Sarmaşık
Kazanma Oranı
52.9%
Maçlar
3.748
KDA
3.46

Sarmaşık vs Kundakçı vs Kundakçı

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
10.608
Surum
6774
Son Güncelleme
14 Eki 2026 UTC

Sarmaşık 3.748 Deadlock maçına dayanarak Kundakçı'ye karşı %52.9 kazanma oranı avantajı korur. Sarmaşık ortalama %-694 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Sarmaşık Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Sarmaşık'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Sarmaşık - bu eşleşmede 52.9% kazanma oranı
Sarmaşık
52.9% KO
VS
Kundakçı vs Sarmaşık eşleşmesi - 47.1% kazanma oranı
Kundakçı
47.1% KO

Sarmaşık vs Kundakçı eşleşmesini kim kazanır?

Sarmaşık, Sarmaşık vs Kundakçı eşleşmesini kazanır
Kazanan
Sarmaşık
Maçlar: 3.748
52.9%
Kazanma Oranı
47.1%
4.4
Ort. Öldürme
6.9
5.4
Ort. Ölüm
6.7
14.4
Ort. Asist
10.7
39.657
Ort. Net Değer
40.351
25.837
Oyuncu Hasarı
32.630
7.236
Hedef Hasarı
6.776
93.5
Son Vuruş
90.1

Sarmaşık vs Kundakçı Eşleşme özeti

The Sarmaşık vs Kundakçı matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 3.748 recent matches analyzed, Sarmaşık wins with a 52.9% win rate compared to Kundakçı's 47.1%, giving Sarmaşık a 5.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Sarmaşık consistently outperforms. Sarmaşık holds a meaningful advantage in this matchup. Kundakçı players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.

Sarmaşık vs Kundakçı Savaş analizi

Sarmaşık wins combat stats against Kundakçı in Deadlock

Sarmaşık edges out Kundakçı in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 3.748 matches analyzed, this Sarmaşık vs Kundakçı matchup remains contestable for both sides. Kundakçı shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kundakçı's favor.

KDA oranı
3.46Sarmaşık
2.64Kundakçı
The KDA disparity between Sarmaşık and Kundakçı is substantial: 3.46 versus 2.64, a commanding 0.82 point difference that reveals Sarmaşık's dominance in direct combat exchanges. This matchup data from 3.748 games shows Sarmaşık consistently outfragging and outliving Kundakçı in these encounters. For Kundakçı players, the strategic implication is clear: avoid 1v1 gunfights against Sarmaşık whenever possible. Instead, leverage team utility, information gathering, and multi-person pushes to neutralize Sarmaşık's mechanical advantage.
Ort. öldürme
4.4Sarmaşık
6.9Kundakçı
Kundakçı substantially outfrags Sarmaşık in this matchup, averaging 6.9 kills compared to 4.4 — a difference of nearly 2.5 eliminations per match. When Kundakçı faces Sarmaşık, the data clearly shows Kundakçı finding more fragging opportunities and converting them into kills. Sarmaşık players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Kundakçı in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
5.4Sarmaşık
6.7Kundakçı
Sarmaşık demonstrates markedly better survivability against Kundakçı, recording fewer deaths per game. Dying less frequently gives Sarmaşık significantly more impact potential — more opportunities for multi-kills, more presence in objective fights, and more economic stability from staying alive. Kundakçı players face a survival deficit that compounds throughout a match, making disciplined positioning and smart disengagements crucial.
Oyuncu hasarı
25.837Sarmaşık
32.630Kundakçı
The damage differential between Kundakçı and Sarmaşık is exceptional: 32.630 compared to just 25.837. Kundakçı deals 6.792 more damage per game on average, indicating absolute dominance in direct combat exchanges. This level of disparity suggests Kundakçı's kit, typical playstyle, or positioning patterns give them massive advantages in dealing damage while Sarmaşık struggles to even trade effectively. Sarmaşık players should treat Kundakçı as a must-avoid duel and focus entirely on non-combat contributions or ability-based damage.
Hedef hasarı
7.236Sarmaşık
6.776Kundakçı
Objective damage contribution is similar between Sarmaşık (7.236) and Kundakçı (6.776). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Sarmaşık vs Kundakçı Ekonomi analizi

Net değer
39.657Sarmaşık
40.351Kundakçı
Son vuruşlar
93.5Sarmaşık
90.1Kundakçı

Kundakçı generates approximately 694 more souls than Sarmaşık on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kundakçı a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.

