Rammus, šampion League of Legends
Winrate
54.4%
Pick rate
1.8%
Ban rate
9.6%

Rammus Synergie a nejlepší spoluhráči

Rammus tier STank
Patch
26.20
Zápasy
3 534
Lajna
Všechny linie
Tier
Všechny tiery
Poslední aktualizace
18. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

S kým Rammus v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.

Nejlepší support
Lux61,8% · her: 246
Nejlepší ADC
Ezreal60,3% · her: 151

Synergie Rammus - patch 26.20

Změřené dvojice spoluhráčů: 109

Rammus (Jungle) nejvíc vyhrává s Lux jako support (61,8%, +7,6 nad očekávání) a Ezreal jako ADC (60,3%, +9,1). Nejslabší dvojice je Thresh jako support s 44,4%, o 11,3 p. b. pod očekáváním.

Nejlepší mid lajneři s Rammus

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Zed61.0%+6.1136
Akali58.1%+5.2124
Sylas57.1%+4.691
Diana59.2%+5.476
Ahri58.4%+2.0149
Hwei62.0%+6.750

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Syndra39.7%−13.563
Yasuo51.9%−3.8189
Malzahar51.9%−4.3156

Nejlepší top lajneři s Rammus

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Illaoi66.7%+11.163
Dr. Mundo65.9%+11.144
Renekton62.1%+8.466
Gangplank59.2%+5.8103
Tryndamere62.5%+6.972
Kayle65.0%+9.740

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Mordekaiser50.0%−6.6160
Gnar41.9%−10.862
Irelia46.0%−8.563

Nejlepší supporti pro Rammus

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Lux61.8%+7.6246
Seraphine63.7%+7.5193
Nami62.9%+7.2140
Yuumi61.1%+7.272
Leona62.5%+5.2104
Sona66.0%+8.847

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Thresh44.4%−11.3169
Blitzcrank45.6%−9.479
Pyke48.1%−5.9104

Nejlepší ADC pro Rammus

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Ezreal60.3%+9.1151
Xayah64.2%+10.181
Caitlyn57.0%+2.5314
Samira62.5%+7.872
Yunara56.9%+2.8130
Lucian54.5%+2.6132

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Smolder46.0%−10.2124
Jhin52.4%−3.2273
Jinx54.1%−2.6290

Nejsilnější a nejslabší dvojice s Rammus

  • Lux · support+7.6
  • Ezreal · ADC+9.1
  • Seraphine · support+7.5
  • Mordekaiser · top lajner−6.6
  • Smolder · ADC−10.2
  • Thresh · support−11.3

Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.

Kontrola týmové synergie pro Rammus

Vyber své spoluhráče

Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Rammus jako Jungle, a také odhad pro celý tým.

Odhadovaný winrate54,6%Vyber alespoň jednoho spoluhráče

Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Synergie Rammus - FAQ - patch 26.20

Kdo je nejlepší support pro Rammus?

Lux. Rammus (Jungle) vyhrává 61,8% z 246 rankových her s Lux jako support, o 7,6 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Seraphine, Nami.

S kterými šampiony má Rammus synergii?

V tomto patchi získává Rammus (Jungle) největší posílení od Lux (support, 61,8%), Ezreal (ADC, 60,3%), Seraphine (support, 63,7%).

Kteří spoluhráči s Rammus nefungují?

Rammus (Jungle) si vede nejhůř vedle Thresh (support, 44,4%), Smolder (ADC, 46,0%), Mordekaiser (top lajner, 50,0%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.

Jak se počítá synergie?

Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.