Winter Soldier - Marvel Rivals Duelist
Kazanma Oranı
47.2%
Seçilme Oranı
2.1%
Ort. KDA
3.61

Winter Soldier vs Venom

Winter Soldier Tier F
Rol
Duelist
Maçlar
8.646
Sezon
Season 10.5

Winter Soldier vs Venom eşleşmesi yakın rekabet halinde, Winter Soldier 102 oyunda %52.0 kazanma oranıyla öne geçiyor. Winter Soldier, Venom'ın ön hat varlığı etrafında çalışmalı, oyun başına 23.695 hasar verirken Venom takımı için baskıyı emiyor. Bu eşit eşleşmede, Winter Soldier oyuncuları Venom'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.

Winter Soldier Eşleşme Analizi

Winter Soldier için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Winter Soldier - bu eşleşmede 52.0% kazanma oranı
Winter Soldier
52.0% KO
VS
Venom vs Winter Soldier eşleşmesi - 48.0% kazanma oranı
Venom
48.0% KO

Winter Soldier vs Venom eşleşmesini kim kazanır?

Winter Soldier, Winter Soldier vs Venom eşleşmesini kazanır
Kazanan
Winter Soldier
Maçlar: 102
52.0%
Kazanma Oranı
48.0%
3.63
KDA
3.34
18.1
Öldürme
15.6
6.4
Ölüm
6.1
5.1
Asist
4.7
23.695
Hasar
16.175
1.672
İyileştirme
538

Winter Soldier vs Venom Eşleşme Analizi

Winter Soldier vs Venom eşleşmesinde, 102 maçlık veriden anlamlı bir avantaj ortaya çıkıyor. Winter Soldier, Venom'ın %48.0'sine karşı çatışmaların %52.0'ini kazanıyor, bu %3.9 fark beceriden bağımsız fark edilir bir avantaj olduğunu gösteriyor. Oyuncular taslak veya angajman yaparken bu eşleşme farkını göz önünde bulundurmalı. Venom'ın dayanıklılığına rağmen, Winter Soldier uzun süreli dövüşlerde savunmalarını yıkmak için sürdürülen hasar çıktısına sahip. Winter Soldier, Venom'a kıyasla 3.63 hafif KDA avantajı koruyor, marjinal olarak daha iyi öldürme katılımı ve hayatta kalmayı yansıtan +0.29 fark. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Winter Soldier maç başına 1.134 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Winter Soldier'nun Venom'a karşı hafif bir üstünlüğü var. İstatistikler sizi marjinal olarak desteklese de, temellere odaklanın ve gereksiz riskler almayın. Küçük avantajlar zamanla birleşir. Bir Düellocu olarak, Winter Soldier'nun Venom'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.

Winter Soldier vs Venom Savaş İstatistikleri

Winter Soldier, Venom'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Winter Soldier, Venom'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Öldürme ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.

KDA
3.63Winter Soldier
3.34Venom
Winter Soldier, Venom'ın 3.34'sına karşı 3.63 hafif KDA üstünlüğü koruyor, +0.29 fark. Bu mütevazı avantaj, marjinal olarak daha iyi öldürme katılımı veya hayatta kalma oranları düşündürüyor.
Öldürme
18.1Winter Soldier
15.6Venom
Winter Soldier, 18.1 ortalama eleme ile öldürme sütununa hakim, Venom'a karşı devasa +2.6 avantaj. Bu öldürme farkı, ultimate ekonomisi aracılığıyla önemli kartopu potansiyeli yaratıyor.
Ölüm
6.4Winter Soldier
6.1Venom
Venom, Winter Soldier'ın 6.4'ine kıyasla biraz daha az ölüyor (6.1), daha iyi konumlandırma veya kaçış araçları düşündüren 0.3 ölüm farkı.
Asist
5.1Winter Soldier
4.7Venom
Winter Soldier (5.1) ve Venom (4.7) benzer asist sayıları katkıda bulunuyor, karşılaştırılabilir takım dövüşü katılımı ve yardımcı kullanımı gösteriyor.

