyileştirme yetenekleri düşündürüyor.
Vanguard vs Duelist Rol Eşleşmesi
Venom, %48.0 kazanma oranıyla Winter Soldier'a karşı savunmasız. Patlama hasarları ve hareketlilikleri angajmanlarınızı oyalıyor. Stratejistinizin yakınında kalın ve düşman Düellocu'ya dalış yapmak yerine onları korumaya odaklanın.
Venom etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Venom için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45.4% | 205 | 3.02 | 16.4 | 7.1 | 20.410 | 949 | |
| 48.9% | 184 | 2.80 | 14.1 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 52.3% | 178 | 3.44 | 19.1 | 7.2 | 18.849 | 2.803 | |
| 42.6% | 148 | 3.18 | 17.2 | 7.1 | 18.593 | 1.858 | |
| 47.1% | 140 | 2.84 | 14.7 | 6.6 | 18.853 | 277 | |
| 50.4% | 137 | 2.99 | 15.0 | 6.6 | 16.142 | 379 | |
| 51.2% | 123 | 3.00 | 14.3 | 6.1 | 17.582 | 1.941 | |
| 40.2% | 122 | 3.00 | 15.3 | 6.6 | 19.904 | 68 | |
| 45.5% | 121 | 2.75 | 14.1 | 6.8 | 13.517 | 4.475 | |
| 53.3% | 120 | 3.16 | 15.8 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 52.5% | 120 | 2.88 | 15.6 | 7.1 | 0 | 0 | |
| 44.6% | 112 | 2.79 | 15.0 | 6.9 | 17.741 | 1.864 | |
| 46.9% | 111 | 2.55 | 13.6 | 6.9 | 26.143 | 6.205 | |
| 48.0% | 102 | 3.34 | 15.6 | 6.1 | 16.175 | 538 | |
| 49.5% | 99 | 2.93 | 15.2 | 6.6 | 15.569 | 844 | |
| 52.0% | 98 | 3.12 | 15.0 | 6.3 | 16.482 | 2.701 | |
| 56.2% | 89 | 3.03 | 15.9 | 6.7 | 17.645 | 1.907 | |
| 37.8% | 82 | 2.83 | 14.1 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 46.9% | 81 | 2.81 | 13.9 | 6.4 | 16.627 | 3.045 | |
| 51.8% | 81 | 2.58 | 12.5 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 54.3% | 81 | 3.69 | 17.4 | 6.1 | 20.760 | 331 | |
| 46.8% | 77 | 2.44 | 13.8 | 7.3 | 17.101 | 627 | |
| 52.0% | 75 | 2.65 | 13.3 | 6.5 | 15.421 | 339 | |
| 47.1% | 70 | 3.27 | 16.8 | 6.9 | 20.325 | 136 | |
| 47.1% | 70 | 3.50 | 16.8 | 6.1 | 17.861 | 2.328 | |
| 48.4% | 64 | 2.49 | 13.9 | 7.5 | 12.018 | 3.234 | |
| 39.7% | 63 | 2.89 | 14.7 | 6.7 | 19.339 | 92 | |
| 45.6% | 57 | 3.44 | 16.4 | 6.2 | 17.878 | 1.035 | |
| 64.9% | 57 | 4.02 | 17.5 | 5.7 | 28.174 | 0 | |
| 38.2% | 55 | 2.93 | 13.4 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 38.5% | 52 | 3.04 | 17.8 | 7.6 | 13.988 | 0 | |
| 56.0% | 50 | 3.53 | 13.9 | 5.2 | 15.744 | 4.100 | |
| 40.8% | 49 | 3.39 | 15.9 | 6.2 | 18.635 | 2.141 | |
| 32.6% | 46 | 2.42 | 12.8 | 7.0 | 13.952 | 133 | |
| 37.8% | 45 | 2.69 | 13.4 | 6.7 | 12.010 | 0 | |
| 46.5% | 43 | 2.66 | 13.7 | 6.7 | 20.340 | 0 | |
| 52.4% | 42 | 3.06 | 13.2 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 41.0% | 39 | 2.83 | 17.6 | 7.9 | 22.513 | 136 | |
| 46.2% | 39 | 2.61 | 12.9 | 6.5 | 22.760 | 0 | |
| 43.6% | 39 | 2.63 | 12.0 | 6.1 | 6.310 | 0 | |
| 47.4% | 38 | 3.16 | 15.9 | 6.6 | 16.432 | 0 | |
| 44.7% | 38 | 3.15 | 16.4 | 7.0 | 21.923 | 3.680 | |
| 55.3% | 38 | 4.07 | 18.2 | 6.0 | 16.506 | 0 | |
| 48.6% | 37 | 3.42 | 15.0 | 5.5 | 15.735 | 0 | |
| 67.7% | 34 | 3.94 | 17.3 | 5.7 | 25.110 | 0 | |
| 43.8% | 32 | 3.14 | 15.2 | 6.6 | 15.802 | 1.106 | |
| 44.8% | 29 | 2.76 | 14.5 | 6.9 | 0 | 0 | |
| 46.4% | 28 | 3.18 | 15.3 | 6.7 | 21.829 | 208 | |
| 40.7% | 27 | 3.44 | 14.6 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 42.3% | 26 | 3.13 | 17.1 | 7.7 | 0 | 0 | |
| 53.8% | 26 | 2.73 | 14.0 | 6.5 | 21.550 | 0 | |
| 41.7% | 24 | 3.35 | 17.3 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 54.5% | 11 | 2.52 | 12.6 | 6.1 | 15.434 | 0 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Venom vs Winter Soldier SSS
Marvel Rivals'da Venom'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Venom, Doctor Strange, Gambit, Jeff The Land Shark'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %67.7 kazanma oranıyla Adam Warlock'ya karşı.
Marvel Rivals'da Venom'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Venom, Cloak & Dagger, Jubilee, Invisible Woman'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %32.6 kazanma oranıyla Peni Parker.
Venom ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Vanguard olarak, Venom 53 eşleşmeden 17'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Venom farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Vanguard olarak, Venom'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.