- Kazanma Oranı
- 56.2%
- Seçilme Oranı
- 3.1%
- Ort. KDA
- 6.67
Rocket Raccoon vs Invisible Woman
- Rol
- Strategist
- Maçlar
- 12.896
- Sezon
- Season 10.5
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Rocket Raccoon vs Invisible Woman eşleşmesi yakın rekabet halinde, Rocket Raccoon 246 oyunda %49.2 kazanma oranıyla öne geçiyor. Destek düellosu Invisible Woman'a gidiyor—Invisible Woman Rocket Raccoon'ın 24.504'ine karşı 27.501 iyileştirme sağlıyor, genellikle hangi takımın daha uzun süre dayandığını belirliyor. Bu eşit eşleşmede, Rocket Raccoon oyuncuları Invisible Woman'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.
Rocket Raccoon Eşleşme Analizi
Rocket Raccoon için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Rocket Raccoon vs Invisible Woman eşleşmesini kim kazanır?
Rocket Raccoon vs Invisible Woman Eşleşme Analizi
Rocket Raccoon vs Invisible Woman eşleşmesi, 246 analiz edilen maçtan gelen verilere göre son derece yakın. Invisible Woman, Rocket Raccoon'ın %49.2'sine kıyasla %50.8 kazanma oranıyla ince bir avantaj tutuyor, bu yalnızca %1.6 fark temsil ediyor. Invisible Woman hafif bir istatistiksel üstünlüğe sahip olsa da, her iki kahraman da geçerli seçimler ve sonuç genellikle uygulamaya bağlı. Rocket Raccoon ve Invisible Woman arasındaki bu Strategist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Invisible Woman bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. KDA performansı Rocket Raccoon (5.78) ve Invisible Woman (5.72) arasında neredeyse aynı, bu her iki kahramanın da bu eşleşmede takım dövüşlerine benzer şekilde katkıda bulunduğunu gösteriyor. En önemli istatistiksel fark hasar çıktısında, Invisible Woman maç başına ortalama 5.528 daha fazla hasar veriyor, bu daha hızlı elemelere ve daha fazla takım dövüşü varlığına dönüşüyor. Rocket Raccoon vs Invisible Woman eşleşmesi etkili bir şekilde eşit. Kahraman seçimine güvenmek yerine rakibinizi mekanik olarak geçmeye, iyi konumlandırma sürdürmeye ve takımınızla çalışmaya odaklanın. Bir Stratejist olarak, Rocket Raccoon'nun Invisible Woman'a karşı eşleşmesi büyük ölçüde takım korumasından etkileniyor. Savunma yapabilecek müttefiklerin yakınında konumlanın ve baskı altında olduğunuzda iletişim kurun.
Rocket Raccoon vs Invisible Woman Savaş İstatistikleri
Rocket Raccoon, Invisible Woman'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.
Rocket Raccoon vs Invisible Woman Etki Karşılaştırması
İlginç bir şekilde, Stratejist Invisible Woman ortalama 10.926 ile hasar önde, Rocket Raccoon'a karşı güçlü saldırı yetenekleri veya sürekli baskı kalıpları düşündürüyor.
Bu Stratejist eşleşmesinde, Invisible Woman maç başına 2.997 daha fazla iyileştirme ile Rocket Raccoon'ı önemli ölçüde geçiyor. Bu sürdürme avantajı, Invisible Woman'ın takımının yıpratma dövüşlerini ve uzun süreli çatışmaları kazanmasına izin veriyor.
Strategist vs Strategist Rol Eşleşmesi
Bu Strategist ayna eşleşmesinde, Invisible Woman %50.8 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Invisible Woman'ın yaygın kalıplarını inceleyin.
