- Winrate
- 52.9%
- Pickrate
- 13.9%
- KDA
- 1.43
Clove Bronie
- Patch
- 13.06
- Mecze
- 873 870
- Region
- Wszystkie regiony
- Ranga
- Wszystkie rangi
- Platforma
- Wszystkie platformy
- Tryb
- Competitive
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Odkryj najlepsze bronie dla Clove w Valorant. Najlepsza broń: Shorty (68.5% współczynnik wygranych). Najlepsza broń na headshoty: Warden (35.0% HS). Zobacz pełne statystyki broni, współczynniki wygranych według broni i optymalne zestawy dla graczy Clove Kontroler.
Najlepsza broń na eco Clove
Najlepsza średnio droga broń Clove
Najlepsza droga broń Clove
Odkryj najbardziej efektywne bronie dla Clove w Valorant, na podstawie kompleksowej analizy 64 317 meczy kompetytywnych. Jako Kontroler, Clove osiąga średnio 17.8 zabójstw na mecz z ogólnym 31.1% wskaźnikiem trafień w głowę. Broń z najwyższym wskaźnikiem wygranych dla Clove to Shorty z 68.5% wskaźnikiem wygranych, czyniąc ją optymalnym wyborem do maksymalizacji szans na zwycięstwo. Trzy najlepiej działające bronie to Shorty, Outlaw, Odin, każda oferująca wyraźne zalety w różnych scenariuszach walki. Dla graczy priorytetyzujących precyzję, Warden zapewnia najwyższy procent trafień w głowę wynoszący 35.0%. Zrozumienie które bronie synergizują najlepiej z zestawem umiejętności i stylem gry Clove jest niezbędne do wspinania się po drabince rankingowej i dominowania w meczach.
Broń | Kategoria | Tier | Zabojstwa/Mecz | HS% | Winrate | Pickrate | Kredyty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sidearm | Shorty Tier S | 1.22 | 28.8% | 68.5% | 9.8% | 300 | |
| Sniper | Outlaw Tier C | 1.67 | 30.5% | 62.1% | 4.6% | 2400 | |
| Heavy | Odin Tier B | 3.11 | 22.3% | 61.1% | 1.9% | 3200 | |
| SMG | Spectre Tier B | 1.82 | 29.1% | 58.6% | 9.8% | 1600 | |
| Rifle | Bulldog Tier C | 1.83 | 32.0% | 57.8% | 10.6% | 2050 | |
| Sniper | Marshal Tier A | 1.54 | 31.9% | 57.0% | 3.3% | 950 | |
| Sidearm | Ghost Tier S | 1.75 | 34.1% | 56.5% | 30.7% | 500 | |
| Sniper | Operator Tier D | 1.75 | 30.0% | 56.3% | 4.3% | 4700 | |
| Rifle | Warden Tier B | 4.24 | 35.0% | 55.9% | 0.7% | 2900 | |
| Sidearm | Frenzy Tier S | 1.67 | 28.4% | 55.9% | 3.1% | 450 | |
| Rifle | Phantom Tier A | 5.79 | 31.4% | 55.3% | 58.5% | 2900 | |
| Sidearm | Classic Tier D | 1.77 | 32.5% | 54.8% | 59.8% | Darmowe | |
| Heavy | Ares Tier B | 1.71 | 25.5% | 54.7% | 0.3% | 1600 | |
| Sidearm | Bandit Tier S | 1.71 | 33.9% | 53.6% | 20.3% | 600 | |
| Rifle | Vandal Tier S | 10.05 | 34.0% | 52.9% | 93.4% | 2900 | |
| Shotgun | Judge Tier B | 1.74 | 24.3% | 51.9% | 5.9% | 1850 | |
| SMG | Stinger Tier B | 1.55 | 28.2% | 50.5% | 10.3% | 1100 | |
| Shotgun | Bucky Tier A | 1.45 | 26.6% | 50.5% | 5.5% | 850 | |
| Rifle | Guardian Tier C | 2.13 | 33.5% | 50.2% | 36.0% | 2250 | |
| Sidearm | Sheriff Tier S | 1.89 | 34.2% | 47.8% | 51.9% | 800 |
Wygraj pojedynek, zanim się zacznie
Zestaw ze sobą dowolne dwie bronie w Duel Lab — ustaw zasięg, osłony i profil celowania, aby porównać spadek obrażeń, strzały do zabicia i realistyczny czas zabójstwa według rangi.
