
- Kazanma Oranı
- 45.4%
- Maçlar
- 8.820
- KDA
- 2.54
Silver vs Nene vs Nene
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 14.000
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Silver bu Deadlock eşleşmesinde Nene'ye karşı %45.4 kazanma oranında zorluk yaşar. 8.820 oyundan veriler, Silver'in ortalama %0.4 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.
Silver Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Silver'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Silver vs Nene eşleşmesini kim kazanır?

Silver vs Nene Eşleşme özeti
The Silver vs Nene matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 8.820 recent matches analyzed, Nene wins with a 54.6% win rate compared to Silver's 45.4%, giving Nene a 9.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Nene consistently outperforms. Nene dominates this matchup statistically. Nene can play aggressively and look for solo kills, while Silver should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Silver vs Nene Savaş analizi
Nene edges out Silver in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 8.820 matches analyzed, this Silver vs Nene matchup remains contestable for both sides. Silver shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Silver's favor.
Silver vs Nene Ekonomi analizi
Silver generates approximately 616 more souls than Nene on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Silver a mid-game advantage. Silver secures more last hits (67.5 vs 61.6), while Silver leads in denies (2.5 vs 1.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Silver vs Nene için önerilen eşyalar
Silver Build vs Nene







This optimized build for Silver against Nene is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 54.6% win rate disadvantage against Nene, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Kuyruk Darbesi, Cinnet, Savaş Çılgınlığı, and 4 more items, totaling approximately 32.000 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Nene Build vs Silver







Nene's recommended build against Silver leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Nene, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Gölge Pelerin, Şifalı Madalyon, Ezici Yumruklar, and 4 more items, totaling approximately 29.199 souls Understanding Nene's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 8.820 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Silver vs Nene eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Silver etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Silver Deadlock'ta 2 kahramana karşı avantajlı ve 38 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Silver'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 52.3% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 36.0% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39.12% | 12.243 | 2.49 | 6.9 | 7.1 | 28.428 | 38.073 | |
| 45.44% | 8.820 | 2.54 | 7.1 | 7.1 | 29.828 | 38.336 | |
| 40.09% | 5.535 | 2.49 | 7.2 | 7.3 | 29.948 | 37.836 | |
| 46.22% | 4.879 | 2.55 | 7.1 | 7.2 | 29.518 | 38.453 | |
| 48.48% | 4.724 | 2.54 | 7.2 | 7.3 | 29.656 | 38.473 | |
| 36.01% | 4.488 | 2.37 | 7.0 | 7.4 | 27.812 | 37.644 | |
| 45.85% | 4.120 | 2.60 | 7.4 | 7.2 | 30.144 | 38.780 | |
| 37.74% | 4.091 | 2.38 | 7.0 | 7.3 | 28.210 | 37.819 | |
| 47.57% | 4.038 | 2.59 | 7.2 | 7.1 | 30.047 | 38.146 | |
| 48.12% | 3.838 | 2.58 | 7.5 | 7.4 | 31.333 | 38.586 | |
| 45.47% | 3.818 | 2.56 | 7.4 | 7.3 | 30.921 | 38.871 | |
| 44.99% | 3.785 | 2.51 | 7.5 | 7.5 | 30.557 | 37.975 | |
| 39.14% | 3.710 | 2.53 | 7.2 | 7.2 | 29.237 | 38.476 | |
| 44.21% | 3.517 | 2.40 | 7.2 | 7.4 | 28.907 | 37.673 | |
| 45.57% | 3.342 | 2.57 | 7.5 | 7.2 | 29.727 | 38.242 | |
| 44.52% | 3.324 | 2.59 | 7.3 | 7.1 | 29.758 | 38.279 | |
| 49.46% | 3.132 | 2.54 | 7.5 | 7.4 | 30.265 | 38.108 | |
| 46.25% | 2.878 | 2.51 | 7.2 | 7.3 | 29.262 | 37.466 | |
| 44.57% | 2.854 | 2.48 | 7.4 | 7.4 | 31.341 | 38.267 | |
| 41.94% | 2.697 | 2.48 | 7.3 | 7.4 | 30.487 | 37.609 | |
| 50.54% | 2.667 | 2.72 | 7.5 | 7.0 | 30.303 | 39.353 | |
| 47.50% | 2.476 | 2.57 | 7.2 | 7.1 | 30.423 | 38.383 | |
| 41.85% | 2.404 | 2.54 | 7.2 | 7.1 | 30.281 | 37.671 | |
| 49.96% | 2.318 | 2.60 | 7.5 | 7.2 | 30.852 | 39.327 | |
| 46.68% | 2.307 | 2.51 | 7.1 | 7.3 | 29.663 | 38.821 | |
| 42.30% | 2.293 | 2.42 | 6.9 | 7.3 | 29.517 | 37.647 | |
| 48.08% | 2.240 | 2.60 | 7.5 | 7.3 | 31.207 | 38.338 | |
| 47.24% | 2.170 | 2.54 | 7.3 | 7.3 | 31.336 | 38.228 | |
| 48.97% | 2.130 | 2.63 | 7.4 | 7.3 | 30.475 | 39.338 | |
| 43.88% | 2.060 | 2.55 | 7.6 | 7.3 | 31.931 | 39.053 | |
| 49.45% | 1.646 | 2.53 | 7.3 | 7.4 | 30.389 | 38.035 | |
| 49.82% | 1.624 | 2.52 | 7.2 | 7.2 | 30.287 | 39.140 | |
| 46.39% | 1.621 | 2.65 | 7.5 | 7.0 | 28.992 | 37.556 | |
| 49.71% | 1.541 | 2.77 | 7.6 | 7.1 | 31.198 | 39.981 | |
| 41.63% | 1.427 | 2.47 | 7.1 | 7.2 | 31.697 | 37.638 | |
| 52.28% | 1.406 | 2.68 | 7.3 | 6.9 | 29.719 | 39.100 | |
| 47.74% | 1.330 | 2.61 | 7.2 | 7.0 | 30.150 | 38.125 | |
| 44.96% | 1.250 | 2.62 | 7.3 | 6.8 | 29.556 | 38.500 | |
| 49.46% | 932 | 2.64 | 7.4 | 7.2 | 30.136 | 38.612 | |
| 46.59% | 747 | 2.59 | 5.7 | 5.7 | 24.727 | 36.114 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Silver Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Silver'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Silver'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 52.3% kazanma oranı elde eder. Silver bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Silver'nin en zor eşleşmesi nedir?
Silver'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 36.0% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Silver, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Silver'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Silver'nin Deadlock'ta 2 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 38 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Silver'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Silver'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Silver'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Silver'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
