Cloak & Dagger - Marvel Rivals Strategist
Kazanma Oranı
49.7%
Seçilme Oranı
4.3%
Ort. KDA
7.87

Cloak & Dagger vs Peni Parker

Cloak & Dagger Tier F
Rol
Strategist
Maçlar
17.869
Sezon
Season 10.5

Cloak & Dagger, 123 karşılaşmada yalnızca %43.9 kazanma oranı elde ederek Peni Parker'a karşı zorlu bir eşleşmeyle karşı karşıya. Peni Parker arka hatta Cloak & Dagger'e baskı yapıyor, ancak Cloak & Dagger'in 22.490 iyileştirmesi müttefikleri daha uzun süre savaştırıyor. Peni Parker'a karşı, Cloak & Dagger oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.

Cloak & Dagger Eşleşme Analizi

Cloak & Dagger için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Cloak & Dagger - bu eşleşmede 43.9% kazanma oranı
Cloak & Dagger
43.9% KO
VS
Peni Parker vs Cloak & Dagger eşleşmesi - 56.1% kazanma oranı
Peni Parker
56.1% KO

Cloak & Dagger vs Peni Parker eşleşmesini kim kazanır?

Peni Parker, Cloak & Dagger vs Peni Parker eşleşmesini kazanır
Kazanan
Peni Parker
Maçlar: 123
43.9%
Kazanma Oranı
56.1%
6.95
KDA
4.90
12.2
Öldürme
16.0
4.8
Ölüm
5.8
21.2
Asist
12.3
6.536
Hasar
13.401
22.490
İyileştirme
2.107

Cloak & Dagger vs Peni Parker Eşleşme Analizi

Cloak & Dagger vs Peni Parker eşleşmesi, 123 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Peni Parker, Cloak & Dagger yalnızca %43.9 ile yönetirken %56.1 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %12.2 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Peni Parker, dalış baskısıyla Cloak & Dagger'i tehdit edebilir, iyileştirme çıktısını bozabilir ve arka hatta kaos yaratabilir. Cloak & Dagger, 6.95 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Peni Parker'a karşı devasa +2.05 avantaj. Bu, Cloak & Dagger'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Cloak & Dagger maç başına 20.383 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Bu, Cloak & Dagger için Peni Parker'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %43.9 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Stratejist olarak, Cloak & Dagger'nun Peni Parker'a karşı eşleşmesi büyük ölçüde takım korumasından etkileniyor. Savunma yapabilecek müttefiklerin yakınında konumlanın ve baskı altında olduğunuzda iletişim kurun.

Cloak & Dagger vs Peni Parker Savaş İstatistikleri

Cloak & Dagger, Peni Parker'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Cloak & Dagger, Peni Parker'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.

KDA
6.95Cloak & Dagger
4.90Peni Parker
Cloak & Dagger, KDA verimliliğinde Peni Parker'ı tamamen geçiyor, +2.05 avantajına kıyasla 6.95 gösteriyor. Bu baskın performans, Cloak & Dagger'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
12.2Cloak & Dagger
16.0Peni Parker
Peni Parker, 16.0 ortalama eleme ile öldürme sütununa hakim, Cloak & Dagger'a karşı devasa +3.8 avantaj. Bu öldürme farkı, ultimate ekonomisi aracılığıyla önemli kartopu potansiyeli yaratıyor.
Ölüm
4.8Cloak & Dagger
5.8Peni Parker
Cloak & Dagger, Peni Parker'ın 5.8'ine kıyasla 4.8 ölümle önemli ölçüde daha iyi hayatta kalabilirlik gösteriyor, takım varlığını ve ultimate şarjını koruyan -1.0 avantaj.
Asist
21.2Cloak & Dagger
12.3Peni Parker
Cloak & Dagger, 21.2 asist ile takım katkısına hakim, Peni Parker'dan +8.9 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Cloak & Dagger'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Cloak & Dagger vs Peni Parker Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Peni Parker
13.401
+6.865 avantaj
Cloak & DaggerCloak & Dagger6.536
Peni ParkerPeni Parker13.401
💚
Ort. İyileştirme
Cloak & Dagger
22.490
+20.383 avantaj
Cloak & DaggerCloak & Dagger22.490
Peni ParkerPeni Parker2.107

Öncü olmasına rağmen, Peni Parker maç başına ortalama 13.401 ile etkileyici hasar veriyor. Bu beklenmedik hasar çıktısı, Peni Parker'ı Cloak & Dagger'ın görmezden gelemeyeceği bir tehdit yapıyor.