- Dowolna broń kontra dowolna broń
- Realistyczny TTK według rangi
- Spadek obrażeń z dystansem

Clove demonstruje różne poziomy precyzji z różnymi broniami w Valorant, ze średnim procentem trafień w głowę 30.3% dla wszystkich broni. Warden wyróżnia się jako najdokładniejsza broń Clove, osiągając imponujący 35.0% wskaźnik trafień w głowę. To czyni ją doskonałym wyborem dla graczy priorytetyzujących precyzję i potencjał jednego strzału. Wśród karabinów, Warden prowadzi z 35.0% celności trafień w głowę, czyniąc go preferowanym wyborem dla fanów Clove preferujących grę karabinem. Dla rund eco i rund pistoletowych, Sheriff oferuje najlepszy potencjał trafień w głowę wynoszący 34.2%, kluczowy dla wygrywania rund oszczędnościowych. Zrozumienie które bronie maksymalizują twój procent trafień w głowę jest niezbędne do wspinania się po drabince rankingowej, ponieważ trafienia w głowę zadają znacznie więcej obrażeń i mogą szybciej zapewnić zabójstwa.
Najlepsze bronie według Headshot %
Wgląd w precyzję
Zobacz też: Agenci z Podobną Wydajnością Broni
Ci agenci dzielą podobne najlepiej działające bronie z Clove, co sugeruje porównywalne style gry i preferencje broni.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Frequently Asked Questions
Jaka jest najlepsza broń dla Clove w Valorant?
Najlepszą bronią dla Clove jest Shorty ze współczynnikiem wygranych 68.5%. Ta Sidearm oferuje 1.22 zabójstw na mecz i 28.8% współczynnik headshot przy grze Clove. Inne najlepiej działające bronie to Outlaw (62.1% WW) i Odin (61.1% WW).
Jaki jest procent headshot Clove w Valorant?
Gracze Clove osiągają średnio 31.1% ogólny współczynnik headshot. Bronią z najwyższą celności headshot dla Clove jest Warden z 35.0% współczynnikiem headshot. Na wszystkich broniach Clove utrzymuje średnio 30.3% procent headshot, co jest powyżej średniej dla graczy Valorant.
Jakiego karabinu powinienem używać z Clove?
Najlepszym karabinem dla Clove jest Bulldog ze współczynnikiem wygranych 57.8% i 32.0% celności headshot. Ten karabin kosztuje 2,050 kredytów i daje średnio 1.83 zabójstw na mecz. Jako Kontroler, Clove może skutecznie trzymać kąty z karabinami za osłoną dymów.
Jaki pistolet jest najlepszy dla Clove na rundach eco?
Najlepsza broń boczna dla Clove na rundach eco i save to Shorty, osiągająca 68.5% współczynnik wygranych z 28.8% celności headshot. Za 300 kredytów jest to opłacalna opcja na force buye i rundy pistoletowe. Gracze Clove osiągają 1.22 zabójstw na mecz z tą bronią boczną.
Ile zabójstw na mecz zdobywa Clove z każdą bronią?
Wydajność broni Clove różni się w zależności od typu broni. Shorty prowadzi z 1.22 zabójstwami na mecz. Outlaw następuje z 1.67 zabójstwami na mecz, a Odin średnio 3.11 zabójstw na mecz. Ogólnie Clove osiąga średnio 17.8 zabójstw na mecz na wszystkich broniach, plasując się wśród silniejszych Kontroler pod względem potencjału fraggingu.
Które bronie mają najwyższy współczynnik wygranych dla Clove?
Trzy bronie z najwyższym współczynnikiem wygranych dla Clove to: 1) Shorty z 68.5% współczynnikiem wygranych, 2) Outlaw z 62.1% współczynnikiem wygranych i 3) Odin z 61.1% współczynnikiem wygranych. Te statystyki są oparte na 64 317 przeanalizowanych meczach rankingowych. Wybór broni z wyższym współczynnikiem wygranych może poprawić twoje szanse na wygraną rundy przy grze Clove.