Serseri
Kazanma Oranı
52.8%
Maçlar
1.331
KDA
2.69

Serseri vs Bekçi vs Bekçi

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
19.014
Surum
6774
Son Güncelleme
14 Eki 2026 UTC

Serseri 1.331 Deadlock maçına dayanarak Bekçi'ye karşı %52.8 kazanma oranı avantajı korur. Serseri ortalama %1.815 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Serseri Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Serseri'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Serseri - bu eşleşmede 52.8% kazanma oranı
Serseri
52.8% KO
VS
Bekçi vs Serseri eşleşmesi - 47.2% kazanma oranı
Bekçi
47.2% KO

Serseri vs Bekçi eşleşmesini kim kazanır?

Serseri, Serseri vs Bekçi eşleşmesini kazanır
Kazanan
Serseri
Maçlar: 1.331
52.8%
Kazanma Oranı
47.2%
8.8
Ort. Öldürme
6.7
7.5
Ort. Ölüm
7.3
11.4
Ort. Asist
10.9
40.870
Ort. Net Değer
39.055
35.072
Oyuncu Hasarı
31.024
4.443
Hedef Hasarı
7.111
67.9
Son Vuruş
86.3

Serseri vs Bekçi Eşleşme özeti

The Serseri vs Bekçi matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 1.331 recent matches analyzed, Serseri wins with a 52.8% win rate compared to Bekçi's 47.2%, giving Serseri a 5.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Bekçi consistently outperforms. Serseri holds a meaningful advantage in this matchup. Bekçi players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.

Serseri vs Bekçi Savaş analizi

Serseri wins combat stats against Bekçi in Deadlock

Serseri edges out Bekçi in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. With only a 3-2 margin based on 1.331 matches analyzed, this Serseri vs Bekçi matchup remains contestable for both sides. Bekçi shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Bekçi's favor.

KDA oranı
2.69Serseri
2.40Bekçi
Serseri holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 2.69 compared to Bekçi's 2.40. While this 0.29 point difference indicates Serseri tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Bekçi players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Bekçi should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor Serseri's superior sustain.
Ort. öldürme
8.8Serseri
6.7Bekçi
Serseri substantially outfrags Bekçi in this matchup, averaging 8.8 kills compared to 6.7 — a difference of nearly 2.1 eliminations per match. When Serseri faces Bekçi, the data clearly shows Serseri finding more fragging opportunities and converting them into kills. Bekçi players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Serseri in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
7.5Serseri
7.3Bekçi
Survivability metrics are nearly equal between Serseri (7.5 deaths/game) and Bekçi (7.3 deaths/game). Neither hero demonstrates a clear advantage in staying alive during these matchups, suggesting both have similar risk profiles and neither kit provides notably better escape tools or defensive utility against the other. Outcomes in this matchup hinge on which player makes fewer critical positioning errors rather than any hero-based survival advantage.
Oyuncu hasarı
35.072Serseri
31.024Bekçi
Serseri significantly outdamages Bekçi in head-to-head encounters, posting 35.072 average damage versus 31.024. This 4.048 damage advantage means Serseri consistently wins the damage exchange in fights, either securing kills outright or leaving opponents weak for teammates to clean up. Bekçi players should avoid prolonged fights with Serseri — instead, look for quick picks with burst damage or rely on ability damage and team crossfires to compensate.
Hedef hasarı
4.443Serseri
7.111Bekçi
Bekçi contributes 2.669 more objective damage than Serseri on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Bekçi may want to prioritize objective-focused strategies. Serseri should focus on creating picks while Bekçi pushes objectives.

Serseri vs Bekçi Ekonomi analizi

Net değer
40.870Serseri
39.055Bekçi
Son vuruşlar
67.9Serseri
86.3Bekçi

Serseri generates approximately 1.815 more souls than Bekçi on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Serseri a mid-game advantage. Bekçi secures more last hits (86.3 vs 67.9), while Bekçi leads in denies (2.7 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Serseri vs Bekçi için önerilen eşyalar

Serseri build for Bekçi matchup

Serseri Build vs Bekçi

This winning build for Serseri against Bekçi focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 52.8% win rate against Bekçi, these 7 items help Serseri press the advantage and close out games efficiently. Sınırsız Büyü, Mistik Titreşimler, Susturucu, and 4 more items, totaling approximately 35.200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Bekçi build for Serseri matchup

Bekçi Build vs Serseri

Bekçi's counter-build against Serseri attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Bekçi players typically prioritize items that help them survive and scale. Vampir Coşkusu, Şanslı Atış, Sakatlayan Kafadan Vuruş, and 4 more items, totaling approximately 41.600 souls Knowing Bekçi's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 1.331 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Serseri vs Bekçi eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Serseri etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Serseri Deadlock'ta 28 kahramana karşı avantajlı ve 12 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Serseri'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 43.2% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Serseri matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
44.71%16.6422.588.37.634.42740.364
51.68%12.7412.638.37.634.63540.223
45.93%7.9272.548.57.835.17339.799
51.52%6.6982.588.57.835.24940.711
53.00%6.4642.658.87.735.56741.023
49.20%6.0062.598.77.935.55940.770
43.33%5.8582.598.77.734.59040.634
53.06%5.7012.618.77.936.26240.351
49.39%5.6392.568.47.835.26840.565
52.62%5.1942.668.57.635.17540.258
43.21%5.0502.478.27.733.19340.010
49.43%5.0482.658.67.634.64740.081
45.04%4.9452.668.77.535.04140.703
50.92%4.8492.488.67.934.05240.131
51.52%4.3942.698.87.634.76540.541
50.77%4.1582.618.87.835.37640.264
56.24%3.8392.808.87.535.42841.203
53.22%3.8352.608.77.835.56939.616
55.01%3.7852.668.97.735.07740.439
50.93%3.3952.548.47.835.51240.406
49.07%3.3162.608.87.736.45240.297
44.82%3.3112.588.37.535.42639.665
50.68%3.2912.638.87.736.42940.808
47.05%3.2562.498.27.835.55440.350
54.95%3.2342.628.87.835.90540.864
55.89%3.0812.769.07.736.53441.724
50.37%2.9642.568.67.935.69539.800
53.06%2.9082.638.87.735.44540.399
53.60%2.8862.688.67.635.83141.294
52.04%2.8002.608.77.935.74739.932
55.30%2.4072.638.77.635.54141.160
45.29%2.1352.538.27.736.05039.648
50.38%2.1222.678.67.534.21439.804
55.86%2.1172.879.07.336.06141.302
51.85%2.1062.608.47.736.57340.311
57.47%1.9752.768.77.435.28741.519
54.36%1.9592.698.87.636.32140.960
52.06%1.7712.648.67.535.05941.068
52.82%1.3312.698.87.535.07240.870
56.71%9472.836.85.728.38737.082
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Serseri Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Serseri'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Serseri'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.5% kazanma oranı elde eder. Serseri bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Serseri'nin en zor eşleşmesi nedir?

Serseri'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 43.2% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Serseri, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Serseri'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Serseri'nin Deadlock'ta 28 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 12 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Serseri'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Serseri'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Serseri'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Serseri'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.