
- Kazanma Oranı
- 30.8%
- Seçilme Oranı
- 1.7%
- Δ Ort. Karşı
- +16.5
Modlu Skill
- Tür
- Skill
- Nadirlik
- Rare
- Maliyet
- 0
- Sınıf
- Defect
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Küre Yuvası elde et. kart çek. Bu kartın maliyetini 1 artır.
Modlu Slay the Spire 2'de iyi mi?
Slay the Spire 2'de Modlu, Defect kart havuzundan a rare skill. Etkisi: Küre Yuvası elde et. kart çek. Bu kartın maliyetini 1 artır. Performans açısından sağlam ama göz alıcı olmayan bir ekleme, genel olarak C seviyesinde derecelendirilmiş.
448 takip edilen koşu boyunca kazanma oranı %30.8%'de oturuyor, 14.3% tüm-deste temelinin 16.5% önünde. Niş oynanış görüyor, uygun koşuların yalnızca %1.7%'ine dahil ediliyor. Gerçekten sunulduğunda oyuncular zamanın 37.2%’inde alıyor ve bu doğru görünüyor: bu run’lar geçenlere karşı 24.2% yerine 34.5% kazanıyor — 345 kesinleşmiş run üzerinden +10.0% seçim kazancı. Arıza koşularında zamanın %7.6%'inde seçiliyor, bu da onu o sınıfın destelerinin düzenli bir parçası yapıyor. Onu içeren desteler ortalama yaklaşık 1.3 kopya bulunduruyor.
Şimdiye kadarki öne çıkan eşleşmesi Çılgın Bilim; ikisi aynı desteyi paylaştığında kazanma oranını +31.3% artırıyor. Eşya tarafında Beyaz Yaratık Heykeli öne çıkan yoldaşı; yanında +33.8%'lik bir kazanma oranı değişimine değer. 0 enerjiye mal oluyor, zamanın %24.1%'inde geliştiriliyor ve genellikle 17. kat yakınında alınıyor.
Kartı geliştirmek stat satırına +1 Cards ekliyor. Onu seçen koşuların 138'i zaferle, 310'i ölümle ve 0'ı terkle sonuçlandı. En yaygın koşu bitiricisi Denek, içinde göründüğü koşuların %6.0%'ini bitiriyor. Modlu'in bir Defect destesine nerede uyduğunu tam olarak görmek için aşağıdaki sinerjilere, sınıf dağılımına ve tehditlere bak.
Modlu Kazanma Oranı ve Seçilme Oranı
%30.8% kazanma oranıyla Modlu, 14.3% tüm-deste temelinin 16.5% önünde gidiyor — aşağıdaki çubuklar ikisini yan yana koyuyor.
Modlu ile Koşu Sonuçları
Modlu'i içeren 448 takip edilen koşu arasında 138 kazanmayla, 310 kaybetmeyle sonuçlandı — terk etmeleri kayıp sayarak %30.8%'lik bir kazanma payı.
- Galibiyetler 30.8%
- Mağlubiyetler 69.2%
Al ya da Geç: Modlu
Oyuncular Modlu’i 987 teklifin 37.2%’inde alıyor; bu run’lar geçenlere karşı 34.5%-24.2% kazanıyor — 345 kesinleşmiş run üzerinden +10.0% seçim kazancı.
987 teklifin 367 tanesinde seçildi.
Sunulduğunda seçilme oranı teklifleri sayar, run’ları değil: oyun bunu bir oyuncunun önüne kaç kez koyduysa, kaçında seçildiğini gösterir. Bu, sonunda bunu içeren run’ların oranıyla aynı sayı değildir.
Seçim kazancı, seçeneği alan run’lar ile geçen run’lar arasındaki örneklemle düzeltilmiş farktır. Seçenekleri sıralamanın adil yolu budur, çünkü ham kazanma oranları en küçük örneklemleri en üste taşır.
Modlu Ne Zaman Alınmalı
Modlu için kaydedilen 4 alım penceresinden en iyisi 3. Perde: 27 run üzerinden 70.4%.
Modlu destesine hangi perdede girdiyse, o perdeye göre run’ların kazanma oranı. Örneklem eşiğine ulaşmayan perdeler yalnızca run sayısını gösterir.
Modlu ile Eşleştirilecek En İyi Kartlar
Modlu'in şimdiye kadarki en güçlü kart eşleşmeleri Çılgın Bilim (+31.3%), Sarmal Matkap (+24.3%), and Yankı Formu (+23.5%), her biri eklediği kazanma oranı artışıyla gösteriliyor.
Küçük birlikte görülen örneklere dayalı — bunları kesin yargılar değil, erken sinyaller olarak değerlendir.
Modlu İçin En İyi Eşyalar
Modlu'in kazanma oranını en çok değiştiren eşyalar Beyaz Yaratık Heykeli (+33.8%), Altın Kaplama Kablolar (+31.6%), and Küçük Posta Kutusu (+29.4%), her artış gösterilmiş.
Küçük birlikte görülen örneklere dayalı — bunları kesin yargılar değil, erken sinyaller olarak değerlendir.
Modlu Kart Ayrıntıları
0 enerjilik bir rare skill olan Modlu, zamanın %24.1%'inde geliştiriliyor ve genellikle 17. kat civarında desteye giriyor.
Küre Yuvası elde et. kart çek. Bu kartın maliyetini 1 artır.
Geliştirme: +1 Cards
Modlu ile Koşuları Ne Bitirir
Modlu'i taşıyan koşular en sık Denek (6.0%), Aeonglass Boss (5.8%), and Bilgi Şeytanı (4.7%)'a karşı sona eriyor — her birinin koşularından aldığı pay gösterilmiş.
- Denekkoşuların %6.0%'i
- Aeonglass Bosskoşuların %5.8%'i
- Bilgi Şeytanıkoşuların %4.7%'i
- İstila Edilmiş Prizmakoşuların %4.2%'i
- Kayzer Yengeçkoşuların %4.0%'i
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Modlu – Sıkça Sorulan Sorular
Modlu Slay the Spire 2'de iyi mi?
448 takip edilen koşu boyunca Modlu, %30.8% kazanma oranına sahip — ortalama destenin +16.5% üzerinde. Kazanma oranı, kartı içeren koşuların ne sıklıkta zaferle sona erdiğini yansıtır.
Modlu Slay the Spire 2'de ne yapar?
Modlu, 0 enerjiye mal olur. Küre Yuvası elde et. kart çek. Bu kartın maliyetini 1 artır.
Modlu Slay the Spire 2'de hangi sınıfta?
Modlu, a Rare Defect Skill.
Modlu Slay the Spire 2'de geliştirmeye değer mi?
Oyuncular Modlu'i koşuların %24.1%'inde geliştiriyor. Onu geliştirmek +1 Cards sağlar.
Modlu için en iyi eşya hangisi?
Takip edilen koşularda Modlu, Beyaz Yaratık Heykeli yanında en iyi performansı gösterdi; bu, birlikte geçirdikleri 18 koşuda kazanma oranını +33.8% artırıyor.
Modlu sunulduğunda alınmalı mı?
Oyuncular Modlu’i 987 kayıtlı teklifin 37.2%’inde alıyor. Alan run’lar geçenlere (491 kesinleşmiş run) karşı 34.5%-24.2% kazanıyor (345 kesinleşmiş run) — +10.3% fark, örneklem büyüklüğü hesaba katıldığında +10.0% seçim kazancı.
Ayrıca Bakınız
Aşağıdaki Slay the Spire 2 seviye listelerini ve istatistiklerini keşfetmeye devam et.