Hançer
Kazanma Oranı
43.5%
Maçlar
2.872
KDA
2.75

Hançer vs Tayf vs Tayf

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
12.992
Surum
6774
Son Güncelleme
12 Eki 2026 UTC

Tayf 2.872 maçta sadece %43.5 kazanma oranıyla Hançer'e güç karşı çıkar. Tayf ortalama %-0.5 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.

Hançer Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Hançer'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Hançer - bu eşleşmede 43.5% kazanma oranı
Hançer
43.5% KO
VS
Tayf vs Hançer eşleşmesi - 56.5% kazanma oranı
Tayf
56.5% KO

Hançer vs Tayf eşleşmesini kim kazanır?

Tayf, Hançer vs Tayf eşleşmesini kazanır
Kazanan
Tayf
Maçlar: 2.872
43.5%
Kazanma Oranı
56.5%
8.0
Ort. Öldürme
7.5
6.7
Ort. Ölüm
5.8
10.4
Ort. Asist
9.9
38.316
Ort. Net Değer
42.654
30.470
Oyuncu Hasarı
32.508
4.510
Hedef Hasarı
12.163
70.9
Son Vuruş
101.0

Hançer vs Tayf Eşleşme özeti

The Hançer vs Tayf matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 2.872 recent matches analyzed, Tayf wins with a 56.5% win rate compared to Hançer's 43.5%, giving Tayf a 13.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Tayf consistently outperforms. Tayf has overwhelming statistical superiority in this matchup. Hançer should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.

Hançer vs Tayf Savaş analizi

Tayf wins combat stats against Hançer in Deadlock

Tayf claims 4 out of 5 combat metrics in the Hançer vs Tayf matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. Our analysis of 2.872 ranked games reveals Tayf consistently outperforms Hançer in direct combat scenarios. While Hançer manages to win one metric, the overall picture favors Tayf in fights. Hançer players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Tayf dominates.

KDA oranı
2.75Hançer
3.00Tayf
Tayf holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 3.00 compared to Hançer's 2.75. While this 0.25 point difference indicates Tayf tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Hançer players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Hançer should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor Tayf's superior sustain.
Ort. öldürme
8.0Hançer
7.5Tayf
Hançer secures approximately 0.5 more kills per match than Tayf in this head-to-head (8.0 vs 7.5). Over the course of a typical match, this translates to Hançer contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates Hançer's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Tayf can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
6.7Hançer
5.8Tayf
Tayf survives longer in this matchup, dying 5.8 times per game compared to Hançer's 6.7 deaths. This 0.9 death difference per match means Tayf is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Hançer players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Tayf's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
30.470Hançer
32.508Tayf
Tayf applies 2.038 more damage per game than Hançer in this matchup (32.508 vs 30.470). While not overwhelming, this gap compounds meaningfully over a full match: Tayf contributes noticeably more chip damage, assists, and near-kills that set up teammates. Hançer can close this gap through better trading patterns, ensuring their damage leads to actual eliminations rather than just tagging opponents who then escape or get healed.
Hedef hasarı
4.510Hançer
12.163Tayf
Tayf dramatically outperforms Hançer in objective damage (12.163 vs 4.510). This 7.653 point difference makes Tayf a premier objective threat. Tayf should look to apply constant pressure on towers and objectives, while Hançer must focus on creating picks and disrupting Tayf's push attempts.

Hançer vs Tayf Ekonomi analizi

Net değer
38.316Hançer
42.654Tayf
Son vuruşlar
70.9Hançer
101.0Tayf

Tayf vastly out-earns Hançer by 4.337 souls on average. This substantial economic gap means Tayf will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Tayf secures more last hits (101.0 vs 70.9), while Tayf leads in denies (3.8 vs 2.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Hançer vs Tayf için önerilen eşyalar

Hançer build for Tayf matchup

Hançer Build vs Tayf

This optimized build for Hançer against Tayf is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 56.5% win rate disadvantage against Tayf, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Mistik Titreşimler, Ürpertici Atış, Ruhani Değişim, and 4 more items, totaling approximately 43.599 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.

Tayf build for Hançer matchup

Tayf Build vs Hançer

Tayf's recommended build against Hançer leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Tayf, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Artan Hassasiyet, Süre Uzatıcı, Büyülü Coşkunluk, and 4 more items, totaling approximately 31.200 souls Understanding Tayf's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 2.872 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Hançer vs Tayf eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Hançer etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Hançer Deadlock'ta 2 kahramana karşı avantajlı ve 38 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Hançer'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 50.9% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 36.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Hançer matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
41.34%13.6272.707.86.630.36338.756
45.86%8.5532.707.66.629.82238.623
39.30%4.6182.638.06.930.76338.263
47.65%4.3972.708.17.031.95439.710
46.10%3.6702.717.96.730.47238.671
44.74%3.6572.708.16.931.02339.315
36.10%3.5262.617.76.828.91938.416
45.01%3.5102.728.06.831.46738.646
36.45%3.4872.517.46.828.69937.970
47.76%3.3312.708.37.032.68438.981
45.05%3.2342.668.47.231.65838.721
48.78%3.1242.848.06.631.65338.939
43.52%2.8722.758.06.730.47038.316
40.98%2.8482.798.06.630.54238.920
44.60%2.7112.567.87.029.97538.538
47.93%2.4912.878.26.631.30839.516
49.03%2.4212.858.26.731.48139.728
50.04%2.3182.808.26.831.16039.385
44.81%2.2142.697.96.831.00038.930
44.42%2.1682.738.26.832.29038.555
45.23%2.1052.778.26.831.52738.691
40.95%2.0952.697.86.631.39738.032
47.25%2.0912.708.47.132.05039.276
45.87%2.0842.728.16.931.74937.872
49.23%2.0172.898.36.732.30640.164
48.02%1.9682.798.36.932.04839.756
43.22%1.9462.647.66.831.40738.569
42.24%1.9082.617.86.832.01038.712
44.50%1.8362.778.36.932.60239.928
47.54%1.6262.718.16.830.87739.326
43.31%1.5312.637.97.032.62638.497
47.55%1.4112.728.17.031.94638.830
50.85%1.3472.988.36.431.36939.365
42.90%1.2962.697.86.632.52938.274
48.59%1.2412.787.96.630.52439.282
45.33%1.2092.838.06.529.87838.726
47.81%1.1402.697.86.731.02738.885
46.31%9762.788.06.530.74839.679
49.10%8842.818.26.730.93739.139
46.51%7872.866.34.924.63934.991
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Hançer Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Hançer'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Hançer'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 50.9% kazanma oranı elde eder. Hançer bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Hançer'nin en zor eşleşmesi nedir?

Hançer'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 36.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Hançer, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Hançer'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Hançer'nin Deadlock'ta 2 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 38 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Hançer'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Hançer'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Hançer'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Hançer'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.