Rammus, šampion League of Legends
Winrate
53.8%
Pick rate
1.7%
Ban rate
9.3%

Rammus Build a staty pro ARAM

Rammus tier STank
Patch
26.20
Zápasy
2 252
Lajna
Všechny linie
Tier
Všechny tiery
Poslední aktualizace
13. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

ARAM statistiky postavy Rammus v patchi 26.20 ukazují winrate 36.4 % a je na #170. místě v režimu ARAM. Objev nejlepší spoluhráče, countery a ARAM buildy postavy Rammus a ovládni Howling Abyss.

Výkon Rammus v ARAM

Rammus tier F
36.4%Winrate
0.3%Četnost výběru
#170Pořadí podle winrate
55Zápasy

Bojové statistiky

5.8Zabití
11.7Smrti
25.6Asistence

Statistiky poškození

19 482Způsobeno
40 677Přijato
11 921Zlato

Statistiky užitečnosti

4 619Léčení
0Štíty
Rammus je konkurenceschopný šampion v ARAM v League of Legends s winrate 36.4% a pickrate 0.3%. Rammus je na místě #170 mezi všemi šampiony v ARAM. Co se týče stylu hry, Rammus exceluje v těchto oblastech: absorpce poškození.
Velmi malý vzorekVzorek (zápasů): 55. Vzorek je příliš malý na jakékoli závěry, ber tato čísla jako předběžná.

📊Profil stylu hry Rammus v ARAM Mayhem

Podívej se, jak si Rammus stojí oproti všem ostatním šampionům v ARAM. Vyšší percentily znamenají lepší výsledky v dané kategorii.

⚔️Dealer poškozeníSpodních 8 %

Rammus se méně zaměřuje na čisté poškození a dává přednost jiným stránkám hry.

🛡️Tank / přední linieHorních 21 %

Rammus exceluje v pohlcování poškození a tankuje víc než 79 % všech šampionů v ARAM.

💚Léčitel / podporaSpodních 34 %

Rammus se v dlouhých soubojích spoléhá na léčení a výdrž od spoluhráčů.

💀KDA / přežitíSpodních 22 %

Rammus má tendenci vyměňovat agresivně a smrt přijímá kvůli užitku pro tým.

Analýza stylu hry

Podle dat o výkonu z 55 zápasů ARAM hraje Rammus nejlépe jako: tank v první linii. Díky elitním statistikám ve své hlavní roli má Rammus při správné hře velký dopad.

Šampioni, kteří mají s Rammus v ARAM nejlepší synergii. Hra s těmito spoluhráči zvyšuje tvůj winrate.

Šampion
Winrate
Rozdíl WR
Lissandra - Best ARAM ally for RammusLissandra20.0%-16.4%
Ashe - Best ARAM ally for RammusAshe20.0%-16.4%

Šampioni, kteří counterují Rammus v ARAM. Při hře proti nim na Howling Abyss buď opatrný.

Šampion
Winrate proti
Rozdíl WR
Twitch - Rammus ARAM counterTwitch33.3%-3.0%
Nautilus - Rammus ARAM counterNautilus40.0%+3.6%
Brand - Rammus ARAM counterBrand40.0%+3.6%
Lux - Rammus ARAM counterLux42.9%+6.5%
Morgana - Rammus ARAM counterMorgana60.0%+23.6%

Šampioni, proti kterým si Rammus v ARAM vede nejlépe. Vybírej tyto matchupy pro vyšší winrate.

Šampion
Winrate proti
Rozdíl WR
Jinx - Rammus beats in ARAMJinx80.0%+43.6%
Morgana - Rammus beats in ARAMMorgana60.0%+23.6%
Lux - Rammus beats in ARAMLux42.9%+6.5%
Nautilus - Rammus beats in ARAMNautilus40.0%+3.6%
Brand - Rammus beats in ARAMBrand40.0%+3.6%

Je Rammus v ARAM dobrý?

Rammus je v současnosti šampion tieru F v ARAM (patch 16.20), což z něj dělá: šampion, se kterým je těžké uspět.36.4% winrate Pořadí: #170 mezi všemi šampiony,Rammus se potýká s určitými problémy v režimu ARAM.

