- Kazanma Oranı
- 52.1%
- Seçilme Oranı
- 4.8%
- Ort. KDA
- 7.44
White Fox vs Venom
- Rol
- Strategist
- Maçlar
- 19.568
- Sezon
- Season 10.5
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Venom, Marvel Rivals'da White Fox'i sert karşılıyor—White Fox bu zorlu eşleşmede 180 oyunun yalnızca %41.7'ini kazanıyor. Venom arka hatta White Fox'e baskı yapıyor, ancak White Fox'in 9.011 iyileştirmesi müttefikleri daha uzun süre savaştırıyor. Venom'a karşı, White Fox oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.
White Fox Eşleşme Analizi
White Fox için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
White Fox vs Venom eşleşmesini kim kazanır?
White Fox vs Venom Eşleşme Analizi
White Fox vs Venom eşleşmesi, 180 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Venom, White Fox yalnızca %41.7 ile yönetirken %58.3 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %16.7 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Venom, dalış baskısıyla White Fox'i tehdit edebilir, iyileştirme çıktısını bozabilir ve arka hatta kaos yaratabilir. White Fox, 7.37 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Venom'a karşı devasa +3.63 avantaj. Bu, White Fox'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, White Fox maç başına 9.003 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Bu, White Fox için Venom'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %41.7 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Stratejist olarak, White Fox'nun Venom'a karşı eşleşmesi büyük ölçüde takım korumasından etkileniyor. Savunma yapabilecek müttefiklerin yakınında konumlanın ve baskı altında olduğunuzda iletişim kurun.
White Fox vs Venom Savaş İstatistikleri
White Fox, Venom'a karşı savaş istatistiklerinde tamamen hükmedici, dört kategorinin tamamında önde: KDA, Öldürme, Ölüm ve Asist. Bu kapsamlı avantaj, takım dövüşlerinde tutarlı üstün performansa dönüşüyor.
White Fox vs Venom Etki Karşılaştırması
İlginç bir şekilde, Stratejist White Fox ortalama 5.027 ile hasar önde, Venom'a karşı güçlü saldırı yetenekleri veya sürekli baskı kalıpları düşündürüyor.
Bir Stratejist olarak, White Fox maç başına ortalama 9.011 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Venom'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.
Strategist vs Vanguard Rol Eşleşmesi
White Fox, yalnızca %41.7 kazanma oranıyla Venom tarafından tehdit ediliyor. Dalışları konumlandırmanızı tehdit ediyor ve iyileştirmeyi bozuyor. Hareketli kalın, kaçış yollarının yakınında konumlanın ve savunma için takım arkadaşlarına güvenin.
White Fox etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da White Fox için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53.3% | 400 | 10.23 | 21.4 | 5.4 | 5.282 | 9.512 | |
| 49.3% | 284 | 6.90 | 17.8 | 5.8 | 5.157 | 8.950 | |
| 48.4% | 283 | 9.09 | 20.3 | 5.7 | 4.945 | 9.202 | |
| 53.6% | 265 | 7.44 | 18.9 | 6.0 | 4.907 | 9.274 | |
| 45.2% | 259 | 7.76 | 18.1 | 5.7 | 4.711 | 9.442 | |
| 50.2% | 251 | 8.57 | 19.3 | 5.4 | 5.660 | 10.008 | |
| 52.8% | 250 | 8.51 | 18.7 | 5.4 | 4.760 | 9.287 | |
| 47.8% | 249 | 8.76 | 19.7 | 5.6 | 4.422 | 8.762 | |
| 53.2% | 233 | 7.48 | 19.9 | 6.2 | 4.090 | 8.263 | |
| 43.4% | 226 | 8.79 | 19.4 | 5.6 | 5.027 | 10.027 | |
