
- Kazanma Oranı
- 47.9%
- Maçlar
- 13.677
- KDA
- 2.86
Victor vs Fare Kral vs Fare Kral
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 14.076
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Victor bu Deadlock eşleşmesinde Fare Kral'ye karşı %47.9 kazanma oranında zorluk yaşar. 13.677 oyundan veriler, Victor'in ortalama %0.3 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.
Victor Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Victor'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Victor vs Fare Kral eşleşmesini kim kazanır?

Victor vs Fare Kral Eşleşme özeti
The Victor vs Fare Kral matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 13.677 recent matches analyzed, Fare Kral wins with a 52.1% win rate compared to Victor's 47.9%, giving Fare Kral a 4.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Fare Kral consistently outperforms. Fare Kral holds a meaningful advantage in this matchup. Victor players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Victor vs Fare Kral Savaş analizi
Fare Kral edges out Victor in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 13.677 matches analyzed, this Victor vs Fare Kral matchup remains contestable for both sides. Victor shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Victor's favor.
Victor vs Fare Kral Ekonomi analizi
Victor generates approximately 1.852 more souls than Fare Kral on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Victor a mid-game advantage. Fare Kral secures more last hits (109.1 vs 96.7), while Victor leads in denies (2.9 vs 2.5). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Victor vs Fare Kral için önerilen eşyalar
Victor Build vs Fare Kral







This optimized build for Victor against Fare Kral is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 52.1% win rate disadvantage against Fare Kral, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Yakıcı Büyü, Sınırsız Büyü, Muazzam Dolum Süresi, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Fare Kral Build vs Victor







Fare Kral's recommended build against Victor leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Fare Kral, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Büyü Silahşoru, Anticanavar Mermileri, Kurtarma Işını, and 4 more items, totaling approximately 21.600 souls Understanding Fare Kral's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 13.677 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Victor vs Fare Kral eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Victor etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Victor Deadlock'ta 33 kahramana karşı avantajlı ve 7 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Victor'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 59.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 44.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.93% | 13.677 | 2.86 | 7.3 | 6.3 | 36.218 | 42.113 | |
| 53.15% | 8.959 | 2.86 | 7.1 | 6.3 | 35.677 | 41.827 | |
| 47.99% | 6.003 | 2.86 | 7.6 | 6.5 | 37.192 | 41.933 | |
| 53.24% | 4.491 | 2.88 | 7.6 | 6.4 | 36.972 | 42.427 | |
| 56.78% | 4.350 | 3.00 | 7.8 | 6.4 | 37.472 | 42.580 | |
| 45.98% | 3.980 | 2.83 | 7.7 | 6.6 | 36.357 | 42.300 | |
| 50.51% | 3.928 | 2.82 | 7.6 | 6.5 | 36.516 | 42.069 | |
| 47.23% | 3.896 | 2.87 | 7.7 | 6.5 | 36.984 | 42.162 | |
| 44.59% | 3.774 | 2.70 | 7.4 | 6.6 | 35.598 | 41.801 | |
| 51.75% | 3.594 | 2.92 | 7.6 | 6.4 | 37.571 | 42.534 | |
| 50.17% | 3.588 | 2.98 | 7.5 | 6.2 | 36.908 | 42.053 | |
| 55.12% | 3.478 | 2.98 | 7.7 | 6.3 | 37.754 | 42.150 | |
| 50.93% | 3.316 | 2.83 | 7.7 | 6.7 | 37.226 | 41.686 | |
| 51.54% | 3.310 | 2.69 | 7.2 | 6.6 | 34.620 | 41.303 | |
| 55.65% | 3.301 | 2.83 | 7.6 | 6.6 | 38.012 | 42.123 | |
| 55.43% | 2.854 | 2.89 | 7.8 | 6.6 | 37.344 | 41.976 | |
| 53.95% | 2.851 | 3.07 | 7.9 | 6.2 | 37.516 | 42.500 | |
| 55.56% | 2.725 | 2.91 | 7.9 | 6.6 | 37.736 | 41.850 | |
| 58.70% | 2.499 | 3.22 | 7.9 | 6.1 | 37.323 | 43.180 | |
| 51.54% | 2.493 | 2.91 | 7.8 | 6.5 | 38.909 | 42.107 | |
| 50.31% | 2.395 | 2.84 | 7.6 | 6.5 | 39.247 | 42.245 | |
| 53.68% | 2.349 | 2.94 | 7.8 | 6.5 | 38.207 | 41.673 | |
| 52.01% | 2.317 | 2.88 | 7.7 | 6.6 | 37.067 | 41.534 | |
| 49.31% | 2.241 | 2.93 | 7.4 | 6.3 | 37.170 | 41.475 | |
| 54.56% | 2.216 | 3.10 | 8.3 | 6.4 | 40.577 | 43.396 | |
| 57.69% | 2.177 | 3.12 | 7.7 | 6.2 | 37.661 | 43.277 | |
| 57.65% | 2.097 | 3.10 | 8.0 | 6.3 | 38.709 | 43.490 | |
| 52.95% | 2.049 | 2.80 | 7.3 | 6.5 | 36.914 | 42.213 | |
| 52.86% | 1.990 | 2.92 | 7.6 | 6.4 | 38.938 | 42.446 | |
| 56.78% | 1.946 | 2.96 | 7.3 | 6.2 | 35.590 | 42.203 | |
| 53.11% | 1.465 | 2.97 | 7.7 | 6.3 | 35.930 | 41.704 | |
| 55.10% | 1.432 | 2.83 | 7.4 | 6.3 | 36.399 | 42.351 | |
| 59.11% | 1.411 | 3.16 | 7.7 | 6.1 | 37.765 | 42.988 | |
| 46.40% | 1.401 | 2.77 | 7.1 | 6.3 | 38.685 | 41.273 | |
| 53.75% | 1.360 | 2.85 | 7.7 | 6.6 | 37.558 | 42.155 | |
| 58.03% | 1.239 | 2.99 | 7.4 | 6.3 | 37.186 | 43.428 | |
| 55.58% | 1.200 | 3.03 | 7.7 | 6.3 | 38.117 | 42.759 | |
| 52.13% | 1.176 | 2.94 | 7.7 | 6.2 | 36.054 | 42.449 | |
| 55.95% | 1.008 | 2.95 | 7.8 | 6.5 | 37.452 | 42.060 | |
| 55.57% | 646 | 2.94 | 5.9 | 5.1 | 28.202 | 37.231 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Victor Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Victor'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Victor'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 59.1% kazanma oranı elde eder. Victor bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Victor'nin en zor eşleşmesi nedir?
Victor'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 44.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Victor, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Victor'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Victor'nin Deadlock'ta 33 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 7 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Victor'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Victor'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Victor'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Victor'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
