
- Kazanma Oranı
- 50.4%
- Maçlar
- 2.122
- KDA
- 2.67
Serseri vs Engerek vs Engerek
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 19.014
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 14 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Serseri vs Engerek eşleşmesi 2.122 maçta %50.4 vs %49.6 kazanma oranıyla son derece yakındır. Serseri öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
Serseri Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Serseri'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Serseri vs Engerek eşleşmesini kim kazanır?

Serseri vs Engerek Eşleşme özeti
The Serseri vs Engerek matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 2.122 recent matches analyzed, Serseri wins with a 50.4% win rate compared to Engerek's 49.6%, giving Serseri a 0.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Engerek consistently outperforms. Both Serseri and Engerek have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Serseri vs Engerek Savaş analizi
Serseri edges out Engerek in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. With only a 3-2 margin based on 2.122 matches analyzed, this Serseri vs Engerek matchup remains contestable for both sides. Engerek shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Engerek's favor.
Serseri vs Engerek Ekonomi analizi
Serseri and Engerek have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Engerek secures more last hits (83.5 vs 66.7), while Engerek leads in denies (3.1 vs 2.2). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Serseri vs Engerek için önerilen eşyalar
Serseri Build vs Engerek







This winning build for Serseri against Engerek focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 50.4% win rate against Engerek, these 7 items help Serseri press the advantage and close out games efficiently. Savaş Çılgınlığı, Susturucu, Şanslı Atış, and 4 more items, totaling approximately 41.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Engerek Build vs Serseri







Engerek's counter-build against Serseri attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Engerek players typically prioritize items that help them survive and scale. Susturucu, Savaş Çılgınlığı, Şanslı Atış, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Knowing Engerek's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 2.122 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Serseri vs Engerek eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Serseri etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Serseri Deadlock'ta 28 kahramana karşı avantajlı ve 12 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Serseri'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 43.2% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.71% | 16.642 | 2.58 | 8.3 | 7.6 | 34.427 | 40.364 | |
| 51.68% | 12.741 | 2.63 | 8.3 | 7.6 | 34.635 | 40.223 | |
| 45.93% | 7.927 | 2.54 | 8.5 | 7.8 | 35.173 | 39.799 | |
| 51.52% | 6.698 | 2.58 | 8.5 | 7.8 | 35.249 | 40.711 | |
| 53.00% | 6.464 | 2.65 | 8.8 | 7.7 | 35.567 | 41.023 | |
| 49.20% | 6.006 | 2.59 | 8.7 | 7.9 | 35.559 | 40.770 | |
| 43.33% | 5.858 | 2.59 | 8.7 | 7.7 | 34.590 | 40.634 | |
| 53.06% | 5.701 | 2.61 | 8.7 | 7.9 | 36.262 | 40.351 | |
| 49.39% | 5.639 | 2.56 | 8.4 | 7.8 | 35.268 | 40.565 | |
| 52.62% | 5.194 | 2.66 | 8.5 | 7.6 | 35.175 | 40.258 | |
| 43.21% | 5.050 | 2.47 | 8.2 | 7.7 | 33.193 | 40.010 | |
| 49.43% | 5.048 | 2.65 | 8.6 | 7.6 | 34.647 | 40.081 | |
| 45.04% | 4.945 | 2.66 | 8.7 | 7.5 | 35.041 | 40.703 | |
| 50.92% | 4.849 | 2.48 | 8.6 | 7.9 | 34.052 | 40.131 | |
| 51.52% | 4.394 | 2.69 | 8.8 | 7.6 | 34.765 | 40.541 | |
| 50.77% | 4.158 | 2.61 | 8.8 | 7.8 | 35.376 | 40.264 | |
| 56.24% | 3.839 | 2.80 | 8.8 | 7.5 | 35.428 | 41.203 | |
| 53.22% | 3.835 | 2.60 | 8.7 | 7.8 | 35.569 | 39.616 | |
| 55.01% | 3.785 | 2.66 | 8.9 | 7.7 | 35.077 | 40.439 | |
| 50.93% | 3.395 | 2.54 | 8.4 | 7.8 | 35.512 | 40.406 | |
| 49.07% | 3.316 | 2.60 | 8.8 | 7.7 | 36.452 | 40.297 | |
| 44.82% | 3.311 | 2.58 | 8.3 | 7.5 | 35.426 | 39.665 | |
| 50.68% | 3.291 | 2.63 | 8.8 | 7.7 | 36.429 | 40.808 | |
| 47.05% | 3.256 | 2.49 | 8.2 | 7.8 | 35.554 | 40.350 | |
| 54.95% | 3.234 | 2.62 | 8.8 | 7.8 | 35.905 | 40.864 | |
| 55.89% | 3.081 | 2.76 | 9.0 | 7.7 | 36.534 | 41.724 | |
| 50.37% | 2.964 | 2.56 | 8.6 | 7.9 | 35.695 | 39.800 | |
| 53.06% | 2.908 | 2.63 | 8.8 | 7.7 | 35.445 | 40.399 | |
| 53.60% | 2.886 | 2.68 | 8.6 | 7.6 | 35.831 | 41.294 | |
| 52.04% | 2.800 | 2.60 | 8.7 | 7.9 | 35.747 | 39.932 | |
| 55.30% | 2.407 | 2.63 | 8.7 | 7.6 | 35.541 | 41.160 | |
| 45.29% | 2.135 | 2.53 | 8.2 | 7.7 | 36.050 | 39.648 | |
| 50.38% | 2.122 | 2.67 | 8.6 | 7.5 | 34.214 | 39.804 | |
| 55.86% | 2.117 | 2.87 | 9.0 | 7.3 | 36.061 | 41.302 | |
| 51.85% | 2.106 | 2.60 | 8.4 | 7.7 | 36.573 | 40.311 | |
| 57.47% | 1.975 | 2.76 | 8.7 | 7.4 | 35.287 | 41.519 | |
| 54.36% | 1.959 | 2.69 | 8.8 | 7.6 | 36.321 | 40.960 | |
| 52.06% | 1.771 | 2.64 | 8.6 | 7.5 | 35.059 | 41.068 | |
| 52.82% | 1.331 | 2.69 | 8.8 | 7.5 | 35.072 | 40.870 | |
| 56.71% | 947 | 2.83 | 6.8 | 5.7 | 28.387 | 37.082 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Serseri Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Serseri'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Serseri'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.5% kazanma oranı elde eder. Serseri bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Serseri'nin en zor eşleşmesi nedir?
Serseri'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 43.2% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Serseri, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Serseri'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Serseri'nin Deadlock'ta 28 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 12 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Serseri'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Serseri'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Serseri'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Serseri'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
