Cyclops stoi przed trudnym starciem z WzmacniająCa KsięGa, osiągając tylko 43.8% wskaźnik wygranych w 16 spotkaniach. To lustrzane starcie Pojedynkowiczów nagradza umiejętności mechaniczne i pozycjonowanie — WzmacniająCa KsięGa zazwyczaj zabezpiecza 18.9 zabójstw, podczas gdy Cyclops średnio 25.7. Przeciwko WzmacniająCa KsięGa, gracze Cyclops powinni grać ostrożnie, czekać na wsparcie drużyny i unikać izolowanych sytuacji 1v1.
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Cyclops. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Starcie Cyclops vs WzmacniająCa KsięGa jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 16 meczów. WzmacniająCa KsięGa dominuje ze wskaźnikiem wygranych 56.3%, podczas gdy Cyclops osiąga tylko 43.8%, imponująca przewaga 12.5%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Jako lustrzane starcie Duelist między Cyclops a WzmacniająCa KsięGa, sprowadza się to do umiejętności mechanicznych i czasu użycia zdolności. WzmacniająCa KsięGa okazał się nieco bardziej skuteczny w tych bezpośrednich starciach. Cyclops absolutnie dominuje w statystykach KDA z 4.92, masywną przewagę +2.13 nad WzmacniająCa KsięGa. Wskazuje to, że Cyclops konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. To jest trudne starcie dla Cyclops przeciwko WzmacniająCa KsięGa. Z zaledwie 43.8% wskaźnikiem wygranych, rozważ unikanie konfrontacji 1v1, granie w pobliżu kolegów z drużyny i skupienie się na umożliwianiu drużynie, zamiast podejmowania bezpośrednich walk. Jako Pojedynkowicz, sukces Cyclops przeciwko WzmacniająCa KsięGa często sprowadza się do timingu. Czekaj na kluczowe cooldowny, identyfikuj możliwości i angażuj się zdecydowanie, zamiast wymieniać się nieefektywnie.
Cyclops całkowicie dominuje statystyki walki przeciwko WzmacniająCa KsięGa, prowadząc we wszystkich czterech kategoriach: KDA, Zabójstwa, Śmierci i Asysty. Ta kompleksowa przewaga przekłada się na konsekwentne lepsze wyniki w walkach drużynowych.
Obaj Pojedynkowicze notują imponujące liczby obrażeń - Cyclops średnio 0, podczas gdy WzmacniająCa KsięGa średnio 0. W tak wyrównanych lustrzanych starciach obrażeń, celność i wybór celów stają się wyróżnikami.
Cyclops zapewnia 0 więcej leczenia na mecz niż WzmacniająCa KsięGa. Ta przewaga podtrzymania pomaga ich drużynie wygrywać przedłużone walki i utrzymywać obecność na celach.
W tym lustrzanym starciu Duelist, WzmacniająCa KsięGa wykazał przewagę wskaźnika wygranych 56.3%. Lustrzane starcia są najczystszym testem mistrzostwa bohatera - sukces sprowadza się do timingu zdolności, pozycjonowania i zrozumienia specyficznych mocnych stron twojego bohatera. Przestudiuj typowe wzorce WzmacniająCa KsięGa, aby poprawić swoje wyniki w lustrzanych starciach.
Kompletne dane o starciach dla Cyclops w Marvel Rivals (sezon Season 9.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.3% | 88 | 4.17 | 21.5 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 45.3% | 64 | 4.14 | 20.6 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 47.3% | 55 | 3.22 | 15.4 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 41.5% | 53 | 4.03 | 21.4 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 49.0% | 49 | 4.12 | 23.1 | 7.2 | 0 | 0 | |
| 51.1% | 45 | 3.53 | 19.1 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 39.5% | 43 | 3.53 | 19.6 | 7.2 | 0 | 0 | |
| 52.5% | 40 | 4.26 | 21.2 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 55.0% | 40 | 4.57 | 21.1 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 38 | 3.93 | 20.7 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 48.6% | 37 | 5.02 | 23.9 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 51.3% | 37 | 4.40 | 23.6 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 44.4% | 36 | 3.88 | 22.1 | 6.9 | 0 | 0 | |
| 41.2% | 34 | 3.58 | 17.8 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 46.9% | 32 | 3.84 | 22.1 | 7.1 | 0 | 0 | |
| 41.9% | 31 | 4.26 | 21.2 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 63.3% | 30 | 4.77 | 21.2 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 33.3% | 30 | 3.03 | 16.6 | 7.0 | 0 | 0 | |
| 51.8% | 27 | 3.33 | 16.3 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 44.4% | 27 | 4.73 | 22.3 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 36.0% | 25 | 3.46 | 17.5 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 45.8% | 24 | 4.39 | 19.9 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 47.8% | 23 | 4.77 | 20.7 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 40.9% | 22 | 3.36 | 17.9 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 47.6% | 21 | 4.47 | 21.3 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 63.2% | 19 | 5.86 | 24.1 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 47.4% | 19 | 4.29 | 21.8 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 58.8% | 17 | 6.73 | 26.5 | 4.9 | 0 | 0 | |
| 41.2% | 17 | 3.67 | 20.3 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 43.8% | 16 | 4.92 | 25.7 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 43.8% | 16 | 3.15 | 17.8 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 43.8% | 16 | 4.23 | 17.9 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 53.3% | 15 | 6.10 | 23.5 | 4.7 | 0 | 0 | |
| 33.3% | 15 | 2.96 | 17.1 | 7.7 | 0 | 0 | |
| 40.0% | 15 | 3.48 | 21.5 | 8.1 | 0 | 0 | |
| 53.3% | 15 | 6.10 | 25.5 | 5.1 | 0 | 0 | |
| 23.1% | 13 | 2.84 | 17.6 | 7.1 | 0 | 0 | |
| 53.8% | 13 | 4.93 | 23.9 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 58.3% | 12 | 5.64 | 26.9 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 45.5% | 11 | 4.55 | 23.1 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 36.4% | 11 | 2.23 | 11.6 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 40.0% | 10 | 4.33 | 16.9 | 4.8 | 0 | 0 | |
| 80.0% | 10 | 7.03 | 22.2 | 3.5 | 0 | 0 | |
| 40.0% | 10 | 4.13 | 20.8 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 80.0% | 10 | 5.28 | 16.0 | 3.9 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 10 | 3.52 | 17.2 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 0.0% | 9 | 1.58 | 9.8 | 7.4 | 0 | 0 | |
| 33.3% | 9 | 3.08 | 16.2 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 44.4% | 9 | 2.51 | 13.9 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 57.1% | 7 | 4.78 | 24.9 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 66.7% | 6 | 5.11 | 19.2 | 4.7 | 0 | 0 | |
| 66.7% | 6 | 5.63 | 22.3 | 5.0 | 0 | 0 | |
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Cyclops radzi sobie najlepiej przeciwko Kamizelka Kolcza, Absurdalnie Wielka Różdżka, invisible woman. Najsilniejsze starcie jest z Różdżka Zniszczenia ze wskaźnikiem wygranych 80.0%.
Cyclops ma trudności z cloak & dagger, Jubilee, The Hood. Najtrudniejszy kontrpik to psylocke z tylko 33.3% wskaźnikiem wygranych.
Jako Duelist, Cyclops wygrywa 20 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jako Duelist, wydajność Cyclops w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.
Aplikacja desktopowa działa tylko na Windowsie — wyślij sobie link i zainstaluj ją przy komputerze.