| 44.4% | 225 | 9.52 | 20.5 | 5.4 | 5.175 | 9.996 | |
| 53.1% | 224 | 5.85 | 16.4 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 49.8% | 221 | 7.29 | 18.8 | 6.0 | 5.463 | 10.176 | |
| 47.2% | 214 | 7.03 | 17.8 | 5.8 | 4.756 | 8.927 | |
| 48.6% | 212 | 9.08 | 18.9 | 5.4 | 4.725 | 9.031 | |
| 38.2% | 212 | 8.89 | 18.9 | 5.4 | 4.680 | 8.940 | |
| 52.0% | 198 | 8.49 | 19.5 | 5.7 | 4.822 | 9.372 | |
| 60.2% | 191 | 10.27 | 21.5 | 5.3 | 4.847 | 8.488 | |
| 40.7% | 182 | 8.86 | 19.8 | 6.0 | 4.540 | 8.840 | |
| 41.7% | 180 | 7.37 | 18.2 | 5.9 | 5.027 | 9.011 | |
| 51.1% | 180 | 7.77 | 18.9 | 5.9 | 4.823 | 9.509 | |
| 54.3% | 173 | 6.56 | 18.4 | 6.1 | 6.557 | 9.675 | |
| 54.0% | 161 | 7.37 | 18.4 | 5.7 | 5.045 | 9.540 | |
| 47.2% | 159 | 5.07 | 14.4 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 45.6% | 158 | 9.40 | 20.7 | 5.7 | 5.435 | 10.228 | |
| 53.3% | 154 | 9.83 | 21.0 | 5.3 | 5.471 | 9.865 | |
| 51.6% | 153 | 6.41 | 15.6 | 5.3 | 4.710 | 7.743 | |
| 52.3% | 151 | 10.67 | 21.0 | 5.2 | 4.712 | 9.076 | |
| 50.0% | 138 | 5.71 | 15.5 | 5.9 | 5.464 | 9.200 | |
| 44.9% | 136 | 7.03 | 16.9 | 5.9 | 4.750 | 8.715 | |
| 50.0% | 134 | 8.73 | 19.5 | 5.5 | 5.162 | 9.132 | |
| 48.5% | 134 | 10.75 | 21.0 | 4.7 | 5.576 | 9.788 | |
| 45.4% | 130 | 8.18 | 19.4 | 5.7 | 4.562 | 8.513 | |
| 51.2% | 125 | 8.36 | 17.4 | 5.2 | 4.660 | 9.111 | |
| 44.8% | 116 | 10.05 | 20.4 | 5.3 | 5.127 | 10.018 | |
| 57.9% | 114 | 7.65 | 18.9 | 5.5 | 5.612 | 9.686 | |
| 47.6% | 105 | 7.54 | 20.3 | 6.1 | 5.945 | 11.147 | |
| 50.0% | 100 | 8.76 | 21.9 | 6.2 | 5.359 | 9.980 | |
| 52.6% | 95 | 7.12 | 18.0 | 5.8 | 4.325 | 8.808 | |
| 50.0% | 94 | 8.19 | 19.1 | 5.5 | 5.529 | 9.389 | |
| 53.3% | 90 | 9.52 | 21.7 | 5.5 | 5.568 | 8.837 | |
| 57.3% | 89 | 9.06 | 20.2 | 5.3 | 4.743 | 8.680 | |
| 58.6% | 87 | 8.06 | 18.2 | 5.5 | 4.985 | 9.020 | |
| 47.1% | 87 | 6.84 | 16.7 | 6.0 | 4.563 | 10.206 | |
| 46.0% | 87 | 7.96 | 18.1 | 5.5 | 4.596 | 9.404 | |
| 47.1% | 85 | 7.61 | 19.2 | 6.3 | 4.781 | 9.410 | |
| 51.2% | 80 | 8.14 | 18.6 | 5.4 | 4.900 | 9.227 | |
| 53.3% | 77 | 5.15 | 14.9 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 42.9% | 77 | 7.12 | 17.8 | 5.8 | 4.383 | 9.911 | |
| 51.4% | 70 | 5.19 | 14.1 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 53.6% | 69 | 8.64 | 19.2 | 5.5 | 4.727 | 8.635 | |
| 54.5% | 55 | 5.56 | 14.8 | 6.0 | 3.448 | 8.313 | |
| 55.0% | 40 | 7.45 | 13.4 | 4.8 | 3.467 | 8.130 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
White Fox vs Venom SSS
Marvel Rivals'da White Fox'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
White Fox, Devil Dinosaur, Luna Snow, Invisible Woman'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %60.2 kazanma oranıyla Black Cat'ya karşı.
Marvel Rivals'da White Fox'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
White Fox, Cloak & Dagger, Moon Knight, Jeff The Land Shark'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %38.2 kazanma oranıyla Squirrel Girl.
White Fox ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Strategist olarak, White Fox 53 eşleşmeden 30'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
White Fox farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Strategist olarak, White Fox'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.