
- Kazanma Oranı
- 49.2%
- Maçlar
- 6.006
- KDA
- 2.59
Serseri vs Kundakçı vs Kundakçı
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 19.014
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Serseri vs Kundakçı eşleşmesi 6.006 maçta %49.2 vs %50.8 kazanma oranıyla son derece yakındır. Serseri öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
Serseri Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Serseri'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Serseri vs Kundakçı eşleşmesini kim kazanır?

Serseri vs Kundakçı Eşleşme özeti
The Serseri vs Kundakçı matchup in Deadlock is hafif bir avantajla görece dengeli bir eşleşme. Based on 6.006 recent matches analyzed, Kundakçı wins with a 50.8% win rate compared to Serseri's 49.2%, giving Kundakçı a 1.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kundakçı consistently outperforms. Kundakçı has a small statistical advantage, but Serseri can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.
Serseri vs Kundakçı Savaş analizi
Serseri edges out Kundakçı in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. With only a 3-2 margin based on 6.006 matches analyzed, this Serseri vs Kundakçı matchup remains contestable for both sides. Kundakçı shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kundakçı's favor.
Serseri vs Kundakçı Ekonomi analizi
Serseri and Kundakçı have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Kundakçı secures more last hits (90.2 vs 69.4), while Kundakçı leads in denies (3.0 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Serseri vs Kundakçı için önerilen eşyalar
Serseri Build vs Kundakçı







This optimized build for Serseri against Kundakçı is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.8% win rate disadvantage against Kundakçı, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Büyülü Coşkunluk, Kırılgan Kudret, Susturucu, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Kundakçı Build vs Serseri







Kundakçı's recommended build against Serseri leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Kundakçı, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Uzun Menzil, İyileştirici Tempo, Cadı Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 35.200 souls Understanding Kundakçı's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 6.006 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Serseri vs Kundakçı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Serseri etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Serseri Deadlock'ta 28 kahramana karşı avantajlı ve 12 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Serseri'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 43.2% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.71% | 16.642 | 2.58 | 8.3 | 7.6 | 34.427 | 40.364 | |
| 51.68% | 12.741 | 2.63 | 8.3 | 7.6 | 34.635 | 40.223 | |
| 45.93% | 7.927 | 2.54 | 8.5 | 7.8 | 35.173 | 39.799 | |
| 51.52% | 6.698 | 2.58 | 8.5 | 7.8 | 35.249 | 40.711 | |
| 53.00% | 6.464 | 2.65 | 8.8 | 7.7 | 35.567 | 41.023 | |
| 49.20% | 6.006 | 2.59 | 8.7 | 7.9 | 35.559 | 40.770 | |
| 43.33% | 5.858 | 2.59 | 8.7 | 7.7 | 34.590 | 40.634 | |
| 53.06% | 5.701 | 2.61 | 8.7 | 7.9 | 36.262 | 40.351 | |
| 49.39% | 5.639 | 2.56 | 8.4 | 7.8 | 35.268 | 40.565 | |
| 52.62% | 5.194 | 2.66 | 8.5 | 7.6 | 35.175 | 40.258 | |
| 43.21% | 5.050 | 2.47 | 8.2 | 7.7 | 33.193 | 40.010 | |
| 49.43% | 5.048 | 2.65 | 8.6 | 7.6 | 34.647 | 40.081 | |
| 45.04% | 4.945 | 2.66 | 8.7 | 7.5 | 35.041 | 40.703 | |
| 50.92% | 4.849 | 2.48 | 8.6 | 7.9 | 34.052 | 40.131 | |
| 51.52% | 4.394 | 2.69 | 8.8 | 7.6 | 34.765 | 40.541 | |
| 50.77% | 4.158 | 2.61 | 8.8 | 7.8 | 35.376 | 40.264 | |
| 56.24% | 3.839 | 2.80 | 8.8 | 7.5 | 35.428 | 41.203 | |
| 53.22% | 3.835 | 2.60 | 8.7 | 7.8 | 35.569 | 39.616 | |
| 55.01% | 3.785 | 2.66 | 8.9 | 7.7 | 35.077 | 40.439 | |
| 50.93% | 3.395 | 2.54 | 8.4 | 7.8 | 35.512 | 40.406 | |
| 49.07% | 3.316 | 2.60 | 8.8 | 7.7 | 36.452 | 40.297 | |
| 44.82% | 3.311 | 2.58 | 8.3 | 7.5 | 35.426 | 39.665 | |
| 50.68% | 3.291 | 2.63 | 8.8 | 7.7 | 36.429 | 40.808 | |
| 47.05% | 3.256 | 2.49 | 8.2 | 7.8 | 35.554 | 40.350 | |
| 54.95% | 3.234 | 2.62 | 8.8 | 7.8 | 35.905 | 40.864 | |
| 55.89% | 3.081 | 2.76 | 9.0 | 7.7 | 36.534 | 41.724 | |
| 50.37% | 2.964 | 2.56 | 8.6 | 7.9 | 35.695 | 39.800 | |
| 53.06% | 2.908 | 2.63 | 8.8 | 7.7 | 35.445 | 40.399 | |
| 53.60% | 2.886 | 2.68 | 8.6 | 7.6 | 35.831 | 41.294 | |
| 52.04% | 2.800 | 2.60 | 8.7 | 7.9 | 35.747 | 39.932 | |
| 55.30% | 2.407 | 2.63 | 8.7 | 7.6 | 35.541 | 41.160 | |
| 45.29% | 2.135 | 2.53 | 8.2 | 7.7 | 36.050 | 39.648 | |
| 50.38% | 2.122 | 2.67 | 8.6 | 7.5 | 34.214 | 39.804 | |
| 55.86% | 2.117 | 2.87 | 9.0 | 7.3 | 36.061 | 41.302 | |
| 51.85% | 2.106 | 2.60 | 8.4 | 7.7 | 36.573 | 40.311 | |
| 57.47% | 1.975 | 2.76 | 8.7 | 7.4 | 35.287 | 41.519 | |
| 54.36% | 1.959 | 2.69 | 8.8 | 7.6 | 36.321 | 40.960 | |
| 52.06% | 1.771 | 2.64 | 8.6 | 7.5 | 35.059 | 41.068 | |
| 52.82% | 1.331 | 2.69 | 8.8 | 7.5 | 35.072 | 40.870 | |
| 56.71% | 947 | 2.83 | 6.8 | 5.7 | 28.387 | 37.082 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Serseri Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Serseri'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Serseri'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.5% kazanma oranı elde eder. Serseri bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Serseri'nin en zor eşleşmesi nedir?
Serseri'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 43.2% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Serseri, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Serseri'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Serseri'nin Deadlock'ta 28 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 12 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Serseri'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Serseri'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Serseri'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Serseri'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
