Mantisvs Rogue
Starcie Mantis vs Rogue jest wyrównane, z Mantis mającym 49.0% wskaźnik wygranych w 51 grach. Rogue wywiera presję na Mantis na linii tylnej, ale leczenie Mantis w wysokości 8878 utrzymuje sojuszników w walce dłużej. W tym wyrównanym starciu gracze Mantis powinni skupić się na koordynacji drużynowej i odpowiednim timingu umiejętności dla maksymalnego wpływu przeciwko Rogue.
Analiza matchupu Mantis
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Mantis. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup Mantis vs Rogue?
Analiza Starcia Mantis vs Rogue
Starcie Mantis vs Rogue jest niezwykle wyrównane według danych z 51 przeanalizowanych meczów. Rogue ma niewielką przewagę ze wskaźnikiem wygranych 51.0% w porównaniu z 49.0% Mantis, reprezentując tylko 2.0% różnicę. Podczas gdy Rogue ma niewielką statystyczną przewagę, obaj bohaterowie są wykonalnymi wyborami i wynik często zależy od wykonania. Rogue może zagrozić Mantis presją nurkowania, zakłócając wydajność leczenia i tworząc chaos na tylnej linii. Mantis absolutnie dominuje w statystykach KDA z 7.39, masywną przewagę +3.98 nad Rogue. Wskazuje to, że Mantis konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Mantis zapewniającym 7925 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. Starcie Mantis vs Rogue jest praktycznie wyrównane. Skup się na mechanicznym przegraniu przeciwnika, utrzymaniu dobrego pozycjonowania i pracy z drużyną, zamiast polegać na wyborze bohatera. Jako Strateg, starcie Mantis przeciwko Rogue jest silnie wpływane przez ochronę drużyny. Pozycjonuj się w pobliżu sojuszników, którzy mogą odciągnąć, i komunikuj, gdy jesteś pod presją.
Statystyki Walki Mantis vs Rogue
Mantis ma wyraźną przewagę w walce nad Rogue, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.
Porównanie Wpływu Mantis vs Rogue
Pomimo bycia Obrońcą, Rogue zadaje imponujące obrażenia ze średnią 7234 na mecz. Ta nieoczekiwana wydajność obrażeń czyni Rogue zagrożeniem, którego Mantis nie może zignorować.
Jako Strateg, Mantis wnosi średnio 8878 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Rogue i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.
Starcie Ról Strategist vs Vanguard
Mantis jest zagrożony przez Rogue z zaledwie 49.0% wskaźnikiem wygranych. Ich nurkowanie zagraża twojemu pozycjonowaniu i zakłóca leczenie. Pozostań mobilny, pozycjonuj się blisko dróg ucieczki i polegaj na kolegach z drużyny w ochronie.
Kompletne dane o starciach dla Mantis w Marvel Rivals (sezon Season 9.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.1% | 192 | 8.83 | 13.4 | 6.0 | 3385 | 9271 | |
| 61.6% | 159 | 8.25 | 11.9 | 6.0 | 2623 | 8479 | |
| 58.6% | 157 | 9.54 | 12.9 | 5.5 | 3520 | 9277 | |
| 46.4% | 153 | 7.56 | 11.5 | 5.9 | 3907 | 9364 | |
| 48.4% | 153 | 7.20 | 12.9 | 6.0 | 5307 | 11 309 | |
| 54.4% | 149 | 7.18 | 13.4 | 6.4 | 6621 | 11 602 | |
| 64.0% | 136 | 7.56 | 13.4 | 6.1 | 7125 | 11 215 | |
| 51.6% | 124 | 9.69 | 14.4 | 6.0 | 3166 | 9429 | |
| 54.5% | 121 | 8.80 | 13.6 | 5.8 | 4759 | 9651 | |
