Winter Soldier - Marvel Rivals Duelist
Wskaźnik Wygranych
46.7%
Wskaźnik Wyboru
2.0%
Śr. KDA
3.61

Winter Soldier vs Jubilee

Winter Soldier Tier F
Rola
Duelist
Mecze
8363
Sezon
Aktualny

Starcie Winter Soldier vs Jubilee jest wyrównane, z Winter Soldier mającym 51.0% wskaźnik wygranych w 147 grach. Winter Soldier poluje na Jubilee za 19.1 średnich zabójstw, ale Jubilee może odwrócić walki z 0 wydajnością leczenia, jeśli jest chroniony. W tym wyrównanym starciu gracze Winter Soldier powinni skupić się na koordynacji drużynowej i odpowiednim timingu umiejętności dla maksymalnego wpływu przeciwko Jubilee.

Analiza matchupu Winter Soldier

Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Winter Soldier. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.

Porównaj z przeciwnikiem
Winter Soldier - 51.0% procent wygranych w tym matchupie
Winter Soldier
51.0% WS
VS
Matchup Jubilee vs Winter Soldier - 49.0% procent wygranych
Jubilee
49.0% WS

Kto wygrywa matchup Winter Soldier vs Jubilee?

Winter Soldier wygrywa matchup Winter Soldier vs Jubilee
Zwycięzca
Winter Soldier
Mecze: 147
51.0%
Wskaźnik Wygranych
49.0%
3.98
KDA
6.05
19.1
Zabójstwa
15.5
6.2
Śmierci
5.7
5.5
Asysty
19.2
0
Obrażenia
0
0
Leczenie
0

Analiza Starcia Winter Soldier vs Jubilee

Starcie Winter Soldier vs Jubilee jest niezwykle wyrównane według danych z 147 przeanalizowanych meczów. Winter Soldier ma niewielką przewagę ze wskaźnikiem wygranych 51.0% w porównaniu z 49.0% Jubilee, reprezentując tylko 2.0% różnicę. Podczas gdy Winter Soldier ma niewielką statystyczną przewagę, obaj bohaterowie są wykonalnymi wyborami i wynik często zależy od wykonania. Winter Soldier wyróżnia się w nurkowaniu i eliminowaniu Jubilee, który nie ma zdolności samoobrony, aby uciec przed skupioną agresją. Jubilee absolutnie dominuje w statystykach KDA z 6.05, masywną przewagę +2.07 nad Winter Soldier. Wskazuje to, że Jubilee konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Winter Soldier ma niewielką przewagę przeciwko Jubilee. Podczas gdy statystyki marginalnie cię faworyzują, skup się na fundamentach i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Małe przewagi kumulują się z czasem. Jako Pojedynkowicz, sukces Winter Soldier przeciwko Jubilee często sprowadza się do timingu. Czekaj na kluczowe cooldowny, identyfikuj możliwości i angażuj się zdecydowanie, zamiast wymieniać się nieefektywnie.

Statystyki Walki Winter Soldier vs Jubilee

Jubilee prowadzi statystyki walki przeciwko Winter Soldier

Jubilee ma wyraźną przewagę w walce nad Winter Soldier, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.

KDA
3.98Winter Soldier
6.05Jubilee
Jubilee całkowicie przewyższa Winter Soldier w efektywności KDA, notując 6.05 w porównaniu z przewagą +2.07. Ta dominująca wydajność wskazuje, że Jubilee konsekwentnie wygrywa wymiany i przeżywa walki drużynowe.
Zabójstwa
19.1Winter Soldier
15.5Jubilee
Winter Soldier dominuje w kolumnie zabójstw ze średnią 19.1 eliminacji, masywną przewagę +3.6 nad Jubilee. Ta różnica zabójstw tworzy znaczny potencjał śnieżnej kuli poprzez ekonomię ulta.
Śmierci
6.2Winter Soldier
5.7Jubilee
Jubilee ginie nieco rzadziej (5.7) w porównaniu z 6.2 Winter Soldier, różnicę 0.4 śmierci, która sugeruje lepsze pozycjonowanie lub narzędzia ucieczki.
Asysty
5.5Winter Soldier
19.2Jubilee
Jubilee dominuje we wkładzie drużynowym ze średnią 19.2 asyst, +13.7 więcej niż Winter Soldier. Ta masywna różnica asyst pokazuje, że Jubilee konsekwentnie uczestniczy i umożliwia udane walki drużynowe.

