Silver
Kazanma Oranı
51.6%
Maçlar
3.570
KDA
2.56

Silver vs Mina vs Mina

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
37.136
Surum
6860
Son Güncelleme
7 Kas 2026 UTC

Silver 3.570 Deadlock maçına dayanarak Mina'ye karşı %51.6 kazanma oranı avantajı korur. Silver ortalama %-526 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Silver Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Silver'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Silver - bu eşleşmede 51.6% kazanma oranı
Silver
51.6% KO
VS
Mina vs Silver eşleşmesi - 48.4% kazanma oranı
Mina
48.4% KO

Silver vs Mina eşleşmesini kim kazanır?

Silver, Silver vs Mina eşleşmesini kazanır
Kazanan
Silver
Maçlar: 3.570
51.6%
Kazanma Oranı
48.4%
5.8
Ort. Öldürme
5.7
5.9
Ort. Ölüm
5.2
9.2
Ort. Asist
9.0
35.117
Ort. Net Değer
35.643
24.452
Oyuncu Hasarı
23.616
3.333
Hedef Hasarı
3.970
48.3
Son Vuruş
57.7

Silver vs Mina Eşleşme özeti

The Silver vs Mina matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 3.570 recent matches analyzed, Silver wins with a 51.6% win rate compared to Mina's 48.4%, giving Silver a 3.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Mina consistently outperforms. Silver holds a meaningful advantage in this matchup. Mina players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.

Silver vs Mina Savaş analizi

Mina wins combat stats against Silver in Deadlock

Mina edges out Silver in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 3.570 matches analyzed, this Silver vs Mina matchup remains contestable for both sides. Silver shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Silver's favor.

KDA oranı
2.56Silver
2.81Mina
Mina holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 2.81 compared to Silver's 2.56. While this 0.25 point difference indicates Mina tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Silver players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Silver should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor Mina's superior sustain.
Ort. öldürme
5.8Silver
5.7Mina
Kill production between Silver and Mina is virtually identical, with Silver averaging 5.8 kills per game and Mina securing 5.7. This parity suggests both heroes are equally capable of finding frags in this matchup, and outcomes depend more heavily on objective play, ability usage, and team coordination than raw elimination numbers. Players should focus on impactful kills — lane denials, objective fights, and trading — rather than simply padding their kill count.
Ort. ölüm
5.9Silver
5.2Mina
Mina survives longer in this matchup, dying 5.2 times per game compared to Silver's 5.9 deaths. This 0.7 death difference per match means Mina is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Silver players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Mina's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
24.452Silver
23.616Mina
Silver applies 835 more damage per game than Mina in this matchup (24.452 vs 23.616). While not overwhelming, this gap compounds meaningfully over a full match: Silver contributes noticeably more chip damage, assists, and near-kills that set up teammates. Mina can close this gap through better trading patterns, ensuring their damage leads to actual eliminations rather than just tagging opponents who then escape or get healed.
Hedef hasarı
3.333Silver
3.970Mina
Objective damage contribution is similar between Silver (3.333) and Mina (3.970). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Silver vs Mina Ekonomi analizi

Net değer
35.117Silver
35.643Mina
Son vuruşlar
48.3Silver
57.7Mina

Mina generates approximately 526 more souls than Silver on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Mina a mid-game advantage. Mina secures more last hits (57.7 vs 48.3), while Silver leads in denies (1.6 vs 1.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Silver vs Mina için önerilen eşyalar

Silver build for Mina matchup

Silver Build vs Mina

This winning build for Silver against Mina focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.6% win rate against Mina, these 7 items help Silver press the advantage and close out games efficiently. Yıkıcı Güç, Büyü Bozan, İyileştirici Tempo, and 4 more items, totaling approximately 32.000 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Mina build for Silver matchup

Mina Build vs Silver

Mina's counter-build against Silver attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Mina players typically prioritize items that help them survive and scale. Ürpertici Atış, Boyun Eğmez, Yakıcı Büyü, and 4 more items, totaling approximately 43.599 souls Knowing Mina's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 3.570 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Silver vs Mina eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Silver etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Silver Deadlock'ta 12 kahramana karşı avantajlı ve 31 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Silver'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 55.6% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 33.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Silver matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
39.23%5.7812.355.45.822.85234.542
50.22%4.5302.515.75.824.38335.028
44.79%4.3382.485.85.924.47534.662
38.54%4.2142.124.86.022.19634.209
33.87%4.1272.205.36.122.10334.298
46.26%4.0752.415.25.725.13434.005
48.31%3.9602.435.96.125.48534.937
45.77%3.8672.465.86.024.65034.755
46.99%3.8052.446.16.325.35034.843
45.72%3.6902.465.55.924.73934.489
48.45%3.6202.465.86.024.95434.677
50.77%3.6202.535.65.723.98335.166
51.65%3.5702.565.85.924.45235.117
42.74%3.3932.425.86.025.68534.817
46.25%3.2802.555.75.824.13535.110
47.12%3.2452.465.65.823.41934.488
37.29%3.2452.275.45.922.66334.985
47.77%3.1902.455.75.925.12535.638
42.39%3.1402.465.75.923.71835.122
46.47%3.1272.385.45.923.86534.544
46.01%3.0342.345.56.022.95934.796
50.28%2.8582.605.85.724.38034.859
51.55%2.4772.656.15.824.90235.959
45.31%2.4012.435.56.023.76034.372
44.10%2.3832.285.05.823.50734.555
48.92%2.3652.545.95.925.05534.689
45.62%2.2492.455.96.025.88235.267
44.19%2.2452.505.55.624.12734.582
51.55%2.1012.525.75.824.66435.285
50.08%1.9392.465.65.823.66934.939
43.24%1.8412.345.15.622.73034.529
49.42%1.7952.485.76.025.41134.530
48.32%1.7822.535.96.024.86135.718
45.05%1.6962.395.25.823.61234.146
46.04%1.6812.445.45.523.26534.833
52.62%1.6782.625.45.422.68234.875
53.38%1.6282.735.85.624.08935.105
39.81%1.5502.275.56.123.79733.849
52.39%1.5462.535.25.423.72034.371
49.86%1.4602.555.96.025.22934.733
43.59%1.4502.415.65.826.18234.965
55.58%1.3262.625.55.524.53535.254
54.64%1.0562.815.85.524.27234.941
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Silver Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Silver'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Silver'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 55.6% kazanma oranı elde eder. Silver bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Silver'nin en zor eşleşmesi nedir?

Silver'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 33.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Silver, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Silver'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Silver'nin Deadlock'ta 12 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 31 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Silver'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Silver'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Silver'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Silver'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.