Winter Soldier vs Venom Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Winter Soldier
23.695
+7.520 avantaj
Winter SoldierWinter Soldier23.695
VenomVenom16.175
💚
Ort. İyileştirme
Winter Soldier
1.672
+1.134 avantaj
Winter SoldierWinter Soldier1.672
VenomVenom538

Bir Düellocu olarak, Winter Soldier beklendiği gibi maç başına ortalama 23.695 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve Venom'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.

Hasar odaklı bir Düellocu olmasına rağmen, Winter Soldier maç başına 1.672 iyileştirme sağlıyor, hayatta kalabilirliği artıran yerleşik can emme veya öz iyileştirme yetenekleri düşündürüyor.

Duelist vs Vanguard Rol Eşleşmesi

Winter Soldier
Winter SoldierDuelist
vs
Venom
VenomVanguard

Winter Soldier, %52.0 kazanma oranıyla Venom'a karşı mükemmel. Düellocular genellikle Öncüler'i oyalayabilir, kalabalık kontrolünden kaçınırken sürekli hasar verebilir. Venom'a karşı oynarken, hareketliliğinizi optimal mesafeyi korumak ve arka hattınıza ulaşmadan önce can havuzlarını yakmak için kullanın.

MetaBot Desktop

Winter Soldier etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da Winter Soldier için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Winter Soldier eşleşmeleri (Patch Season 10.5)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
55.3%2533.7520.86.920.8621.273
61.3%2534.0723.57.219.848409
52.8%2293.8620.26.600
52.2%2033.6521.17.319.4211.278
43.2%1833.4321.07.820.340864
53.2%1733.8722.47.317.4882.909
52.9%1723.6919.66.800
51.5%1673.7619.96.814.8122.862
53.3%1653.6819.16.516.964710
45.4%1523.6620.07.017.975907
43.1%1463.5919.36.900
48.9%1313.8619.76.417.6031.083
47.2%1253.5817.86.213.384733
51.6%1223.7518.66.315.7691.583
58.3%1033.7220.77.024.9111.387
52.0%1023.6318.16.423.6951.672
56.4%1013.7819.66.717.4851.442
61.6%993.8920.86.519.7221.162
61.1%953.6618.16.400
45.3%953.5417.16.013.5242.494
55.4%924.3722.16.422.0401.001
54.2%833.5821.07.318.3912.303
52.4%823.3619.07.213.0211.877
52.4%824.0919.56.020.738741
41.8%793.9821.36.800
49.4%793.3419.67.316.8452.050
47.4%783.4518.26.616.743218
56.8%743.9218.66.18.1322.590
51.5%663.6519.36.700
57.6%664.1523.46.939.2260
49.2%653.8318.55.912.7911.001
55.9%593.6920.97.022.40171
50.9%553.6018.66.515.0020
48.1%523.9920.36.616.1810
46.2%522.8813.66.017.4684.867
60.4%483.2517.26.826.0420
58.3%484.0918.65.71.9767.007
44.4%452.8915.56.819.080982
53.5%433.2721.68.125.7280
59.5%424.0419.05.917.8250
59.5%423.8518.66.016.830325
53.7%413.4318.66.924.8740
52.6%384.5423.56.527.1623
50.0%383.9019.96.319.7750
51.3%373.9323.17.134.2210
61.1%362.6517.68.300
47.2%364.2118.35.626.4450
51.4%353.5818.56.500
38.2%343.2218.17.215.5901.853
48.5%333.1419.27.613.5090
63.3%303.7921.17.020.2002.785
46.7%303.2319.07.423.508991
63.6%115.6413.63.300
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Winter Soldier vs Venom SSS

Marvel Rivals'da Winter Soldier'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Winter Soldier, Cloak & Dagger, Doctor Strange, Jubilee'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %63.6 kazanma oranıyla Human Torch'ya karşı.

Marvel Rivals'da Winter Soldier'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Winter Soldier, Magneto, Emma Frost, White Fox'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %38.2 kazanma oranıyla Storm.

Winter Soldier ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Duelist olarak, Winter Soldier 53 eşleşmeden 36'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Winter Soldier farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Duelist olarak, Winter Soldier'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.