- Wskaźnik Wygranych
- 50.2%
- Wskaźnik Wyboru
- 2.2%
- Śr. KDA
- 4.36
Namor vs Scarlet Witch
- Rola
- Duelist
- Mecze
- 9063
- Sezon
- Season 10.5
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Namor stoi przed trudnym starciem z Scarlet Witch, osiągając tylko 43.5% wskaźnik wygranych w 124 spotkaniach. To lustrzane starcie Pojedynkowiczów nagradza umiejętności mechaniczne i pozycjonowanie — Scarlet Witch zazwyczaj zabezpiecza 20.8 zabójstw, podczas gdy Namor średnio 18.9. Przeciwko Scarlet Witch, gracze Namor powinni grać ostrożnie, czekać na wsparcie drużyny i unikać izolowanych sytuacji 1v1.
Analiza matchupu Namor
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Namor. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup Namor vs Scarlet Witch?
Analiza Starcia Namor vs Scarlet Witch
Starcie Namor vs Scarlet Witch jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 124 meczów. Scarlet Witch dominuje ze wskaźnikiem wygranych 56.5%, podczas gdy Namor osiąga tylko 43.5%, imponująca przewaga 12.9%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Jako lustrzane starcie Duelist między Namor a Scarlet Witch, sprowadza się to do umiejętności mechanicznych i czasu użycia zdolności. Scarlet Witch okazał się nieco bardziej skuteczny w tych bezpośrednich starciach. Wydajność KDA jest praktycznie identyczna między Namor (3.78) a Scarlet Witch (3.64), wskazując, że obaj bohaterowie wnoszą podobny wkład w walki drużynowe w tym starciu. Największa luka dotyczy eliminacji, gdzie Scarlet Witch średnio ma 1.9 więcej zabójstw na mecz. Ma to bezpośredni wpływ na szybkość ładowania ulta i tworzy potencjał śnieżnej kuli. To jest trudne starcie dla Namor przeciwko Scarlet Witch. Z zaledwie 43.5% wskaźnikiem wygranych, rozważ unikanie konfrontacji 1v1, granie w pobliżu kolegów z drużyny i skupienie się na umożliwianiu drużynie, zamiast podejmowania bezpośrednich walk. Jako Pojedynkowicz, sukces Namor przeciwko Scarlet Witch często sprowadza się do timingu. Czekaj na kluczowe cooldowny, identyfikuj możliwości i angażuj się zdecydowanie, zamiast wymieniać się nieefektywnie.
Statystyki Walki Namor vs Scarlet Witch
Namor ma wyraźną przewagę w walce nad Scarlet Witch, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.
Porównanie Wpływu Namor vs Scarlet Witch
Obaj Pojedynkowicze notują imponujące liczby obrażeń - Namor średnio 14 994, podczas gdy Scarlet Witch średnio 15 299. W tak wyrównanych lustrzanych starciach obrażeń, celność i wybór celów stają się wyróżnikami.
Namor zapewnia 0 więcej leczenia na mecz niż Scarlet Witch. Ta przewaga podtrzymania pomaga ich drużynie wygrywać przedłużone walki i utrzymywać obecność na celach.
Starcie Ról Duelist vs Duelist
W tym lustrzanym starciu Duelist, Scarlet Witch wykazał przewagę wskaźnika wygranych 56.5%. Lustrzane starcia są najczystszym testem mistrzostwa bohatera - sukces sprowadza się do timingu zdolności, pozycjonowania i zrozumienia specyficznych mocnych stron twojego bohatera. Przestudiuj typowe wzorce Scarlet Witch, aby poprawić swoje wyniki w lustrzanych starciach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Namor
Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.
