Victor
Kazanma Oranı
51.5%
Maçlar
3.310
KDA
2.69

Victor vs İntikamcı vs İntikamcı

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
14.076
Surum
6774
Son Güncelleme
14 Eki 2026 UTC

Victor 3.310 Deadlock maçına dayanarak İntikamcı'ye karşı %51.5 kazanma oranı avantajı korur. Victor ortalama %2.473 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Victor Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Victor'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Victor - bu eşleşmede 51.5% kazanma oranı
Victor
51.5% KO
VS
İntikamcı vs Victor eşleşmesi - 48.5% kazanma oranı
İntikamcı
48.5% KO

Victor vs İntikamcı eşleşmesini kim kazanır?

Victor, Victor vs İntikamcı eşleşmesini kazanır
Kazanan
Victor
Maçlar: 3.310
51.5%
Kazanma Oranı
48.5%
7.2
Ort. Öldürme
8.2
6.6
Ort. Ölüm
6.0
10.7
Ort. Asist
11.1
41.303
Ort. Net Değer
38.830
34.620
Oyuncu Hasarı
38.303
7.318
Hedef Hasarı
6.164
90.9
Son Vuruş
80.8

Victor vs İntikamcı Eşleşme özeti

The Victor vs İntikamcı matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 3.310 recent matches analyzed, Victor wins with a 51.5% win rate compared to İntikamcı's 48.5%, giving Victor a 3.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where İntikamcı consistently outperforms. Victor holds a meaningful advantage in this matchup. İntikamcı players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.

Victor vs İntikamcı Savaş analizi

İntikamcı wins combat stats against Victor in Deadlock

İntikamcı claims 4 out of 5 combat metrics in the Victor vs İntikamcı matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. Our analysis of 3.310 ranked games reveals İntikamcı consistently outperforms Victor in direct combat scenarios. While Victor manages to win one metric, the overall picture favors İntikamcı in fights. Victor players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where İntikamcı dominates.

KDA oranı
2.69Victor
3.23İntikamcı
İntikamcı demonstrates noticeably stronger kill-death-assist performance against Victor, maintaining a 3.23 KDA versus 2.69. This 0.53 point gap reflects İntikamcı's superior ability to secure eliminations while avoiding death in these head-to-head encounters. Victor players facing İntikamcı should prioritize team coordination over solo aggression — look for 2v1 situations, coordinate ability usage with teammates, and focus on trading rather than taking isolated duels where İntikamcı's statistical advantage becomes most pronounced.
Ort. öldürme
7.2Victor
8.2İntikamcı
İntikamcı secures approximately 1.0 more kills per match than Victor in this head-to-head (8.2 vs 7.2). Over the course of a typical match, this translates to İntikamcı contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates İntikamcı's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Victor can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
6.6Victor
6.0İntikamcı
İntikamcı survives longer in this matchup, dying 6.0 times per game compared to Victor's 6.6 deaths. This 0.6 death difference per match means İntikamcı is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Victor players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests İntikamcı's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
34.620Victor
38.303İntikamcı
İntikamcı significantly outdamages Victor in head-to-head encounters, posting 38.303 average damage versus 34.620. This 3.682 damage advantage means İntikamcı consistently wins the damage exchange in fights, either securing kills outright or leaving opponents weak for teammates to clean up. Victor players should avoid prolonged fights with İntikamcı — instead, look for quick picks with burst damage or rely on ability damage and team crossfires to compensate.
Hedef hasarı
7.318Victor
6.164İntikamcı
Victor contributes 1.154 more objective damage than İntikamcı on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Victor may want to prioritize objective-focused strategies. İntikamcı should focus on creating picks while Victor pushes objectives.

Victor vs İntikamcı Ekonomi analizi

Net değer
41.303Victor
38.830İntikamcı
Son vuruşlar
90.9Victor
80.8İntikamcı

Victor vastly out-earns İntikamcı by 2.473 souls on average. This substantial economic gap means Victor will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Victor secures more last hits (90.9 vs 80.8), while İntikamcı leads in denies (3.1 vs 2.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Victor vs İntikamcı için önerilen eşyalar

Victor build for İntikamcı matchup

Victor Build vs İntikamcı

This winning build for Victor against İntikamcı focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.5% win rate against İntikamcı, these 7 items help Victor press the advantage and close out games efficiently. Sınırsız Büyü, Muazzam Dolum Süresi, Yenileyici, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

İntikamcı build for Victor matchup

İntikamcı Build vs Victor

İntikamcı's counter-build against Victor attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, İntikamcı players typically prioritize items that help them survive and scale. Ebedi Hediye, Paslı Namlu, Kahramanlık Aurası, and 4 more items, totaling approximately 39.599 souls Knowing İntikamcı's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 3.310 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Victor vs İntikamcı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Victor etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Victor Deadlock'ta 33 kahramana karşı avantajlı ve 7 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Victor'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 59.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 44.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Victor matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
47.93%13.6772.867.36.336.21842.113
53.15%8.9592.867.16.335.67741.827
47.99%6.0032.867.66.537.19241.933
53.24%4.4912.887.66.436.97242.427
56.78%4.3503.007.86.437.47242.580
45.98%3.9802.837.76.636.35742.300
50.51%3.9282.827.66.536.51642.069
47.23%3.8962.877.76.536.98442.162
44.59%3.7742.707.46.635.59841.801
51.75%3.5942.927.66.437.57142.534
50.17%3.5882.987.56.236.90842.053
55.12%3.4782.987.76.337.75442.150
50.93%3.3162.837.76.737.22641.686
51.54%3.3102.697.26.634.62041.303
55.65%3.3012.837.66.638.01242.123
55.43%2.8542.897.86.637.34441.976
53.95%2.8513.077.96.237.51642.500
55.56%2.7252.917.96.637.73641.850
58.70%2.4993.227.96.137.32343.180
51.54%2.4932.917.86.538.90942.107
50.31%2.3952.847.66.539.24742.245
53.68%2.3492.947.86.538.20741.673
52.01%2.3172.887.76.637.06741.534
49.31%2.2412.937.46.337.17041.475
54.56%2.2163.108.36.440.57743.396
57.69%2.1773.127.76.237.66143.277
57.65%2.0973.108.06.338.70943.490
52.95%2.0492.807.36.536.91442.213
52.86%1.9902.927.66.438.93842.446
56.78%1.9462.967.36.235.59042.203
53.11%1.4652.977.76.335.93041.704
55.10%1.4322.837.46.336.39942.351
59.11%1.4113.167.76.137.76542.988
46.40%1.4012.777.16.338.68541.273
53.75%1.3602.857.76.637.55842.155
58.03%1.2392.997.46.337.18643.428
55.58%1.2003.037.76.338.11742.759
52.13%1.1762.947.76.236.05442.449
55.95%1.0082.957.86.537.45242.060
55.57%6462.945.95.128.20237.231
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Victor Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Victor'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Victor'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 59.1% kazanma oranı elde eder. Victor bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Victor'nin en zor eşleşmesi nedir?

Victor'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 44.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Victor, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Victor'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Victor'nin Deadlock'ta 33 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 7 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Victor'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Victor'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Victor'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Victor'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.