
- Kazanma Oranı
- 59.0%
- Maçlar
- 2.095
- KDA
- 3.63
Sarmaşık vs Hançer vs Hançer
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 10.608
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Sarmaşık Deadlock'ta etkileyici %59.0 kazanma oranıyla Hançer'yi domineer eder. 2.095 oyunda, Sarmaşık ortalama %4.3 öldürme ve maç başına %-6.038 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
Sarmaşık Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Sarmaşık'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Sarmaşık vs Hançer eşleşmesini kim kazanır?

Sarmaşık vs Hançer Eşleşme özeti
The Sarmaşık vs Hançer matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 2.095 recent matches analyzed, Sarmaşık wins with a 59.0% win rate compared to Hançer's 41.0%, giving Sarmaşık a 18.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Sarmaşık consistently outperforms. Sarmaşık has overwhelming statistical superiority in this matchup. Hançer should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Sarmaşık vs Hançer Savaş analizi
Sarmaşık edges out Hançer in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2.095 matches analyzed, this Sarmaşık vs Hançer matchup remains contestable for both sides. Hançer shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Hançer's favor.
Sarmaşık vs Hançer Ekonomi analizi
Sarmaşık generates approximately 1.549 more souls than Hançer on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Sarmaşık a mid-game advantage. Sarmaşık secures more last hits (90.4 vs 69.4), while Sarmaşık leads in denies (3.7 vs 2.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Sarmaşık vs Hançer için önerilen eşyalar
Sarmaşık Build vs Hançer







This winning build for Sarmaşık against Hançer focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 59.0% win rate against Hançer, these 7 items help Sarmaşık press the advantage and close out games efficiently. Yakıcı Büyü, Artan Hassasiyet, Kâhin Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 35.200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Hançer Build vs Sarmaşık







Hançer's counter-build against Sarmaşık attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Hançer players typically prioritize items that help them survive and scale. Sülük, Bol Şarj Mührü, Tesla Mermileri, and 4 more items, totaling approximately 45.199 souls Knowing Hançer's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 2.095 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Sarmaşık vs Hançer eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Sarmaşık etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Sarmaşık Deadlock'ta 35 kahramana karşı avantajlı ve 5 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Sarmaşık'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 60.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 46.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46.49% | 8.617 | 3.44 | 4.1 | 5.3 | 25.033 | 39.420 | |
| 54.60% | 8.527 | 3.54 | 4.2 | 5.2 | 25.106 | 39.184 | |
| 48.98% | 4.667 | 3.33 | 4.3 | 5.6 | 25.913 | 38.913 | |
| 47.55% | 4.299 | 3.37 | 4.1 | 5.3 | 24.215 | 39.225 | |
| 55.35% | 3.886 | 3.57 | 4.3 | 5.3 | 26.098 | 38.821 | |
| 56.23% | 3.788 | 3.52 | 4.2 | 5.3 | 25.266 | 39.186 | |
| 52.88% | 3.748 | 3.46 | 4.4 | 5.4 | 25.837 | 39.657 | |
| 56.95% | 3.633 | 3.46 | 4.3 | 5.5 | 25.433 | 39.367 | |
| 46.61% | 3.471 | 3.42 | 4.2 | 5.3 | 25.045 | 39.330 | |
| 56.71% | 3.430 | 3.53 | 4.6 | 5.5 | 27.209 | 39.559 | |
| 54.33% | 3.370 | 3.45 | 4.3 | 5.5 | 26.369 | 39.622 | |
| 55.18% | 3.311 | 3.41 | 4.4 | 5.6 | 26.272 | 39.255 | |
| 53.54% | 2.942 | 3.56 | 4.2 | 5.3 | 25.123 | 38.700 | |
| 47.19% | 2.922 | 3.43 | 4.1 | 5.4 | 25.119 | 39.371 | |
| 52.51% | 2.826 | 3.14 | 4.3 | 5.7 | 24.862 | 38.978 | |
| 54.93% | 2.614 | 3.66 | 4.3 | 5.2 | 25.834 | 39.728 | |
| 58.15% | 2.404 | 3.53 | 4.3 | 5.4 | 25.039 | 38.937 | |
| 52.43% | 2.323 | 3.40 | 4.4 | 5.5 | 26.538 | 39.027 | |
| 58.71% | 2.303 | 3.73 | 4.5 | 5.2 | 25.679 | 39.835 | |
| 55.92% | 2.298 | 3.45 | 4.4 | 5.6 | 25.718 | 39.043 | |
| 54.54% | 2.281 | 3.42 | 4.2 | 5.5 | 25.498 | 38.863 | |
| 50.69% | 2.241 | 3.25 | 4.2 | 5.6 | 26.470 | 38.965 | |
| 50.56% | 2.239 | 3.37 | 4.2 | 5.4 | 26.778 | 38.861 | |
| 55.70% | 2.185 | 3.55 | 4.5 | 5.5 | 26.514 | 39.008 | |
| 59.05% | 2.095 | 3.63 | 4.3 | 5.2 | 25.359 | 39.581 | |
| 55.38% | 2.035 | 3.39 | 4.2 | 5.5 | 25.651 | 39.366 | |
| 56.94% | 2.009 | 3.56 | 4.4 | 5.4 | 26.642 | 40.454 | |
| 53.96% | 1.970 | 3.60 | 4.4 | 5.4 | 27.220 | 40.406 | |
| 58.73% | 1.902 | 3.81 | 4.5 | 5.2 | 26.311 | 40.170 | |
| 55.61% | 1.890 | 3.53 | 4.4 | 5.4 | 26.827 | 38.929 | |
| 56.59% | 1.532 | 3.38 | 4.2 | 5.6 | 25.122 | 38.770 | |
| 53.80% | 1.407 | 3.49 | 4.1 | 5.3 | 24.271 | 38.068 | |
| 51.36% | 1.394 | 3.35 | 4.1 | 5.4 | 26.445 | 38.440 | |
| 57.39% | 1.387 | 3.39 | 4.2 | 5.4 | 25.058 | 39.740 | |
| 60.47% | 1.362 | 3.90 | 4.3 | 4.9 | 25.196 | 39.463 | |
| 57.37% | 1.309 | 3.45 | 4.3 | 5.4 | 26.017 | 39.063 | |
| 59.95% | 1.176 | 3.72 | 4.2 | 5.2 | 26.071 | 40.447 | |
| 53.33% | 1.125 | 3.53 | 4.2 | 5.0 | 24.748 | 39.743 | |
| 58.54% | 931 | 3.78 | 4.6 | 5.1 | 25.830 | 39.917 | |
| 55.37% | 726 | 3.66 | 3.0 | 3.8 | 18.833 | 35.258 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Sarmaşık Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Sarmaşık'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Sarmaşık'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 60.5% kazanma oranı elde eder. Sarmaşık bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Sarmaşık'nin en zor eşleşmesi nedir?
Sarmaşık'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 46.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Sarmaşık, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Sarmaşık'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Sarmaşık'nin Deadlock'ta 35 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 5 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Sarmaşık'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Sarmaşık'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Sarmaşık'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Sarmaşık'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