Analýza výkonu Rammus v ARAM

V ARAM má Rammus v průměru 5.8/11.7/25.6 KDA v 55 analyzovaných zápasů. Tento styl hry (tank v první linii) umožňuje: pohlcuje velké množství poškození pro tým.

S pickrate 0.3% Rammus se používá specializovaněji. Zaměř se na optimální buildy níže, abys z Rammus vytěžil maximum.

Nejlepší šampioni pro hru po boku Rammus

Složení týmu v ARAM hraje roli. Rammus si výjimečně dobře vede po boku: Lissandra, čímž dosahuje celkem 20.0% winrate když jsou ve stejném týmu.

Countery na Rammus v ARAM

Buď opatrný při střetu s: Twitch, kteří counterují Rammus s 33.3% winrate proti nim. Potíže dělají i Nautilus and Brand.

Při střetu s těmito hrozbami uprav postavení i itemizaci.

Tipy pro hru za Rammus v ARAM

🎯
Postavení v týmovém souboji

Jako tank se postav dopředu, abys pohlcoval skillshoty a zahajoval souboje. Křoví využívej strategicky.

💰
Priorita předmětů

V ARAM sestavuj předměty na poškození brzy pro maximální dopad. Nejdřív dokonči základní předměty, teprve potom kupuj situační.

❄️
Strategie specifická pro ARAM

Využívej načasování zdravotních relikvií. Po úspěšném pokeování se s týmem domluv na společném útoku.

Závěrečný verdikt: Vyplatí se hrát za Rammus v ARAM?

Rammus to má v ARAM těžké, ale ve spojení s Lissandra může stále uspět.

Data vycházejí z patche 16.20. Pravidelně se vracej, výkon Rammus se může s aktualizacemi balancu změnit. Analýza vychází z 55 zápasů.

Podobní šampioni (Jungle) v ARAM

Tito šampioni hrají na stejné linii jako Rammus na Summoner's Rift a dobře si vedou v ARAM. Pokud tě baví hrát za Rammus, můžeš na Howling Abyss exceloval i s těmito volbami.

MetaBot Desktop

Získej výhodu pro vítězství

Overlaye v reálném čase, automatické sledování zápasů a exkluzivní nástroje — vše, co potřebuješ k posunu výš, zdarma na tvém PC.

  • Overlaye ve hře
  • Automatické sledování zápasů
  • Nástroje exkluzivně pro desktop
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

ARAM FAQ o Rammus - patch 16.20

Je Rammus dobrý v ARAM?

Rammus má v ARAM v patchi 16.20 jen Analyzované zápasy: 55, což zatím nestačí k zařazení vůči ostatním šampionům. Pozorovaný winrate je 36.4% — ber to jako první dojem, ne jako verdikt.

Jaký je nejlepší build pro Rammus v ARAM?

Nejlepší build Rammus se mění podle stavu hry. Tabulka buildů výše uvádí nejúspěšnější kombinace předmětů.

Kteří šampioni se hodí k Rammus v ARAM?

Nejlepší spoluhráč pro Rammus v ARAM je Lissandra s winrate 20.0%, když jsou ve stejném týmu. Hledej tyto šampiony ve svém týmu, abys zvýšil své šance.

Kdo kontruje Rammus v ARAM?

Twitch je největší counter proti Rammus v ARAM a vyhrává 33.3% her proti němu. Mezi další obtížné matchupy patří Nautilus, Brand. Když tyto šampiony uvidíš, uprav své postavení i build.

Jaký je winrate Rammus v ARAM?

Rammus má v ARAM v patchi 16.20 winrate 36.4%, v pořadí všech šampionů je na místě #170. Pickrate je 0.3% z Analyzované zápasy: 55.

Jaký tier má Rammus v ARAM?

Rammus nemá v ARAM v patchi 16.20 dost zápasů na přidělení tieru. Pozorovaný winrate je 36.4% z Analyzované zápasy: 55, což je příliš málo her na srovnání s ostatními šampiony.

Runy a poškození šampiona Rammus v ARAM

Poškození za minutu
1 010
Zlato za minutu
618
Léčení za minutu
239
KDA
2,68

Vzorky z ARAM jsou mnohem menší než z ranked; stránky run s méně než 30 hrami se nezobrazují.