
- Kazanma Oranı
- 58.6%
- Maçlar
- 15.650
- KDA
- 3.18
Fare Kral vs Rem vs Rem
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 46.470
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Fare Kral Deadlock'ta etkileyici %58.6 kazanma oranıyla Rem'yi domineer eder. 15.650 oyunda, Fare Kral ortalama %5.0 öldürme ve maç başına %18.523 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
Fare Kral Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Fare Kral'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Fare Kral vs Rem eşleşmesini kim kazanır?

Fare Kral vs Rem Eşleşme özeti
The Fare Kral vs Rem matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 15.650 recent matches analyzed, Fare Kral wins with a 58.6% win rate compared to Rem's 41.4%, giving Fare Kral a 17.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Fare Kral consistently outperforms. Fare Kral has overwhelming statistical superiority in this matchup. Rem should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Fare Kral vs Rem Savaş analizi
Fare Kral edges out Rem in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 15.650 matches analyzed, this Fare Kral vs Rem matchup remains contestable for both sides. Rem shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Rem's favor.
Fare Kral vs Rem Ekonomi analizi
Fare Kral generates approximately 569 more souls than Rem on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Fare Kral a mid-game advantage. Fare Kral secures more last hits (105.4 vs 73.2), while Fare Kral leads in denies (2.5 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Fare Kral vs Rem için önerilen eşyalar
Fare Kral Build vs Rem







This winning build for Fare Kral against Rem focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 58.6% win rate against Rem, these 7 items help Fare Kral press the advantage and close out games efficiently. Kafadan Vuruş Güçlendiricisi, Anticanavar Mermileri, Ekstra Yenilenme, and 4 more items, totaling approximately 24.800 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Rem Build vs Fare Kral







Rem's counter-build against Fare Kral attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Rem players typically prioritize items that help them survive and scale. Mistik Titreşimler, Yakıcı Büyü, Kefen Yırtan, and 4 more items, totaling approximately 48.399 souls Knowing Rem's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 15.650 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Fare Kral vs Rem eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Fare Kral etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Fare Kral Deadlock'ta 39 kahramana karşı avantajlı ve 1 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Fare Kral'in en güçlü eşleşmesi Solomon'a karşı 66.7% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 49.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.15% | 32.134 | 3.19 | 4.9 | 5.6 | 36.466 | 39.861 | |
| 55.29% | 16.642 | 3.05 | 5.2 | 6.2 | 37.155 | 40.262 | |
| 58.65% | 15.650 | 3.18 | 5.0 | 5.9 | 37.452 | 39.804 | |
| 52.10% | 15.507 | 2.93 | 5.1 | 6.3 | 36.580 | 39.787 | |
| 59.86% | 15.403 | 3.06 | 5.1 | 6.1 | 37.376 | 40.066 | |
| 59.53% | 15.045 | 3.18 | 5.1 | 5.8 | 36.947 | 40.329 | |
| 50.77% | 14.353 | 3.15 | 5.1 | 5.9 | 36.534 | 40.790 | |
| 57.00% | 14.196 | 3.07 | 5.0 | 6.0 | 36.121 | 40.381 | |
| 55.01% | 13.943 | 2.81 | 5.0 | 6.4 | 34.932 | 39.894 | |
| 49.59% | 13.925 | 2.94 | 4.8 | 5.9 | 35.026 | 39.999 | |
| 52.07% | 13.677 | 3.03 | 5.0 | 6.0 | 38.132 | 40.261 | |
| 58.66% | 13.627 | 3.14 | 5.0 | 5.9 | 35.926 | 40.598 | |
| 54.18% | 13.576 | 3.03 | 5.0 | 6.1 | 36.962 | 40.141 | |
| 57.94% | 13.167 | 3.08 | 5.2 | 6.1 | 36.501 | 40.203 | |
| 56.45% | 12.807 | 3.09 | 5.1 | 6.1 | 36.976 | 39.867 | |
| 57.63% | 12.720 | 3.07 | 5.0 | 6.0 | 36.763 | 40.410 | |
| 60.88% | 12.243 | 3.18 | 5.2 | 6.0 | 36.815 | 40.236 | |
| 58.16% | 12.069 | 3.24 | 5.2 | 5.8 | 36.887 | 40.251 | |
| 61.48% | 11.945 | 3.15 | 5.1 | 6.0 | 36.937 | 40.461 | |
| 55.00% | 11.259 | 3.18 | 5.2 | 6.0 | 39.062 | 41.066 | |
| 56.71% | 11.231 | 3.14 | 5.1 | 6.0 | 37.136 | 40.170 | |
| 55.69% | 11.193 | 3.06 | 5.0 | 6.1 | 37.286 | 40.207 | |
| 55.55% | 10.979 | 3.07 | 5.0 | 6.0 | 36.259 | 39.790 | |
| 52.51% | 10.574 | 3.14 | 5.1 | 5.9 | 36.829 | 40.519 | |
| 61.82% | 9.539 | 3.35 | 5.1 | 5.7 | 36.475 | 40.506 | |
| 58.61% | 9.092 | 3.05 | 4.9 | 6.0 | 37.177 | 40.226 | |
| 53.51% | 8.617 | 3.10 | 4.9 | 5.9 | 37.079 | 39.828 | |
| 55.14% | 8.462 | 3.00 | 4.7 | 5.9 | 36.959 | 39.593 | |
| 61.41% | 8.394 | 3.30 | 5.2 | 5.9 | 37.154 | 41.171 | |
| 56.20% | 8.300 | 3.03 | 5.1 | 6.2 | 36.453 | 40.058 | |
| 62.87% | 7.019 | 3.34 | 5.1 | 5.7 | 37.383 | 40.844 | |
| 59.82% | 6.764 | 3.09 | 5.0 | 5.9 | 36.168 | 40.706 | |
| 52.45% | 6.217 | 3.02 | 4.8 | 5.8 | 37.790 | 39.472 | |
| 61.11% | 5.911 | 3.25 | 5.0 | 5.6 | 37.338 | 40.127 | |
| 61.33% | 5.870 | 3.37 | 5.0 | 5.5 | 35.903 | 40.115 | |
| 58.53% | 5.488 | 3.25 | 5.0 | 5.7 | 35.237 | 39.560 | |
| 58.65% | 5.168 | 3.24 | 5.0 | 5.5 | 36.085 | 40.564 | |
| 63.23% | 4.612 | 3.18 | 4.9 | 5.7 | 36.568 | 40.360 | |
| 61.86% | 4.219 | 3.27 | 5.1 | 5.7 | 36.228 | 40.158 | |
| 66.71% | 3.088 | 3.74 | 3.7 | 3.9 | 28.400 | 35.366 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Fare Kral Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Fare Kral'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Fare Kral'nin en iyi eşleşmesi Solomon'e karşıdır, 66.7% kazanma oranı elde eder. Fare Kral bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Fare Kral'nin en zor eşleşmesi nedir?
Fare Kral'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 49.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Fare Kral, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Fare Kral'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Fare Kral'nin Deadlock'ta 39 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 1 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Fare Kral'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Fare Kral'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Fare Kral'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Fare Kral'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