Sarmaşık vs Kundakçı için önerilen eşyalar

Sarmaşık build for Kundakçı matchup

Sarmaşık Build vs Kundakçı

This winning build for Sarmaşık against Kundakçı focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 52.9% win rate against Kundakçı, these 7 items help Sarmaşık press the advantage and close out games efficiently. Büyülü Coşkunluk, İyileştirici Tempo, Kâhin Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 36.800 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Kundakçı build for Sarmaşık matchup

Kundakçı Build vs Sarmaşık

Kundakçı's counter-build against Sarmaşık attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Kundakçı players typically prioritize items that help them survive and scale. Sülük, Sınırsız Büyü, Kâhin Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 40.000 souls Knowing Kundakçı's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 3.748 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Sarmaşık vs Kundakçı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Sarmaşık etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Sarmaşık Deadlock'ta 35 kahramana karşı avantajlı ve 5 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Sarmaşık'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 60.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 46.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Sarmaşık matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
46.49%8.6173.444.15.325.03339.420
54.60%8.5273.544.25.225.10639.184
48.98%4.6673.334.35.625.91338.913
47.55%4.2993.374.15.324.21539.225
55.35%3.8863.574.35.326.09838.821
56.23%3.7883.524.25.325.26639.186
52.88%3.7483.464.45.425.83739.657
56.95%3.6333.464.35.525.43339.367
46.61%3.4713.424.25.325.04539.330
56.71%3.4303.534.65.527.20939.559
54.33%3.3703.454.35.526.36939.622
55.18%3.3113.414.45.626.27239.255
53.54%2.9423.564.25.325.12338.700
47.19%2.9223.434.15.425.11939.371
52.51%2.8263.144.35.724.86238.978
54.93%2.6143.664.35.225.83439.728
58.15%2.4043.534.35.425.03938.937
52.43%2.3233.404.45.526.53839.027
58.71%2.3033.734.55.225.67939.835
55.92%2.2983.454.45.625.71839.043
54.54%2.2813.424.25.525.49838.863
50.69%2.2413.254.25.626.47038.965
50.56%2.2393.374.25.426.77838.861
55.70%2.1853.554.55.526.51439.008
59.05%2.0953.634.35.225.35939.581
55.38%2.0353.394.25.525.65139.366
56.94%2.0093.564.45.426.64240.454
53.96%1.9703.604.45.427.22040.406
58.73%1.9023.814.55.226.31140.170
55.61%1.8903.534.45.426.82738.929
56.59%1.5323.384.25.625.12238.770
53.80%1.4073.494.15.324.27138.068
51.36%1.3943.354.15.426.44538.440
57.39%1.3873.394.25.425.05839.740
60.47%1.3623.904.34.925.19639.463
57.37%1.3093.454.35.426.01739.063
59.95%1.1763.724.25.226.07140.447
53.33%1.1253.534.25.024.74839.743
58.54%9313.784.65.125.83039.917
55.37%7263.663.03.818.83335.258
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Sarmaşık Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Sarmaşık'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Sarmaşık'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 60.5% kazanma oranı elde eder. Sarmaşık bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Sarmaşık'nin en zor eşleşmesi nedir?

Sarmaşık'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 46.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Sarmaşık, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Sarmaşık'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Sarmaşık'nin Deadlock'ta 35 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 5 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Sarmaşık'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Sarmaşık'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Sarmaşık'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Sarmaşık'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.