- Winrate
- 52.9%
- Pickrate
- 13.9%
- KDA
- 1.43
Clove Składy
- Patch
- 13.06
- Mecze
- 873 870
- Region
- Wszystkie regiony
- Ranga
- Wszystkie rangi
- Platforma
- Wszystkie platformy
- Tryb
- Competitive
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Odkryj najlepsze składy drużynowe z Clove w Valorant. Najlepszy skład: Clove, Cypher, Jett, Phoenix, Sova (55.9% współczynnik wygranych). Z 41 przeanalizowanymi składami drużynowymi znajdź idealne synergie dla tego Kontroler.
Odkryj najbardziej efektywne składy drużynowe z Clove w kompetytywnej mecie Valorant, przeanalizowane z 136 047 meczy na wszystkich poziomach umiejętności. Najlepiej działający skład łączy Clove z Cypher, Jett, Phoenix, Sova, osiągając imponujący 55.9% wskaźnik wygranych. Wśród 41 składów drużynowych zawierających Clove, 3 to A-tier składów, wskazując na silny potencjał synergii. Jako Kontroler, Clove wnosi unikalną wartość do składów drużynowych przez blokowanie widoczności i kontrola obszaru za pomocą dymów i narzędzi. Średni wskaźnik wygranych wszystkich składów Clove wynosi 52.4%, demonstrując pozytywny wpływ tego agenta na sukces drużyny. Gracze szukający maksymalizacji wydajności rankingowej powinni rozważyć łączenie Clove ze sprawdzonymi kolegami z drużyny z tych najlepiej działających składów, jednocześnie uwzględniając synergie specyficzne dla map i potencjał kontr-picków.
Ranga | Agenci | Tier | Tryb | Ranga | Platforma | Mecze | Winrate | Pickrate |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tier A | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 5307 | 55.9% | 1.15% | ||
| Tier A | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 4909 | 55.5% | 1.06% | ||
| Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1666 | 55.2% | 0.36% | ||
| #4 | Tier A | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 4736 | 55.0% | 1.02% | |
| #5 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1749 | 55.0% | 0.38% | |
| #6 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1450 | 55.0% | 0.31% | |
| #7 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1273 | 54.1% | 0.27% | |
| #8 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1379 | 54.1% | 0.30% | |
| #9 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2147 | 54.0% | 0.46% | |
| #10 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2194 | 53.7% | 0.47% | |
| #11 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1404 | 53.7% | 0.30% | |
| #12 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2386 | 53.7% | 0.52% | |
| #13 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 3411 | 53.4% | 0.74% | |
| #14 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 5665 | 53.4% | 1.22% | |
| #15 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2217 | 53.1% | 0.48% | |
| #16 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 6363 | 53.1% | 1.37% | |
| #17 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 4473 | 52.6% | 0.97% | |
| #18 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 3198 | 52.5% | 0.69% | |
| #19 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 5376 | 52.4% | 1.16% | |
| #20 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1640 | 52.3% | 0.35% | |
| #21 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2812 | 52.2% | 0.61% | |
| #22 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 3271 | 52.1% | 0.71% | |
| #23 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1585 | 52.1% | 0.34% | |
| #24 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2971 | 52.1% | 0.64% | |
| #25 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 7595 | 51.9% | 1.64% | |
| #26 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2882 | 51.9% | 0.62% | |
| #27 | Tier B | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 16 619 | 51.7% | 3.59% | |
| #28 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1511 | 51.6% | 0.33% | |
| #29 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1818 | 51.5% | 0.39% | |
| #30 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1963 | 51.3% | 0.42% | |
| #31 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2310 | 50.9% | 0.50% | |
| #32 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2691 | 50.8% | 0.58% | |
| #33 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1384 | 50.7% | 0.30% | |
| #34 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1695 | 50.7% | 0.37% | |
| #35 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 9320 | 50.6% | 2.01% | |
| #36 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1859 | 50.4% | 0.40% | |
| #37 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1631 | 50.3% | 0.35% | |
| #38 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1404 | 50.2% | 0.30% | |
| #39 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 2750 | 50.0% | 0.59% | |
| #40 | Tier C | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 3530 | 49.1% | 0.76% | |
| #41 | Tier D | Competitive | Wszystkie rangi | Wszystkie platformy | 1503 | 46.5% | 0.32% | |
Zbuduj idealny skład drużyny
Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.
- Pełny kreator składów 5v5
- Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
- Przewagi matchupów nad pickami wroga

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Frequently Asked Questions
Jakie są najlepsze składy drużynowe z Clove w Valorant?
Najlepszy skład drużynowy z Clove składa się z Clove, Cypher, Jett, Phoenix, Sova, osiągając 55.9% wskaźnik wygranych w 5307 meczach kompetytywnych. Ten skład A-tier maksymalizuje potencjał Clove jako Kontroler.
Ile opłacalnych składów drużynowych zawiera Clove?
Jest 41 zarejestrowanych składów drużynowych z Clove w aktualnej mecie Valorant. Spośród nich, 3 są uznawane za składy wysokiego poziomu (S lub A tier) z ponadprzeciętnymi wskaźnikami wygranych.
Którzy agenci najlepiej synergizują z Clove?
Na podstawie analizy wskaźników wygranych, Clove najlepiej synergizuje z agentami znajdującymi się w najlepiej działających składach. Najbardziej udane połączenia pochodzą z drużyn zawierających Cypher, Jett, Phoenix, Sova. Te kombinacje efektywnie wykorzystują umiejętności Kontroler Clove.
Jaki jest średni wskaźnik wygranych składów drużynowych Clove?
W 41 składach drużynowych, Clove osiąga średnio 52.4% wskaźnik wygranych. Najlepszy skład osiąga 55.9% utrzymując 1.15% wskaźnik wyboru w grze kompetytywnej.
Czy powinienem wybierać Clove do rankingowych składów drużynowych?
Clove jest silnym wyborem do rankingowych składów drużynowych, pojawiając się w 41 zarejestrowanych składach. Z 38 składami pokazującymi powyżej 50% wskaźnik wygranych, Clove może pozytywnie przyczynić się gdy jest łączony z odpowiednimi kolegami z drużyny. Rozważ istniejące wybory swojej drużyny i wybór mapy przy podejmowaniu decyzji.