Bir Stratejist olarak, Cloak & Dagger maç başına ortalama 22.490 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Peni Parker'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.

Strategist vs Vanguard Rol Eşleşmesi

Cloak & Dagger
Cloak & DaggerStrategist
vs
Peni Parker
Peni ParkerVanguard

Cloak & Dagger, yalnızca %43.9 kazanma oranıyla Peni Parker tarafından tehdit ediliyor. Dalışları konumlandırmanızı tehdit ediyor ve iyileştirmeyi bozuyor. Hareketli kalın, kaçış yollarının yakınında konumlanın ve savunma için takım arkadaşlarına güvenin.

MetaBot Desktop

Cloak & Dagger etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da Cloak & Dagger için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Cloak & Dagger eşleşmeleri (Patch Season 10.5)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
56.0%5347.1714.65.89.72630.079
45.3%5036.4312.35.400
46.7%4436.5912.95.59.17629.864
45.2%3966.0612.35.98.24934.542
45.0%3476.1811.65.400
50.7%3436.6712.35.48.23628.372
44.0%3416.3412.45.47.63924.096
51.8%3386.6813.55.89.51632.042
47.2%3376.4412.85.67.96531.092
44.8%3156.3612.85.710.63230.784
43.5%2765.8511.45.59.66631.655
50.4%2746.5812.45.300
50.9%2676.7712.55.16.95627.200
44.3%2534.9711.36.27.03825.851
44.7%2536.7912.85.47.36231.579
50.2%2316.4411.45.16.39827.910
49.1%2186.2611.95.65.97925.832
56.5%2167.0612.45.09.41136.362
54.6%2057.1714.45.511.48830.738
53.9%2047.0312.85.100
40.6%2025.9112.15.79.20726.956
48.0%1966.7013.95.810.86933.316
42.3%1896.4113.25.500
46.6%1766.7112.25.17.53927.359
40.7%1675.7312.25.98.52029.023
56.1%1646.9012.75.313.24334.046
43.8%1606.3212.85.88.64331.440
44.0%1575.6912.66.08.62120.030
36.9%1576.3312.35.27.33323.888
42.5%1465.8710.95.511.69032.459
43.4%1436.3014.26.19.73638.372
56.0%1347.0012.95.09.25631.460
49.3%1347.1112.54.910.84327.268
41.1%1295.8212.05.600
43.9%1236.9512.24.86.53622.490
54.2%1187.0713.65.59.65831.536
43.0%1145.5911.15.36.70729.325
47.7%1075.8912.15.57.57123.720
39.6%1065.2110.45.48.54224.830
55.8%1047.3111.94.75.38924.016
47.4%976.8114.35.510.80930.303
42.4%925.7410.55.48.31328.173
45.9%856.5713.95.77.7502.883
36.5%855.8112.46.08.62424.184
51.2%806.8515.26.210.62834.446
42.9%775.7111.55.58.99319.647
53.3%757.0012.74.88.52325.795
37.8%745.4410.35.500
46.6%735.8513.36.19.36233.916
45.6%686.3212.25.56.94727.971
36.9%655.1410.55.57.04623.302
54.0%636.5611.95.28.61328.695
48.2%566.4910.04.65.11526.784
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Cloak & Dagger vs Peni Parker SSS

Marvel Rivals'da Cloak & Dagger'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Cloak & Dagger, Doctor Strange, Luna Snow, Rocket Raccoon'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %56.5 kazanma oranıyla The Punisher'ya karşı.

Marvel Rivals'da Cloak & Dagger'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Cloak & Dagger, Jubilee, Invisible Woman, Magneto'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %36.5 kazanma oranıyla Mister Fantastic.

Cloak & Dagger ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Strategist olarak, Cloak & Dagger 53 eşleşmeden 16'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Cloak & Dagger farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Strategist olarak, Cloak & Dagger'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.