Silver
Kazanma Oranı
44.2%
Maçlar
2.232
KDA
2.50

Silver vs Sarmaşık vs Sarmaşık

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
32.728
Surum
6860
Son Güncelleme
6 Kas 2026 UTC

Sarmaşık 2.232 maçta sadece %44.2 kazanma oranıyla Silver'e güç karşı çıkar. Sarmaşık ortalama %-2.2 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.

Silver Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Silver'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Silver - bu eşleşmede 44.2% kazanma oranı
Silver
44.2% KO
VS
Sarmaşık vs Silver eşleşmesi - 55.8% kazanma oranı
Sarmaşık
55.8% KO

Silver vs Sarmaşık eşleşmesini kim kazanır?

Sarmaşık, Silver vs Sarmaşık eşleşmesini kazanır
Kazanan
Sarmaşık
Maçlar: 2.232
44.2%
Kazanma Oranı
55.8%
5.6
Ort. Öldürme
3.4
5.8
Ort. Ölüm
4.3
8.8
Ort. Asist
11.9
34.909
Ort. Net Değer
35.535
24.870
Oyuncu Hasarı
20.692
3.192
Hedef Hasarı
5.491
46.6
Son Vuruş
64.3

Silver vs Sarmaşık Eşleşme özeti

The Silver vs Sarmaşık matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 2.232 recent matches analyzed, Sarmaşık wins with a 55.8% win rate compared to Silver's 44.2%, giving Sarmaşık a 11.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Sarmaşık consistently outperforms. Sarmaşık has overwhelming statistical superiority in this matchup. Silver should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.

Silver vs Sarmaşık Savaş analizi

Sarmaşık wins combat stats against Silver in Deadlock

Sarmaşık edges out Silver in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2.232 matches analyzed, this Silver vs Sarmaşık matchup remains contestable for both sides. Silver shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Silver's favor.

KDA oranı
2.50Silver
3.55Sarmaşık
The KDA disparity between Sarmaşık and Silver is substantial: 3.55 versus 2.50, a commanding 1.05 point difference that reveals Sarmaşık's dominance in direct combat exchanges. This matchup data from 2.232 games shows Sarmaşık consistently outfragging and outliving Silver in these encounters. For Silver players, the strategic implication is clear: avoid 1v1 gunfights against Sarmaşık whenever possible. Instead, leverage team utility, information gathering, and multi-person pushes to neutralize Sarmaşık's mechanical advantage.
Ort. öldürme
5.6Silver
3.4Sarmaşık
Silver substantially outfrags Sarmaşık in this matchup, averaging 5.6 kills compared to 3.4 — a difference of nearly 2.2 eliminations per match. When Silver faces Sarmaşık, the data clearly shows Silver finding more fragging opportunities and converting them into kills. Sarmaşık players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Silver in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
5.8Silver
4.3Sarmaşık
Sarmaşık demonstrates markedly better survivability against Silver, recording fewer deaths per game. Dying less frequently gives Sarmaşık significantly more impact potential — more opportunities for multi-kills, more presence in objective fights, and more economic stability from staying alive. Silver players face a survival deficit that compounds throughout a match, making disciplined positioning and smart disengagements crucial.
Oyuncu hasarı
24.870Silver
20.692Sarmaşık
Silver significantly outdamages Sarmaşık in head-to-head encounters, posting 24.870 average damage versus 20.692. This 4.178 damage advantage means Silver consistently wins the damage exchange in fights, either securing kills outright or leaving opponents weak for teammates to clean up. Sarmaşık players should avoid prolonged fights with Silver — instead, look for quick picks with burst damage or rely on ability damage and team crossfires to compensate.
Hedef hasarı
3.192Silver
5.491Sarmaşık
Sarmaşık contributes 2.299 more objective damage than Silver on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Sarmaşık may want to prioritize objective-focused strategies. Silver should focus on creating picks while Sarmaşık pushes objectives.