| 53.4% | 118 | 8.83 | 13.2 | 5.6 | 4024 | 9686 | |
| 55.2% | 116 | 6.88 | 11.1 | 6.0 | 6655 | 11 352 | |
| 60.5% | 114 | 9.10 | 13.0 | 5.8 | 2939 | 8322 | |
| 49.1% | 112 | 8.14 | 12.9 | 5.9 | 3655 | 9503 | |
| 53.6% | 112 | 9.04 | 13.4 | 6.1 | 3467 | 9147 | |
| 55.5% | 110 | 8.97 | 13.0 | 5.8 | 3131 | 9122 | |
| 63.6% | 110 | 9.57 | 13.8 | 5.8 | 2918 | 8390 | |
| 67.6% | 108 | 8.97 | 13.3 | 5.4 | 3985 | 8399 | |
| 54.6% | 108 | 8.13 | 13.2 | 5.9 | 4206 | 9441 | |
| 47.5% | 101 | 8.39 | 12.3 | 5.9 | 2542 | 8804 | |
| 61.3% | 93 | 7.46 | 12.2 | 5.6 | 5127 | 10 475 | |
| 51.6% | 91 | 7.91 | 13.0 | 6.4 | 4099 | 9955 | |
| 55.1% | 89 | 7.34 | 11.8 | 6.1 | 4291 | 10 663 | |
| 70.5% | 88 | 12.18 | 13.9 | 4.8 | 3322 | 8733 | |
| 50.6% | 87 | 8.45 | 13.5 | 6.2 | 3161 | 8847 | |
| 57.0% | 79 | 8.31 | 14.1 | 6.0 | 6362 | 12 222 | |
| 51.9% | 77 | 6.66 | 10.6 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 51.9% | 77 | 8.81 | 13.4 | 5.8 | 3949 | 10 538 | |
| 56.6% | 76 | 8.41 | 12.2 | 5.9 | 3030 | 9323 | |
| 55.6% | 72 | 6.25 | 11.1 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 55.7% | 70 | 6.51 | 13.3 | 6.5 | 8801 | 10 924 | |
| 57.4% | 68 | 9.83 | 13.0 | 5.3 | 3929 | 9805 | |
| 55.9% | 68 | 8.50 | 13.2 | 5.3 | 7944 | 11 614 | |
| 42.6% | 61 | 7.43 | 11.3 | 6.2 | 2453 | 8418 | |
| 46.6% | 58 | 8.52 | 12.6 | 6.1 | 2609 | 8670 | |
| 58.9% | 56 | 9.51 | 12.7 | 5.8 | 2936 | 9010 | |
| 50.9% | 55 | 8.40 | 13.0 | 6.0 | 3335 | 8057 | |
| 44.4% | 54 | 7.25 | 12.9 | 6.7 | 2728 | 8580 | |
| 59.3% | 54 | 6.26 | 10.7 | 5.9 | 4123 | 8706 | |
| 50.9% | 53 | 8.56 | 12.2 | 6.2 | 2890 | 8623 | |
| 49.0% | 51 | 7.39 | 12.0 | 5.6 | 4045 | 8878 | |
| 60.4% | 48 | 8.95 | 14.2 | 5.8 | 4540 | 10 057 | |
| 56.3% | 48 | 8.86 | 14.1 | 5.5 | 3652 | 9364 | |
| 73.9% | 46 | 9.83 | 14.2 | 5.7 | 2777 | 7806 | |
| 56.5% | 46 | 7.83 | 12.1 | 6.2 | 3969 | 9162 | |
| 66.7% | 42 | 9.56 | 15.6 | 5.8 | 3831 | 9421 | |
| 59.5% | 42 | 8.71 | 14.5 | 5.8 | 3861 | 9385 | |
| 63.4% | 41 | 10.24 | 13.4 | 5.4 | 3509 | 9232 | |
| 71.8% | 39 | 9.63 | 13.8 | 5.4 | 4090 | 9533 | |
| 51.4% | 35 | 7.81 | 10.7 | 5.5 | 3250 | 8289 | |
| 52.9% | 34 | 5.68 | 9.7 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 71.9% | 32 | 6.65 | 11.7 | 5.6 | 2923 | 8247 | |
| 63.6% | 22 | 8.30 | 14.0 | 5.2 | 5221 | 12 444 | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Mantis vs Rogue
Jakie są najlepsze starcia Mantis w Marvel Rivals?
Mantis radzi sobie najlepiej przeciwko moon knight, Elsa Bloodstone, hela. Najsilniejsze starcie jest z Różdżka Zniszczenia ze wskaźnikiem wygranych 73.9%.
Jakie są najgorsze starcia Mantis w Marvel Rivals?
Mantis ma trudności z jeff the land shark, cloak & dagger, winter soldier. Najtrudniejszy kontrpik to Lekka Szata z tylko 42.6% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z Mantis?
Jako Strategist, Mantis wygrywa 45 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak Mantis radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Strategist, wydajność Mantis w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.