- Kazanma Oranı
- 47.2%
- Seçilme Oranı
- 2.1%
- Ort. KDA
- 3.61
Winter Soldier vs White Fox
- Rol
- Duelist
- Maçlar
- 8.646
- Sezon
- Season 10.5
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Winter Soldier, 146 karşılaşmada yalnızca %43.1 kazanma oranı elde ederek White Fox'a karşı zorlu bir eşleşmeyle karşı karşıya. Winter Soldier, 19.3 ortalama öldürme için White Fox'i avlıyor, ancak korunursa White Fox 0 iyileştirme çıktısıyla savaşları çevirebilir. White Fox'a karşı, Winter Soldier oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.
Winter Soldier Eşleşme Analizi
Winter Soldier için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Winter Soldier vs White Fox eşleşmesini kim kazanır?
Winter Soldier vs White Fox Eşleşme Analizi
Winter Soldier vs White Fox eşleşmesi, 146 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. White Fox, Winter Soldier yalnızca %43.1 ile yönetirken %56.9 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %13.7 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. White Fox, Winter Soldier'in patlamasından kurtulmak ve takım arkadaşlarının aşırı uzamayı cezalandırmasını sağlamak için araçlara sahip. White Fox, 5.68 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Winter Soldier'a karşı devasa +2.09 avantaj. Bu, White Fox'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. Bu, Winter Soldier için White Fox'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %43.1 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Düellocu olarak, Winter Soldier'nun White Fox'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.
Winter Soldier vs White Fox Savaş İstatistikleri
White Fox, Winter Soldier'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.
Winter Soldier vs White Fox Etki Karşılaştırması
Bir Düellocu olarak, Winter Soldier beklendiği gibi maç başına ortalama 0 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve White Fox'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.
Winter Soldier, White Fox'dan maç başına 0 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı, takımlarının uzun süreli dövüşleri kazanmasına ve hedeflerde varlık sürdürmesine yardımcı oluyor.
Duelist vs Strategist Rol Eşleşmesi
Winter Soldier, şaşırtıcı bir şekilde %43.1 kazanma oranıyla White Fox'a karşı zorlanıyor. Bu Stratejist, patlamanızdan kurtulmak için araçlara sahip - ister öz savunma, ister iyileştirme veya müttefik koruması yoluyla. Tam taahhüt vermeden önce savunma yeteneklerini yemleyin.
Winter Soldier etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Winter Soldier için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.3% | 253 | 3.75 | 20.8 | 6.9 | 20.862 | 1.273 | |
| 61.3% | 253 | 4.07 | 23.5 | 7.2 | 19.848 | 409 | |
| 52.8% | 229 | 3.86 | 20.2 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 52.2% | 203 | 3.65 | 21.1 | 7.3 | 19.421 | 1.278 | |
| 43.2% | 183 | 3.43 | 21.0 | 7.8 | 20.340 | 864 | |
| 53.2% | 173 | 3.87 | 22.4 | 7.3 | 17.488 | 2.909 | |
| 52.9% | 172 | 3.69 | 19.6 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 51.5% | 167 | 3.76 | 19.9 | 6.8 | 14.812 | 2.862 | |
| 53.3% | 165 | 3.68 | 19.1 | 6.5 | 16.964 | 710 | |
| 45.4% | 152 | 3.66 | 20.0 | 7.0 | 17.975 | 907 | |