- Pełna plansza 6v6
- Team-upy i synergie par
- Matchupy z wrogą drużyną

Kompletne dane o starciach dla Namor w Marvel Rivals (sezon Season 10.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.9% | 218 | 3.71 | 21.3 | 6.8 | 18 393 | 393 | |
| 45.3% | 212 | 3.50 | 18.9 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 54.9% | 173 | 3.69 | 22.6 | 7.1 | 19 030 | 466 | |
| 43.8% | 162 | 3.19 | 17.7 | 6.4 | 18 383 | 80 | |
| 45.2% | 157 | 3.75 | 18.2 | 5.7 | 14 619 | 612 | |
| 42.5% | 153 | 3.13 | 17.9 | 6.7 | 17 572 | 6 | |
| 50.7% | 146 | 3.55 | 20.7 | 6.8 | 22 909 | 31 | |
| 42.8% | 145 | 3.32 | 18.4 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 39.6% | 144 | 3.64 | 19.6 | 6.3 | 17 607 | 117 | |
| 49.3% | 142 | 3.41 | 19.2 | 6.7 | 17 960 | 76 | |
| 44.7% | 132 | 3.74 | 19.8 | 6.2 | 19 002 | 189 | |
| 43.5% | 124 | 3.78 | 18.9 | 6.2 | 14 994 | 0 | |
| 48.4% | 122 | 3.63 | 18.6 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 56.7% | 120 | 3.83 | 18.6 | 5.9 | 15 526 | 53 | |
| 53.5% | 114 | 3.79 | 18.6 | 5.9 | 20 188 | 14 | |
| 56.4% | 94 | 4.48 | 19.5 | 5.1 | 0 | 0 | |
| 48.9% | 94 | 3.03 | 18.8 | 7.0 | 21 549 | 1 | |
| 37.5% | 88 | 4.06 | 20.2 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 47.6% | 82 | 3.93 | 20.8 | 6.3 | 19 999 | 1436 | |
| 55.0% | 80 | 3.66 | 17.8 | 5.8 | 13 282 | 182 | |
| 44.9% | 78 | 3.50 | 19.4 | 6.5 | 18 999 | 209 | |
| 48.0% | 75 | 4.01 | 20.4 | 6.0 | 22 698 | 4 | |
| 45.6% | 68 | 3.17 | 16.6 | 6.1 | 17 236 | 220 | |
| 37.5% | 64 | 3.27 | 17.3 | 6.6 | 15 681 | 0 | |
| 57.1% | 63 | 3.79 | 19.4 | 6.1 | 18 084 | 1808 | |
| 45.2% | 62 | 3.50 | 20.5 | 6.7 | 31 244 | 4 | |
| 55.0% | 60 | 3.74 | 18.9 | 5.8 | 32 909 | 0 | |
| 37.3% | 59 | 2.82 | 14.9 | 6.2 | 17 014 | 0 | |
| 52.6% | 57 | 4.52 | 18.6 | 5.2 | 15 488 | 0 | |
| 50.0% | 56 | 3.60 | 19.8 | 6.4 | 13 780 | 1132 | |
| 43.4% | 53 | 3.53 | 19.4 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 41.5% | 53 | 3.46 | 16.6 | 5.9 | 19 953 | 0 | |
| 39.6% | 53 | 3.60 | 19.2 | 6.1 | 28 017 | 0 | |
| 24.5% | 53 | 2.81 | 16.5 | 6.9 | 19 834 | 16 | |
| 48.1% | 52 | 3.84 | 20.3 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 33.3% | 48 | 3.04 | 15.9 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 43.5% | 46 | 3.62 | 18.2 | 5.8 | 21 148 | 95 | |
| 46.7% | 45 | 3.27 | 16.9 | 6.1 | 16 958 | 81 | |
| 40.9% | 44 | 2.46 | 12.8 | 5.9 | 18 719 | 196 | |
| 51.2% | 43 | 3.77 | 19.3 | 5.8 | 18 149 | 128 | |
| 48.8% | 41 | 3.34 | 17.9 | 6.4 | 19 310 | 45 | |
| 47.4% | 38 | 3.01 | 15.7 | 6.0 | 10 710 | 0 | |
| 40.5% | 37 | 3.42 | 15.7 | 5.9 | 13 391 | 73 | |
| 41.7% | 36 | 3.15 | 19.0 | 6.8 | 21 328 | 24 | |
| 45.7% | 35 | 3.89 | 17.1 | 5.3 | 15 611 | 0 | |
| 53.1% | 32 | 3.58 | 21.1 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 32 | 3.59 | 19.8 | 6.6 | 18 747 | 80 | |
| 35.5% | 31 | 3.26 | 15.0 | 5.7 | 16 318 | 291 | |
| 40.0% | 30 | 3.11 | 16.3 | 6.2 | 16 217 | 0 | |
| 60.7% | 28 | 4.60 | 17.6 | 4.6 | 16 114 | 0 | |
| 33.3% | 27 | 3.75 | 16.4 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 26 | 3.58 | 17.5 | 5.7 | 19 107 | 251 | |
| 36.0% | 25 | 2.99 | 16.0 | 6.4 | 0 | 0 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
FAQ Namor vs Scarlet Witch
Jakie są najlepsze starcia Namor w Marvel Rivals?
Namor radzi sobie najlepiej przeciwko Cloak & Dagger, Doctor Strange, Rocket Raccoon. Najsilniejsze starcie jest z Hawkeye ze wskaźnikiem wygranych 60.7%.
Jakie są najgorsze starcia Namor w Marvel Rivals?
Namor ma trudności z Jubilee, Invisible Woman, Luna Snow. Najtrudniejszy kontrpik to Thor z tylko 24.5% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z Namor?
Jako Duelist, Namor wygrywa 16 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak Namor radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Duelist, wydajność Namor w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.