- Kazanma Oranı
- 56.1%
- Seçilme Oranı
- 3.1%
- Ort. KDA
- 6.64
Rocket Raccoon vs Gambit
- Rol
- Strategist
- Maçlar
- 13.118
- Sezon
- Season 10.5
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Rocket Raccoon, 198 karşılaşmada yalnızca %45.5 kazanma oranı elde ederek Gambit'a karşı zorlu bir eşleşmeyle karşı karşıya. Destek düellosu Gambit'a gidiyor—Gambit Rocket Raccoon'ın 19.004'ine karşı 23.254 iyileştirme sağlıyor, genellikle hangi takımın daha uzun süre dayandığını belirliyor. Gambit'a karşı, Rocket Raccoon oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.
Rocket Raccoon Eşleşme Analizi
Rocket Raccoon için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Rocket Raccoon vs Gambit eşleşmesini kim kazanır?
Rocket Raccoon vs Gambit Eşleşme Analizi
Rocket Raccoon vs Gambit eşleşmesi, 198 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Gambit, Rocket Raccoon yalnızca %45.5 ile yönetirken %54.5 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %9.1 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Rocket Raccoon ve Gambit arasındaki bu Strategist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Gambit bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. Gambit, Rocket Raccoon'a kıyasla 5.69 hafif KDA avantajı koruyor, marjinal olarak daha iyi öldürme katılımı ve hayatta kalmayı yansıtan +0.46 fark. En büyük fark elemelerde, Gambit maç başına ortalama 4.5 daha fazla öldürme yapıyor. Bu doğrudan ultimate şarj oranını ve kartopu potansiyelini etkiliyor. Bu, Rocket Raccoon için Gambit'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %45.5 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Stratejist olarak, Rocket Raccoon'nun Gambit'a karşı eşleşmesi büyük ölçüde takım korumasından etkileniyor. Savunma yapabilecek müttefiklerin yakınında konumlanın ve baskı altında olduğunuzda iletişim kurun.
Rocket Raccoon vs Gambit Savaş İstatistikleri
Rocket Raccoon, savaş istatistiklerinde Gambit'ı geçiyor, ama sadece 2 kategoride (Ölüm ve Asist). Bu yakın marj, bireysel beceri ve konumlandırmanın genellikle dövüş sonuçlarını belirlediği anlamına geliyor.
Rocket Raccoon vs Gambit Etki Karşılaştırması
İlginç bir şekilde, Stratejist Gambit ortalama 11.326 ile hasar önde, Rocket Raccoon'a karşı güçlü saldırı yetenekleri veya sürekli baskı kalıpları düşündürüyor.
Bu Stratejist eşleşmesinde, Gambit maç başına 4.250 daha fazla iyileştirme ile Rocket Raccoon'ı önemli ölçüde geçiyor. Bu sürdürme avantajı, Gambit'ın takımının yıpratma dövüşlerini ve uzun süreli çatışmaları kazanmasına izin veriyor.
Strategist vs Strategist Rol Eşleşmesi
Bu Strategist ayna eşleşmesinde, Gambit %54.5 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Gambit'ın yaygın kalıplarını inceleyin.
Rocket Raccoon etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Rocket Raccoon için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.4% | 343 | 6.22 | 9.9 | 5.7 | 6.463 | 25.327 | |
| 48.2% | 338 | 5.46 | 9.0 | 5.7 | 7.317 | 24.229 | |
| 49.1% | 326 | 5.57 | 8.5 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 50.5% | 295 | 5.75 | 9.2 | 5.7 | 5.398 | 24.504 | |
| 46.9% | 271 | 5.29 | 8.5 | 5.6 | 7.549 | 23.302 | |
| 44.7% | 228 | 5.04 | 7.4 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 58.1% | 210 | 6.18 | 8.7 | 4.8 | 4.779 | 25.209 | |
| 50.0% | 208 | 5.68 | 8.8 | 5.5 | 5.488 | 23.898 | |