Porównanie Wpływu Winter Soldier vs Jubilee

⚔️
Śr. Obrażeń
Winter Soldier
0
+0 przewagi
Winter SoldierWinter Soldier0
JubileeJubilee0
💚
Śr. Leczenia
Winter Soldier
0
+0 przewagi
Winter SoldierWinter Soldier0
JubileeJubilee0

Jako Pojedynkowicz, Winter Soldier oczekiwanie prowadzi obrażenia ze średnią 0 na mecz. Ta wydajność obrażeń pozwala im zagrażać eliminacjami i konsekwentnie wywierać presję na Jubilee.

Winter Soldier zapewnia 0 więcej leczenia na mecz niż Jubilee. Ta przewaga podtrzymania pomaga ich drużynie wygrywać przedłużone walki i utrzymywać obecność na celach.

Starcie Ról Duelist vs Strategist

Winter Soldier
Winter SoldierDuelist
vs
Jubilee
JubileeStrategist

Winter Soldier dominuje Jubilee ze wskaźnikiem wygranych 51.0%. Stratedzy są naturalnymi celami dla Pojedynkowiczów - użyj swoich burstowych obrażeń i mobilności do nurkowania, zabezpieczania eliminacji i zakłócania wrogiego leczenia, zanim Strateg może umożliwić swojej drużynie.

MetaBot Desktop

Zbuduj najlepszą drużynę wokół Winter Soldier

Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.

  • Pełna plansza 6v6
  • Team-upy i synergie par
  • Matchupy z wrogą drużyną
Laboratorium składów drużyny w MetaBot Desktop

Kompletne dane o starciach dla Winter Soldier w Marvel Rivals (sezon aktualny). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.

Starcia Winter Soldier
Przeciwnik
Wskaźnik Wygranych
Mecze
KDA
Zabójstwa
Śmierci
Obrażenia
Leczenie
56.7%3054.3119.16.0562128
56.0%2914.0319.76.4584379
47.2%2863.7820.16.98311313
45.2%2833.7018.46.4523631
53.0%2703.7820.06.89277360
47.0%2683.9418.46.26094106
55.1%2433.9821.66.99310150
46.4%2354.4120.16.1568633
51.1%2354.0918.46.0537591
43.7%2293.7818.66.4585667
50.9%2264.0919.86.4587293
45.9%2203.9219.66.4549436
52.6%2134.0418.96.26022164
51.2%2093.9119.86.56620395
55.9%2044.0418.66.1554740
48.5%2044.0421.46.97719497
51.7%2033.7218.46.55359106
43.7%1833.5921.17.510 091288
48.9%1804.1319.76.3544910
44.1%1793.9618.16.26963152
51.0%1554.1219.36.26732137
50.7%1504.2318.95.97218224
53.3%1504.2420.36.27201171
45.6%1494.1719.76.25824115
51.0%1473.9819.16.200
45.1%1423.8518.96.57270110
60.1%1384.0718.45.9539619
48.8%1293.9219.16.36937116
46.8%1263.6018.76.700
55.6%1154.0318.46.05661102
59.8%1124.1520.56.4821433
48.2%1103.7817.86.09643342
40.7%1083.9919.36.4615021
51.0%1044.3219.55.953816
55.9%1024.6521.56.08361176
52.9%1024.2818.65.7610629
57.0%1004.4520.26.0563617
53.2%944.7720.65.8557327
56.5%923.9620.16.58532541
52.8%894.3218.95.855268
47.1%873.3216.46.26038477
57.3%824.3721.06.2663312
53.1%814.0418.15.8582240
43.8%803.9920.46.7600127
55.3%764.4119.95.8719257
57.5%734.1718.85.86860204
50.7%733.2618.47.3514322
60.6%664.1320.26.3569958
59.7%573.5217.36.500
67.4%464.1920.86.48927770
55.6%454.2019.05.84010701
51.4%353.2016.86.900
43.3%303.1917.87.0665224
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Winter Soldier vs Jubilee

Jakie są najlepsze starcia Winter Soldier w Marvel Rivals?

Winter Soldier radzi sobie najlepiej przeciwko Elsa Bloodstone, moon knight, cloak & dagger. Najsilniejsze starcie jest z Angela ze wskaźnikiem wygranych 67.4%.

Jakie są najgorsze starcia Winter Soldier w Marvel Rivals?

Winter Soldier ma trudności z invisible woman, iron man, jeff the land shark. Najtrudniejszy kontrpik to mister fantastic z tylko 40.7% wskaźnikiem wygranych.

Jak wygrywać więcej starć z Winter Soldier?

Jako Duelist, Winter Soldier wygrywa 34 z 54 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.

Jak Winter Soldier radzi sobie przeciwko różnym rolom?

Jako Duelist, wydajność Winter Soldier w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.