- Kazanma Oranı
- 56.2%
- Seçilme Oranı
- 3.1%
- Ort. KDA
- 6.67
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark
- Rol
- Strategist
- Maçlar
- 12.915
- Sezon
- Season 10.5
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark eşleşmesi yakın rekabet halinde, Rocket Raccoon 145 oyunda %51.7 kazanma oranıyla öne geçiyor. Destek düellosu Rocket Raccoon'a gidiyor—Rocket Raccoon Jeff The Land Shark'ın 17.701'ine karşı 22.826 iyileştirme sağlıyor, genellikle hangi takımın daha uzun süre dayandığını belirliyor. Bu eşit eşleşmede, Rocket Raccoon oyuncuları Jeff The Land Shark'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.
Rocket Raccoon Eşleşme Analizi
Rocket Raccoon için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark eşleşmesini kim kazanır?
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark Eşleşme Analizi
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark eşleşmesinde, 145 maçlık veriden anlamlı bir avantaj ortaya çıkıyor. Rocket Raccoon, Jeff The Land Shark'ın %48.3'sine karşı çatışmaların %51.7'ini kazanıyor, bu %3.4 fark beceriden bağımsız fark edilir bir avantaj olduğunu gösteriyor. Oyuncular taslak veya angajman yaparken bu eşleşme farkını göz önünde bulundurmalı. Rocket Raccoon ve Jeff The Land Shark arasındaki bu Strategist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Rocket Raccoon bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. Rocket Raccoon, Jeff The Land Shark'a kıyasla 5.79 hafif KDA avantajı koruyor, marjinal olarak daha iyi öldürme katılımı ve hayatta kalmayı yansıtan +0.41 fark. En önemli istatistiksel fark hasar çıktısında, Jeff The Land Shark maç başına ortalama 6.920 daha fazla hasar veriyor, bu daha hızlı elemelere ve daha fazla takım dövüşü varlığına dönüşüyor. Rocket Raccoon'nun Jeff The Land Shark'a karşı hafif bir üstünlüğü var. İstatistikler sizi marjinal olarak desteklese de, temellere odaklanın ve gereksiz riskler almayın. Küçük avantajlar zamanla birleşir. Bir Stratejist olarak, Rocket Raccoon'nun Jeff The Land Shark'a karşı eşleşmesi büyük ölçüde takım korumasından etkileniyor. Savunma yapabilecek müttefiklerin yakınında konumlanın ve baskı altında olduğunuzda iletişim kurun.
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark Savaş İstatistikleri
Rocket Raccoon, Jeff The Land Shark'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark Etki Karşılaştırması
İlginç bir şekilde, Stratejist Jeff The Land Shark ortalama 12.734 ile hasar önde, Rocket Raccoon'a karşı güçlü saldırı yetenekleri veya sürekli baskı kalıpları düşündürüyor.
Bu Stratejist eşleşmesinde, Rocket Raccoon maç başına 5.125 daha fazla iyileştirme ile Jeff The Land Shark'ı önemli ölçüde geçiyor. Bu sürdürme avantajı, Rocket Raccoon'ın takımının yıpratma dövüşlerini ve uzun süreli çatışmaları kazanmasına izin veriyor.
Strategist vs Strategist Rol Eşleşmesi
Bu Strategist ayna eşleşmesinde, Rocket Raccoon %51.7 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Rocket Raccoon'ın yaygın kalıplarını inceleyin.