| 43.1% | 146 | 3.59 | 19.3 | 6.9 | 0 | 0 | |
| 48.9% | 131 | 3.86 | 19.7 | 6.4 | 17.603 | 1.083 | |
| 47.2% | 125 | 3.58 | 17.8 | 6.2 | 13.384 | 733 | |
| 51.6% | 122 | 3.75 | 18.6 | 6.3 | 15.769 | 1.583 | |
| 58.3% | 103 | 3.72 | 20.7 | 7.0 | 24.911 | 1.387 | |
| 52.0% | 102 | 3.63 | 18.1 | 6.4 | 23.695 | 1.672 | |
| 56.4% | 101 | 3.78 | 19.6 | 6.7 | 17.485 | 1.442 | |
| 61.6% | 99 | 3.89 | 20.8 | 6.5 | 19.722 | 1.162 | |
| 61.1% | 95 | 3.66 | 18.1 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 45.3% | 95 | 3.54 | 17.1 | 6.0 | 13.524 | 2.494 | |
| 55.4% | 92 | 4.37 | 22.1 | 6.4 | 22.040 | 1.001 | |
| 54.2% | 83 | 3.58 | 21.0 | 7.3 | 18.391 | 2.303 | |
| 52.4% | 82 | 3.36 | 19.0 | 7.2 | 13.021 | 1.877 | |
| 52.4% | 82 | 4.09 | 19.5 | 6.0 | 20.738 | 741 | |
| 41.8% | 79 | 3.98 | 21.3 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 49.4% | 79 | 3.34 | 19.6 | 7.3 | 16.845 | 2.050 | |
| 47.4% | 78 | 3.45 | 18.2 | 6.6 | 16.743 | 218 | |
| 56.8% | 74 | 3.92 | 18.6 | 6.1 | 8.132 | 2.590 | |
| 51.5% | 66 | 3.65 | 19.3 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 57.6% | 66 | 4.15 | 23.4 | 6.9 | 39.226 | 0 | |
| 49.2% | 65 | 3.83 | 18.5 | 5.9 | 12.791 | 1.001 | |
| 55.9% | 59 | 3.69 | 20.9 | 7.0 | 22.401 | 71 | |
| 50.9% | 55 | 3.60 | 18.6 | 6.5 | 15.002 | 0 | |
| 48.1% | 52 | 3.99 | 20.3 | 6.6 | 16.181 | 0 | |
| 46.2% | 52 | 2.88 | 13.6 | 6.0 | 17.468 | 4.867 | |
| 60.4% | 48 | 3.25 | 17.2 | 6.8 | 26.042 | 0 | |
| 58.3% | 48 | 4.09 | 18.6 | 5.7 | 1.976 | 7.007 | |
| 44.4% | 45 | 2.89 | 15.5 | 6.8 | 19.080 | 982 | |
| 53.5% | 43 | 3.27 | 21.6 | 8.1 | 25.728 | 0 | |
| 59.5% | 42 | 4.04 | 19.0 | 5.9 | 17.825 | 0 | |
| 59.5% | 42 | 3.85 | 18.6 | 6.0 | 16.830 | 325 | |
| 53.7% | 41 | 3.43 | 18.6 | 6.9 | 24.874 | 0 | |
| 52.6% | 38 | 4.54 | 23.5 | 6.5 | 27.162 | 3 | |
| 50.0% | 38 | 3.90 | 19.9 | 6.3 | 19.775 | 0 | |
| 51.3% | 37 | 3.93 | 23.1 | 7.1 | 34.221 | 0 | |
| 61.1% | 36 | 2.65 | 17.6 | 8.3 | 0 | 0 | |
| 47.2% | 36 | 4.21 | 18.3 | 5.6 | 26.445 | 0 | |
| 51.4% | 35 | 3.58 | 18.5 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 38.2% | 34 | 3.22 | 18.1 | 7.2 | 15.590 | 1.853 | |
| 48.5% | 33 | 3.14 | 19.2 | 7.6 | 13.509 | 0 | |
| 63.3% | 30 | 3.79 | 21.1 | 7.0 | 20.200 | 2.785 | |
| 46.7% | 30 | 3.23 | 19.0 | 7.4 | 23.508 | 991 | |
| 63.6% | 11 | 5.64 | 13.6 | 3.3 | 0 | 0 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Winter Soldier vs White Fox SSS
Marvel Rivals'da Winter Soldier'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Winter Soldier, Cloak & Dagger, Doctor Strange, Jubilee'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %63.6 kazanma oranıyla Human Torch'ya karşı.
Marvel Rivals'da Winter Soldier'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Winter Soldier, Magneto, Emma Frost, White Fox'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %38.2 kazanma oranıyla Storm.
Winter Soldier ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Duelist olarak, Winter Soldier 53 eşleşmeden 36'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Winter Soldier farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Duelist olarak, Winter Soldier'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.