
- Kazanma Oranı
- 44.4%
- Maçlar
- 5.829
- KDA
- 2.47
Billy vs Duman vs Duman
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 14.033
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Duman 5.829 maçta sadece %44.4 kazanma oranıyla Billy'e güç karşı çıkar. Duman ortalama %2.0 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Billy Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Billy'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Billy vs Duman eşleşmesini kim kazanır?

Billy vs Duman Eşleşme özeti
The Billy vs Duman matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 5.829 recent matches analyzed, Duman wins with a 55.6% win rate compared to Billy's 44.4%, giving Duman a 11.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Duman consistently outperforms. Duman has overwhelming statistical superiority in this matchup. Billy should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Billy vs Duman Savaş analizi
Duman achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Billy in the Billy vs Duman matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Duman holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 5.829 competitive matches, Duman players can approach duels against Billy with confidence, while Billy players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Billy vs Duman Ekonomi analizi
Duman vastly out-earns Billy by 3.168 souls on average. This substantial economic gap means Duman will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Duman secures more last hits (94.9 vs 74.5), while Duman leads in denies (3.1 vs 2.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Billy vs Duman için önerilen eşyalar
Billy Build vs Duman







This optimized build for Billy against Duman is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 55.6% win rate disadvantage against Duman, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Dev, Savaş Çılgınlığı, Susturucu, and 4 more items, totaling approximately 48.399 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Duman Build vs Billy







Duman's recommended build against Billy leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Duman, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Yayılan İşkence, İyileştirici Tempo, Can Çalma Mermileri, and 4 more items, totaling approximately 41.600 souls Understanding Duman's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 5.829 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Billy vs Duman eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Billy etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Billy Deadlock'ta 13 kahramana karşı avantajlı ve 27 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Billy'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 54.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 39.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.06% | 13.167 | 2.45 | 6.8 | 7.5 | 29.646 | 39.218 | |
| 48.33% | 9.123 | 2.48 | 6.7 | 7.5 | 29.918 | 39.350 | |
| 44.36% | 5.829 | 2.47 | 7.2 | 7.7 | 31.100 | 39.110 | |
| 48.09% | 4.851 | 2.48 | 6.9 | 7.7 | 30.700 | 39.606 | |
| 39.52% | 4.565 | 2.37 | 7.1 | 7.8 | 29.514 | 38.649 | |
| 48.47% | 4.345 | 2.53 | 7.0 | 7.6 | 31.554 | 39.999 | |
| 49.51% | 4.276 | 2.45 | 7.1 | 7.8 | 30.690 | 39.606 | |
| 39.62% | 4.210 | 2.30 | 6.8 | 7.8 | 29.221 | 38.921 | |
| 50.69% | 4.058 | 2.51 | 7.2 | 7.8 | 31.915 | 39.417 | |
| 48.82% | 4.019 | 2.53 | 7.3 | 7.7 | 31.141 | 39.802 | |
| 41.85% | 3.971 | 2.46 | 7.1 | 7.6 | 29.935 | 38.830 | |
| 46.72% | 3.495 | 2.57 | 7.0 | 7.4 | 30.368 | 39.080 | |
| 50.92% | 3.146 | 2.59 | 6.8 | 7.3 | 30.712 | 38.923 | |
| 46.58% | 3.143 | 2.45 | 7.1 | 7.7 | 30.496 | 39.243 | |
| 50.54% | 3.132 | 2.48 | 7.1 | 7.8 | 30.724 | 38.986 | |
| 46.95% | 2.937 | 2.45 | 6.9 | 7.7 | 30.536 | 38.614 | |
| 46.94% | 2.908 | 2.39 | 7.0 | 8.0 | 30.736 | 38.958 | |
| 51.95% | 2.895 | 2.65 | 7.4 | 7.4 | 31.332 | 40.000 | |
| 48.21% | 2.852 | 2.39 | 7.0 | 7.8 | 29.619 | 39.591 | |
| 44.44% | 2.725 | 2.40 | 7.2 | 7.8 | 31.969 | 38.809 | |
| 47.57% | 2.571 | 2.46 | 7.1 | 7.8 | 30.675 | 39.067 | |
| 44.36% | 2.527 | 2.40 | 6.7 | 7.6 | 30.837 | 38.881 | |
| 51.96% | 2.469 | 2.59 | 7.3 | 7.6 | 31.481 | 38.686 | |
| 48.40% | 2.440 | 2.46 | 7.1 | 7.7 | 31.672 | 39.727 | |
| 49.32% | 2.419 | 2.53 | 7.1 | 7.7 | 31.556 | 40.276 | |
| 44.08% | 2.298 | 2.51 | 6.9 | 7.5 | 30.541 | 38.784 | |
| 48.90% | 2.223 | 2.54 | 7.4 | 7.7 | 33.010 | 40.134 | |
| 51.16% | 2.117 | 2.51 | 7.2 | 7.7 | 32.154 | 39.634 | |
| 52.75% | 2.091 | 2.56 | 7.3 | 7.6 | 31.585 | 40.344 | |
| 50.89% | 1.910 | 2.59 | 7.1 | 7.5 | 30.735 | 40.329 | |
| 53.98% | 1.582 | 2.72 | 7.2 | 7.2 | 30.613 | 39.821 | |
| 44.88% | 1.493 | 2.48 | 6.9 | 7.4 | 32.478 | 38.765 | |
| 51.41% | 1.488 | 2.50 | 7.0 | 7.5 | 30.331 | 40.096 | |
| 49.48% | 1.429 | 2.55 | 7.1 | 7.6 | 29.903 | 39.100 | |
| 52.65% | 1.341 | 2.52 | 7.1 | 7.5 | 30.606 | 40.389 | |
| 49.89% | 1.329 | 2.56 | 7.2 | 7.6 | 31.791 | 39.617 | |
| 51.62% | 1.263 | 2.54 | 7.0 | 7.4 | 31.004 | 39.476 | |
| 48.15% | 1.190 | 2.52 | 6.9 | 7.3 | 30.389 | 39.915 | |
| 50.55% | 1.088 | 2.54 | 7.2 | 7.8 | 31.147 | 39.413 | |
| 47.02% | 672 | 2.57 | 5.2 | 5.8 | 24.283 | 36.942 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Billy Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Billy'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Billy'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 54.0% kazanma oranı elde eder. Billy bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Billy'nin en zor eşleşmesi nedir?
Billy'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 39.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Billy, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Billy'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Billy'nin Deadlock'ta 13 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 27 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Billy'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Billy'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Billy'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Billy'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