Rocket Raccoon etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Rocket Raccoon için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46.2% | 290 | 5.45 | 9.1 | 5.7 | 7.317 | 24.229 | |
| 55.6% | 288 | 6.36 | 10.1 | 5.6 | 6.463 | 25.327 | |
| 48.5% | 262 | 5.62 | 8.4 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 49.4% | 247 | 5.78 | 9.1 | 5.7 | 5.398 | 24.504 | |
| 45.1% | 235 | 5.23 | 8.6 | 5.6 | 7.549 | 23.302 | |
| 42.8% | 194 | 5.00 | 7.4 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 51.7% | 174 | 5.90 | 8.8 | 5.5 | 5.488 | 23.898 | |
| 58.5% | 164 | 6.61 | 9.0 | 4.7 | 4.779 | 25.209 | |
| 45.7% | 162 | 5.33 | 8.6 | 5.4 | 9.011 | 19.004 | |
| 47.1% | 155 | 5.77 | 8.4 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 54.4% | 147 | 6.32 | 8.3 | 4.6 | 5.216 | 20.834 | |
| 51.7% | 145 | 5.79 | 8.9 | 5.0 | 5.814 | 22.826 | |
| 49.3% | 140 | 5.44 | 9.1 | 5.8 | 6.784 | 19.426 | |
| 50.0% | 138 | 5.56 | 8.2 | 5.2 | 7.316 | 17.810 | |
| 51.2% | 127 | 5.97 | 7.9 | 4.7 | 6.662 | 22.536 | |
| 49.6% | 121 | 5.91 | 8.9 | 5.4 | 5.877 | 23.727 | |
| 47.4% | 116 | 5.64 | 8.8 | 5.3 | 5.924 | 23.238 | |
| 47.4% | 116 | 4.87 | 7.8 | 5.7 | 4.453 | 23.482 | |
| 38.8% | 98 | 5.50 | 8.5 | 5.2 | 0 | 0 | |
| 56.8% | 95 | 6.33 | 9.0 | 4.8 | 0 | 0 | |
| 43.6% | 94 | 6.44 | 10.0 | 5.1 | 9.811 | 30.700 | |
| 50.5% | 93 | 5.05 | 8.4 | 5.6 | 6.437 | 23.345 | |
| 64.8% | 91 | 6.99 | 8.8 | 4.9 | 7.692 | 26.268 | |
| 58.2% | 91 | 6.24 | 9.7 | 5.3 | 6.715 | 30.129 | |
| 47.2% | 89 | 5.21 | 9.0 | 5.5 | 7.226 | 26.060 | |
| 45.2% | 84 | 5.21 | 9.1 | 5.4 | 4.312 | 12.763 | |
| 53.7% | 82 | 6.36 | 7.7 | 4.7 | 3.906 | 25.550 | |
| 46.9% | 81 | 6.19 | 8.7 | 5.1 | 5.647 | 21.863 | |
| 46.3% | 80 | 5.64 | 9.9 | 5.5 | 7.322 | 20.922 | |
| 51.9% | 77 | 5.23 | 8.7 | 5.4 | 9.080 | 22.180 | |
| 38.9% | 72 | 5.54 | 9.2 | 5.2 | 9.652 | 22.031 | |
| 43.3% | 67 | 4.81 | 8.0 | 5.2 | 3.344 | 13.530 | |
| 54.7% | 64 | 6.47 | 9.4 | 5.0 | 0 | 0 | |
| 47.5% | 59 | 4.87 | 9.2 | 6.1 | 9.856 | 24.760 | |
| 47.4% | 57 | 4.99 | 9.6 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 45.3% | 53 | 5.60 | 7.6 | 4.5 | 1.925 | 14.308 | |
| 49.1% | 53 | 5.79 | 7.8 | 5.2 | 5.607 | 20.291 | |
| 44.2% | 52 | 5.02 | 8.5 | 5.1 | 2.584 | 25.949 | |
| 42.0% | 50 | 5.05 | 7.5 | 5.1 | 5.003 | 26.042 | |
| 53.1% | 49 | 5.46 | 10.0 | 5.9 | 7.822 | 22.158 | |
| 46.9% | 49 | 5.14 | 7.6 | 5.1 | 5.227 | 16.005 | |
| 43.5% | 46 | 5.24 | 7.9 | 5.2 | 7.263 | 20.166 | |
| 54.5% | 44 | 7.00 | 10.4 | 5.0 | 3.298 | 26.568 | |
| 44.2% | 43 | 4.81 | 9.8 | 6.5 | 1.714 | 30.204 | |
| 63.4% | 41 | 8.25 | 8.8 | 4.2 | 4.797 | 25.380 | |
| 67.5% | 40 | 6.50 | 8.5 | 4.3 | 6.646 | 31.164 | |
| 47.5% | 40 | 4.99 | 8.3 | 5.5 | 6.758 | 28.520 | |
| 40.5% | 37 | 5.11 | 7.1 | 5.4 | 2.000 | 27.482 | |
| 53.1% | 32 | 5.97 | 9.0 | 5.7 | 6.808 | 20.587 | |
| 54.8% | 31 | 4.19 | 8.2 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 51.8% | 27 | 5.78 | 9.6 | 5.6 | 5.972 | 22.563 | |
| 53.8% | 26 | 6.17 | 7.8 | 4.2 | 15.793 | 42.738 | |
| 52.6% | 19 | 6.56 | 7.8 | 4.7 | 195 | 17.367 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Rocket Raccoon vs Jeff The Land Shark SSS
Marvel Rivals'da Rocket Raccoon'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Rocket Raccoon, Doctor Strange, Emma Frost, Luna Snow'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %67.5 kazanma oranıyla Captain America'ya karşı.
Marvel Rivals'da Rocket Raccoon'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Rocket Raccoon, Cloak & Dagger, Jubilee, Invisible Woman'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %38.8 kazanma oranıyla Devil Dinosaur.
Rocket Raccoon ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Strategist olarak, Rocket Raccoon 53 eşleşmeden 23'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Rocket Raccoon farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Strategist olarak, Rocket Raccoon'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.