- Wskaźnik Wygranych
- 51.0%
- Wskaźnik Wyboru
- 0.3%
- Śr. KDA
- 6.23
Jubilee vs Moon Knight
- Rola
- Strategist
- Mecze
- 1246
- Sezon
- Season 10.5
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Starcie Jubilee vs Moon Knight jest wyrównane, z Jubilee mającym 51.3% wskaźnik wygranych w 113 grach. Moon Knight poluje na Jubilee za 17.9 średnich zabójstw, ale Jubilee może odwrócić walki z 0 wydajnością leczenia, jeśli jest chroniony. W tym wyrównanym starciu gracze Jubilee powinni skupić się na koordynacji drużynowej i odpowiednim timingu umiejętności dla maksymalnego wpływu przeciwko Moon Knight.
Analiza matchupu Jubilee
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Jubilee. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup Jubilee vs Moon Knight?
Analiza Starcia Jubilee vs Moon Knight
Starcie Jubilee vs Moon Knight jest niezwykle wyrównane według danych z 113 przeanalizowanych meczów. Jubilee ma niewielką przewagę ze wskaźnikiem wygranych 51.3% w porównaniu z 48.7% Moon Knight, reprezentując tylko 2.7% różnicę. Podczas gdy Jubilee ma niewielką statystyczną przewagę, obaj bohaterowie są wykonalnymi wyborami i wynik często zależy od wykonania. Jubilee ma narzędzia do przetrwania burstu Moon Knight i umożliwienia kolegom z drużyny ukaranie nadmiernego wystawienia. Jubilee absolutnie dominuje w statystykach KDA z 6.15, masywną przewagę +3.28 nad Moon Knight. Wskazuje to, że Jubilee konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Jubilee ma niewielką przewagę przeciwko Moon Knight. Podczas gdy statystyki marginalnie cię faworyzują, skup się na fundamentach i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Małe przewagi kumulują się z czasem. Jako Strateg, starcie Jubilee przeciwko Moon Knight jest silnie wpływane przez ochronę drużyny. Pozycjonuj się w pobliżu sojuszników, którzy mogą odciągnąć, i komunikuj, gdy jesteś pod presją.
Statystyki Walki Jubilee vs Moon Knight
Jubilee ma wyraźną przewagę w walce nad Moon Knight, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.
Porównanie Wpływu Jubilee vs Moon Knight
Co ciekawe, Strateg Jubilee prowadzi obrażenia ze średnią 0, sugerując silne zdolności ofensywne lub wzorce ciągłego poke przeciwko Moon Knight.
Jako Strateg, Jubilee wnosi średnio 0 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Moon Knight i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.
Starcie Ról Strategist vs Duelist
Jubilee zaskakująco dobrze radzi sobie z Moon Knight ze wskaźnikiem wygranych 51.3%. Twoje narzędzia obronne i pozycjonowanie pozwalają ci przetrwać ich burst. Trzymaj się blisko kolegów z drużyny, używaj terenu i karaj nadmierne zaangażowanie.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Jubilee
Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.
- Pełna plansza 6v6
- Team-upy i synergie par
- Matchupy z wrogą drużyną

Kompletne dane o starciach dla Jubilee w Marvel Rivals (sezon Season 10.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53.4% | 350 | 6.66 | 17.3 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 59.6% | 317 | 6.76 | 18.8 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 49.3% | 274 | 5.80 | 15.1 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 50.8% | 252 | 6.51 | 16.2 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 52.7% | 241 | 6.13 | 16.3 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 47.9% | 238 | 5.82 | 15.6 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 51.1% | 225 | 5.78 | 15.5 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 46.9% | 224 | 6.03 | 16.7 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 50.2% | 215 | 6.68 | 17.1 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 50.7% | 209 | 5.62 | 14.7 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 48.3% | 205 | 6.27 | 16.7 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 48.0% | 202 | 6.02 | 15.3 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 46.3% | 190 | 5.54 | 13.8 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 53.0% | 166 | 6.19 | 15.1 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 57.2% | 166 | 7.17 | 16.8 | 5.2 | 0 | 0 | |
| 44.9% | 158 | 4.94 | 13.7 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 49.0% | 147 | 6.05 | 15.5 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 54.2% | 142 | 5.98 | 15.5 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 51.8% | 139 | 6.93 | 17.2 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 45.8% | 131 | 5.25 | 13.1 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 48.1% | 131 | 6.40 | 18.3 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 48.8% | 123 | 5.56 | 16.4 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 49.2% | 122 | 6.03 | 15.2 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 45.4% | 119 | 6.19 | 14.7 | 4.8 | 0 | 0 | |
| 36.3% | 113 | 5.43 | 14.8 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 51.3% | 113 | 6.15 | 16.1 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 43.4% | 113 | 5.47 | 16.1 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 50.9% | 110 | 5.72 | 15.4 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 56.3% | 103 | 5.75 | 15.4 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 53.1% | 98 | 6.34 | 15.7 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 44.4% | 90 | 6.08 | 15.5 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 53.3% | 90 | 5.80 | 13.9 | 5.1 | 0 | 0 | |
| 44.6% | 83 | 5.79 | 13.8 | 5.1 | 0 | 0 | |
| 58.5% | 82 | 6.57 | 14.9 | 4.9 | 0 | 0 | |
| 46.9% | 81 | 6.06 | 16.0 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 52.6% | 76 | 6.61 | 16.9 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 41.3% | 75 | 5.56 | 14.9 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 47.1% | 68 | 6.30 | 13.4 | 4.6 | 0 | 0 | |
| 51.5% | 66 | 6.13 | 13.7 | 4.9 | 0 | 0 | |
| 59.1% | 66 | 7.13 | 16.7 | 5.0 | 0 | 0 | |
| 61.5% | 65 | 7.25 | 15.5 | 4.5 | 0 | 0 | |
| 53.1% | 64 | 6.64 | 14.9 | 5.0 | 0 | 0 | |
| 50.8% | 63 | 7.76 | 17.8 | 4.8 | 0 | 0 | |
| 41.7% | 60 | 6.19 | 16.6 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 63.8% | 58 | 8.15 | 18.0 | 4.6 | 0 | 0 | |
| 46.4% | 56 | 5.73 | 12.9 | 5.0 | 0 | 0 | |
| 59.3% | 54 | 6.12 | 15.3 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 52.9% | 51 | 8.02 | 16.3 | 4.3 | 0 | 0 | |
| 46.0% | 50 | 5.32 | 15.3 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 70.2% | 47 | 9.20 | 21.6 | 5.0 | 0 | 0 | |
| 36.4% | 44 | 5.65 | 15.4 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 45.7% | 35 | 5.82 | 18.4 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 53.1% | 32 | 6.26 | 14.2 | 4.7 | 0 | 0 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Jubilee vs Moon Knight
Jakie są najlepsze starcia Jubilee w Marvel Rivals?
Jubilee radzi sobie najlepiej przeciwko Cloak & Dagger, Doctor Strange, Gambit. Najsilniejsze starcie jest z Wolverine ze wskaźnikiem wygranych 70.2%.
Jakie są najgorsze starcia Jubilee w Marvel Rivals?
Jubilee ma trudności z The Hood, Magneto, White Fox. Najtrudniejszy kontrpik to Gorr The God Butcher z tylko 36.3% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z Jubilee?
Jako Strategist, Jubilee wygrywa 28 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak Jubilee radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Strategist, wydajność Jubilee w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.