Silver vs Sarmaşık Ekonomi analizi

Net değer
34.909Silver
35.535Sarmaşık
Son vuruşlar
46.6Silver
64.3Sarmaşık

Sarmaşık generates approximately 626 more souls than Silver on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Sarmaşık a mid-game advantage. Sarmaşık secures more last hits (64.3 vs 46.6), while Sarmaşık leads in denies (2.4 vs 1.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Silver vs Sarmaşık için önerilen eşyalar

Silver build for Sarmaşık matchup

Silver Build vs Sarmaşık

This optimized build for Silver against Sarmaşık is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 55.8% win rate disadvantage against Sarmaşık, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Cinnet, Hayalet Saldırı, Savaş Çılgınlığı, and 4 more items, totaling approximately 24.000 souls The build emphasizes early power spikes with cost-efficient items, allowing you to stay relevant even when Sarmaşık has an inherent advantage.

Sarmaşık build for Silver matchup

Sarmaşık Build vs Silver

Sarmaşık's recommended build against Silver leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Sarmaşık, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Seraf Kanatları, İlahi Bariyer, Şifalı Madalyon, and 4 more items, totaling approximately 38.799 souls Understanding Sarmaşık's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 2.232 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Silver vs Sarmaşık eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Silver etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Silver Deadlock'ta 13 kahramana karşı avantajlı ve 30 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Silver'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 55.9% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 33.8% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Silver matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
39.30%5.9692.355.66.023.65534.983
50.39%4.5822.505.86.025.12335.380
44.54%4.4572.466.06.225.19435.062
39.01%4.3732.135.06.222.83934.540
45.79%4.3422.395.45.926.11734.574
33.78%4.1712.205.56.322.74834.612
48.24%3.9162.436.06.326.22835.248
45.42%3.8952.455.96.125.26235.057
47.33%3.8012.436.36.526.02135.178
51.48%3.6712.536.06.124.99135.492
45.82%3.6582.465.76.025.46034.791
48.41%3.5902.445.96.225.49334.894
50.78%3.5902.525.85.924.59535.440
42.09%3.4212.386.06.326.46435.155
45.45%3.3402.365.66.124.93335.043
46.02%3.3312.535.86.024.76035.603
46.65%3.3272.445.86.024.13734.799
37.40%3.2192.275.66.123.26335.335
47.55%3.1862.455.96.125.86935.953
42.44%3.1412.495.96.024.57035.637
46.14%3.0542.335.76.223.50035.087
50.91%2.8582.596.05.924.99335.251
50.97%2.4862.636.26.025.50136.430
45.76%2.4522.425.86.224.54834.890
47.91%2.4192.506.06.125.68335.016
44.36%2.3742.295.26.024.25134.921
44.18%2.2322.505.65.824.87034.909
44.74%2.2262.436.16.226.49235.645
51.38%2.1022.485.86.125.32935.587
50.18%1.9452.475.86.024.55335.696
48.93%1.8722.475.86.225.94134.881
43.72%1.8322.355.25.823.24134.782
49.24%1.7202.546.06.125.45336.047
52.49%1.6672.635.65.623.32735.026
45.50%1.6462.405.35.924.06434.491
46.32%1.6172.455.55.623.87835.141
53.00%1.6022.725.95.724.81235.714
40.23%1.5462.305.76.224.75534.484
52.68%1.5302.545.45.624.41534.934
50.03%1.4472.566.16.226.14635.276
43.66%1.4042.425.85.926.72235.178
55.93%1.3322.645.75.625.13935.519
53.92%1.0592.735.95.724.77935.156
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Silver Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Silver'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Silver'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 55.9% kazanma oranı elde eder. Silver bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Silver'nin en zor eşleşmesi nedir?

Silver'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 33.8% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Silver, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Silver'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Silver'nin Deadlock'ta 13 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 30 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Silver'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Silver'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Silver'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Silver'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.