
- Kazanma Oranı
- 44.7%
- Maçlar
- 3.657
- KDA
- 2.70
Hançer vs Kundakçı vs Kundakçı
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 12.992
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Kundakçı 3.657 maçta sadece %44.7 kazanma oranıyla Hançer'e güç karşı çıkar. Kundakçı ortalama %-1.0 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Hançer Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Hançer'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Hançer vs Kundakçı eşleşmesini kim kazanır?

Hançer vs Kundakçı Eşleşme özeti
The Hançer vs Kundakçı matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 3.657 recent matches analyzed, Kundakçı wins with a 55.3% win rate compared to Hançer's 44.7%, giving Kundakçı a 10.5 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kundakçı consistently outperforms. Kundakçı has overwhelming statistical superiority in this matchup. Hançer should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Hançer vs Kundakçı Savaş analizi
Kundakçı edges out Hançer in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in survivability, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 3.657 matches analyzed, this Hançer vs Kundakçı matchup remains contestable for both sides. Hançer shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Hançer's favor.
Hançer vs Kundakçı Ekonomi analizi
Kundakçı vastly out-earns Hançer by 2.108 souls on average. This substantial economic gap means Kundakçı will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Kundakçı secures more last hits (89.3 vs 71.1), while Kundakçı leads in denies (2.9 vs 2.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Hançer vs Kundakçı için önerilen eşyalar
Hançer Build vs Kundakçı







This optimized build for Hançer against Kundakçı is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 55.3% win rate disadvantage against Kundakçı, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Mistik Titreşimler, Ruhani Değişim, Kırılgan Kudret, and 4 more items, totaling approximately 38.400 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Kundakçı Build vs Hançer







Kundakçı's recommended build against Hançer leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Kundakçı, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Ürpertici Atış, Dev, Artan Hassasiyet, and 4 more items, totaling approximately 38.799 souls Understanding Kundakçı's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 3.657 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Hançer vs Kundakçı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Hançer etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Hançer Deadlock'ta 2 kahramana karşı avantajlı ve 38 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Hançer'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 50.9% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 36.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.34% | 13.627 | 2.70 | 7.8 | 6.6 | 30.363 | 38.756 | |
| 45.86% | 8.553 | 2.70 | 7.6 | 6.6 | 29.822 | 38.623 | |
| 39.30% | 4.618 | 2.63 | 8.0 | 6.9 | 30.763 | 38.263 | |
| 47.65% | 4.397 | 2.70 | 8.1 | 7.0 | 31.954 | 39.710 | |
| 46.10% | 3.670 | 2.71 | 7.9 | 6.7 | 30.472 | 38.671 | |
| 44.74% | 3.657 | 2.70 | 8.1 | 6.9 | 31.023 | 39.315 | |
| 36.10% | 3.526 | 2.61 | 7.7 | 6.8 | 28.919 | 38.416 | |
| 45.01% | 3.510 | 2.72 | 8.0 | 6.8 | 31.467 | 38.646 | |
| 36.45% | 3.487 | 2.51 | 7.4 | 6.8 | 28.699 | 37.970 | |
| 47.76% | 3.331 | 2.70 | 8.3 | 7.0 | 32.684 | 38.981 | |
| 45.05% | 3.234 | 2.66 | 8.4 | 7.2 | 31.658 | 38.721 | |
| 48.78% | 3.124 | 2.84 | 8.0 | 6.6 | 31.653 | 38.939 | |
| 43.52% | 2.872 | 2.75 | 8.0 | 6.7 | 30.470 | 38.316 | |
| 40.98% | 2.848 | 2.79 | 8.0 | 6.6 | 30.542 | 38.920 | |
| 44.60% | 2.711 | 2.56 | 7.8 | 7.0 | 29.975 | 38.538 | |
| 47.93% | 2.491 | 2.87 | 8.2 | 6.6 | 31.308 | 39.516 | |
| 49.03% | 2.421 | 2.85 | 8.2 | 6.7 | 31.481 | 39.728 | |
| 50.04% | 2.318 | 2.80 | 8.2 | 6.8 | 31.160 | 39.385 | |
| 44.81% | 2.214 | 2.69 | 7.9 | 6.8 | 31.000 | 38.930 | |
| 44.42% | 2.168 | 2.73 | 8.2 | 6.8 | 32.290 | 38.555 | |
| 45.23% | 2.105 | 2.77 | 8.2 | 6.8 | 31.527 | 38.691 | |
| 40.95% | 2.095 | 2.69 | 7.8 | 6.6 | 31.397 | 38.032 | |
| 47.25% | 2.091 | 2.70 | 8.4 | 7.1 | 32.050 | 39.276 | |
| 45.87% | 2.084 | 2.72 | 8.1 | 6.9 | 31.749 | 37.872 | |
| 49.23% | 2.017 | 2.89 | 8.3 | 6.7 | 32.306 | 40.164 | |
| 48.02% | 1.968 | 2.79 | 8.3 | 6.9 | 32.048 | 39.756 | |
| 43.22% | 1.946 | 2.64 | 7.6 | 6.8 | 31.407 | 38.569 | |
| 42.24% | 1.908 | 2.61 | 7.8 | 6.8 | 32.010 | 38.712 | |
| 44.50% | 1.836 | 2.77 | 8.3 | 6.9 | 32.602 | 39.928 | |
| 47.54% | 1.626 | 2.71 | 8.1 | 6.8 | 30.877 | 39.326 | |
| 43.31% | 1.531 | 2.63 | 7.9 | 7.0 | 32.626 | 38.497 | |
| 47.55% | 1.411 | 2.72 | 8.1 | 7.0 | 31.946 | 38.830 | |
| 50.85% | 1.347 | 2.98 | 8.3 | 6.4 | 31.369 | 39.365 | |
| 42.90% | 1.296 | 2.69 | 7.8 | 6.6 | 32.529 | 38.274 | |
| 48.59% | 1.241 | 2.78 | 7.9 | 6.6 | 30.524 | 39.282 | |
| 45.33% | 1.209 | 2.83 | 8.0 | 6.5 | 29.878 | 38.726 | |
| 47.81% | 1.140 | 2.69 | 7.8 | 6.7 | 31.027 | 38.885 | |
| 46.31% | 976 | 2.78 | 8.0 | 6.5 | 30.748 | 39.679 | |
| 49.10% | 884 | 2.81 | 8.2 | 6.7 | 30.937 | 39.139 | |
| 46.51% | 787 | 2.86 | 6.3 | 4.9 | 24.639 | 34.991 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Hançer Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Hançer'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Hançer'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 50.9% kazanma oranı elde eder. Hançer bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Hançer'nin en zor eşleşmesi nedir?
Hançer'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 36.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Hançer, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Hançer'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Hançer'nin Deadlock'ta 2 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 38 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Hançer'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Hançer'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Hançer'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Hançer'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