Rocket Raccoon etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Rocket Raccoon için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.6% | 286 | 6.37 | 10.1 | 5.6 | 6.463 | 25.327 | |
| 45.6% | 285 | 5.42 | 9.2 | 5.8 | 7.317 | 24.229 | |
| 48.6% | 257 | 5.60 | 8.3 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 49.2% | 246 | 5.78 | 9.1 | 5.7 | 5.398 | 24.504 | |
| 45.3% | 232 | 5.22 | 8.7 | 5.7 | 7.549 | 23.302 | |
| 42.7% | 192 | 4.99 | 7.4 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 52.3% | 172 | 5.91 | 8.8 | 5.5 | 5.488 | 23.898 | |
| 59.3% | 162 | 6.67 | 8.9 | 4.6 | 4.779 | 25.209 | |
| 45.3% | 161 | 5.31 | 8.6 | 5.4 | 9.011 | 19.004 | |
| 47.7% | 153 | 5.78 | 8.5 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 53.8% | 143 | 6.24 | 8.4 | 4.7 | 5.216 | 20.834 | |
| 52.4% | 143 | 5.83 | 9.0 | 5.0 | 5.814 | 22.826 | |
| 49.3% | 138 | 5.42 | 8.9 | 5.8 | 6.784 | 19.426 | |
| 50.0% | 138 | 5.56 | 8.2 | 5.2 | 7.316 | 17.810 | |
| 50.8% | 126 | 5.93 | 7.9 | 4.7 | 6.662 | 22.536 | |
| 50.0% | 120 | 5.94 | 9.0 | 5.4 | 5.877 | 23.727 | |
| 47.8% | 115 | 5.66 | 8.8 | 5.3 | 5.924 | 23.238 | |
| 47.4% | 114 | 4.83 | 7.8 | 5.8 | 4.453 | 23.482 | |
| 43.6% | 94 | 6.44 | 10.0 | 5.1 | 9.811 | 30.700 | |
| 58.1% | 93 | 6.35 | 9.1 | 4.8 | 0 | 0 | |
| 40.2% | 92 | 5.53 | 8.4 | 5.2 | 0 | 0 | |
| 64.4% | 90 | 6.95 | 8.7 | 4.9 | 7.692 | 26.268 | |
| 58.9% | 90 | 6.28 | 9.7 | 5.3 | 6.715 | 30.129 | |
| 50.0% | 90 | 5.01 | 8.6 | 5.7 | 6.437 | 23.345 | |
| 47.2% | 89 | 5.21 | 9.0 | 5.5 | 7.226 | 26.060 | |
| 45.2% | 84 | 5.21 | 9.1 | 5.4 | 4.312 | 12.763 | |
| 46.3% | 80 | 6.13 | 8.7 | 5.2 | 5.647 | 21.863 | |
| 54.4% | 79 | 6.39 | 7.9 | 4.8 | 3.906 | 25.550 | |
| 46.8% | 79 | 5.64 | 10.0 | 5.6 | 7.322 | 20.922 | |
| 53.3% | 75 | 5.23 | 8.9 | 5.5 | 9.080 | 22.180 | |
| 38.9% | 72 | 5.54 | 9.2 | 5.2 | 9.652 | 22.031 | |
| 41.5% | 65 | 4.72 | 8.2 | 5.3 | 3.344 | 13.530 | |
| 55.6% | 63 | 6.53 | 9.1 | 4.9 | 0 | 0 | |
| 47.5% | 59 | 4.87 | 9.2 | 6.1 | 9.856 | 24.760 | |
| 48.1% | 54 | 4.93 | 10.0 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 45.3% | 53 | 5.60 | 7.6 | 4.5 | 1.925 | 14.308 | |
| 49.1% | 53 | 5.79 | 7.8 | 5.2 | 5.607 | 20.291 | |
| 44.2% | 52 | 5.02 | 8.5 | 5.1 | 2.584 | 25.949 | |
| 42.0% | 50 | 5.05 | 7.5 | 5.1 | 5.003 | 26.042 | |
| 53.1% | 49 | 5.46 | 10.0 | 5.9 | 7.822 | 22.158 | |
| 46.9% | 49 | 5.14 | 7.6 | 5.1 | 5.227 | 16.005 | |
| 44.4% | 45 | 5.24 | 7.9 | 5.2 | 7.263 | 20.166 | |
| 44.2% | 43 | 4.81 | 9.8 | 6.5 | 1.714 | 30.204 | |
| 53.5% | 43 | 6.91 | 10.2 | 4.9 | 3.298 | 26.568 | |
| 62.5% | 40 | 8.17 | 8.8 | 4.3 | 4.797 | 25.380 | |
| 67.5% | 40 | 6.50 | 8.5 | 4.3 | 6.646 | 31.164 | |
| 47.5% | 40 | 4.99 | 8.3 | 5.5 | 6.758 | 28.520 | |
| 40.5% | 37 | 5.11 | 7.1 | 5.4 | 2.000 | 27.482 | |
| 53.1% | 32 | 5.97 | 9.0 | 5.7 | 6.808 | 20.587 | |
| 56.7% | 30 | 4.22 | 8.5 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 51.8% | 27 | 5.78 | 9.6 | 5.6 | 5.972 | 22.563 | |
| 53.8% | 26 | 6.17 | 7.8 | 4.2 | 15.793 | 42.738 | |
| 52.6% | 19 | 6.56 | 7.8 | 4.7 | 195 | 17.367 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Rocket Raccoon vs Invisible Woman SSS
Marvel Rivals'da Rocket Raccoon'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Rocket Raccoon, Doctor Strange, Emma Frost, Luna Snow'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %67.5 kazanma oranıyla Captain America'ya karşı.
Marvel Rivals'da Rocket Raccoon'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Rocket Raccoon, Cloak & Dagger, Jubilee, Invisible Woman'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %38.9 kazanma oranıyla Rogue.
Rocket Raccoon ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Strategist olarak, Rocket Raccoon 53 eşleşmeden 24'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Rocket Raccoon farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Strategist olarak, Rocket Raccoon'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.