| 45.5% | 198 | 5.23 | 8.5 | 5.5 | 9.011 | 19.004 | |
| 49.7% | 185 | 5.54 | 8.5 | 5.0 | 5.814 | 22.826 | |
| 46.7% | 182 | 5.69 | 8.4 | 5.2 | 0 | 0 | |
| 52.8% | 176 | 5.83 | 8.6 | 4.9 | 5.216 | 20.834 | |
| 46.8% | 173 | 5.20 | 9.3 | 6.0 | 6.784 | 19.426 | |
| 50.3% | 173 | 5.64 | 8.1 | 5.0 | 6.662 | 22.536 | |
| 52.2% | 161 | 5.64 | 8.3 | 5.1 | 7.316 | 17.810 | |
| 49.0% | 149 | 4.77 | 8.1 | 5.7 | 4.453 | 23.482 | |
| 49.3% | 146 | 5.73 | 8.7 | 5.2 | 5.877 | 23.727 | |
| 50.3% | 143 | 5.59 | 8.3 | 5.3 | 5.924 | 23.238 | |
| 41.9% | 129 | 5.41 | 8.6 | 5.2 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 122 | 5.11 | 8.5 | 5.4 | 6.437 | 23.345 | |
| 57.9% | 114 | 6.06 | 8.8 | 4.9 | 0 | 0 | |
| 63.7% | 113 | 6.65 | 8.7 | 5.0 | 7.692 | 26.268 | |
| 55.4% | 112 | 6.19 | 9.6 | 5.3 | 6.715 | 30.129 | |
| 46.7% | 107 | 5.37 | 9.1 | 5.3 | 7.226 | 26.060 | |
| 43.8% | 105 | 6.36 | 9.8 | 5.1 | 9.811 | 30.700 | |
| 55.3% | 103 | 6.26 | 7.5 | 4.6 | 3.906 | 25.550 | |
| 47.5% | 101 | 5.57 | 9.8 | 5.5 | 7.322 | 20.922 | |
| 43.0% | 93 | 4.95 | 9.2 | 5.7 | 4.312 | 12.763 | |
| 46.7% | 90 | 6.14 | 8.4 | 5.0 | 5.647 | 21.863 | |
| 41.1% | 90 | 5.51 | 9.1 | 5.1 | 9.652 | 22.031 | |
| 54.0% | 87 | 5.37 | 8.7 | 5.2 | 9.080 | 22.180 | |
| 50.0% | 84 | 5.82 | 9.2 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 45.6% | 79 | 5.01 | 8.0 | 5.0 | 3.344 | 13.530 | |
| 43.8% | 73 | 4.42 | 9.2 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 47.1% | 68 | 4.97 | 8.9 | 5.8 | 9.856 | 24.760 | |
| 41.3% | 63 | 4.73 | 8.2 | 5.2 | 2.584 | 25.949 | |
| 50.0% | 62 | 5.49 | 7.8 | 5.3 | 5.607 | 20.291 | |
| 44.3% | 61 | 5.21 | 7.6 | 4.8 | 1.925 | 14.308 | |
| 44.3% | 61 | 5.04 | 7.8 | 5.2 | 5.227 | 16.005 | |
| 36.7% | 60 | 4.73 | 7.4 | 5.2 | 5.003 | 26.042 | |
| 48.1% | 54 | 4.93 | 9.2 | 6.2 | 1.714 | 30.204 | |
| 48.1% | 54 | 5.22 | 9.4 | 5.9 | 7.822 | 22.158 | |
| 45.3% | 53 | 5.24 | 8.1 | 5.4 | 2.000 | 27.482 | |
| 45.3% | 53 | 5.24 | 7.5 | 5.1 | 7.263 | 20.166 | |
| 64.1% | 53 | 6.63 | 8.5 | 4.5 | 6.646 | 31.164 | |
| 55.8% | 52 | 6.76 | 9.9 | 4.9 | 3.298 | 26.568 | |
| 44.0% | 50 | 5.04 | 8.0 | 5.4 | 6.758 | 28.520 | |
| 61.7% | 47 | 7.41 | 8.3 | 4.4 | 4.797 | 25.380 | |
| 57.1% | 42 | 5.92 | 8.4 | 5.1 | 6.808 | 20.587 | |
| 52.8% | 36 | 3.98 | 8.1 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 55.6% | 36 | 5.14 | 8.1 | 5.4 | 15.793 | 42.738 | |
| 51.5% | 33 | 5.66 | 8.4 | 5.1 | 5.972 | 22.563 | |
| 53.6% | 28 | 7.06 | 7.8 | 4.4 | 195 | 17.367 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Rocket Raccoon vs Gambit SSS
Marvel Rivals'da Rocket Raccoon'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Rocket Raccoon, Doctor Strange, Invisible Woman, Luna Snow'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %64.1 kazanma oranıyla Captain America'ya karşı.
Marvel Rivals'da Rocket Raccoon'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Rocket Raccoon, Cloak & Dagger, Jubilee, Magneto'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %36.7 kazanma oranıyla Hulk.
Rocket Raccoon ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Strategist olarak, Rocket Raccoon 53 eşleşmeden 24'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Rocket Raccoon farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Strategist olarak, Rocket Raccoon'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.