- Wskaźnik Wygranych
- 53.4%
- Wskaźnik Wyboru
- 3.4%
- Śr. KDA
- 4.49
Elsa Bloodstone vs Invisible Woman
- Rola
- Duelist
- Mecze
- 13 772
- Sezon
- Season 10.5
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Invisible Woman mocno kontruje Elsa Bloodstone w Marvel Rivals — Elsa Bloodstone wygrywa tylko 39.7% z 423 gier w tym trudnym starciu. Elsa Bloodstone poluje na Invisible Woman za 19.9 średnich zabójstw, ale Invisible Woman może odwrócić walki z 11 857 wydajnością leczenia, jeśli jest chroniony. Przeciwko Invisible Woman, gracze Elsa Bloodstone powinni grać ostrożnie, czekać na wsparcie drużyny i unikać izolowanych sytuacji 1v1.
Analiza matchupu Elsa Bloodstone
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Elsa Bloodstone. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup Elsa Bloodstone vs Invisible Woman?
Analiza Starcia Elsa Bloodstone vs Invisible Woman
Starcie Elsa Bloodstone vs Invisible Woman jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 423 meczów. Invisible Woman dominuje ze wskaźnikiem wygranych 60.3%, podczas gdy Elsa Bloodstone osiąga tylko 39.7%, imponująca przewaga 20.6%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Invisible Woman ma narzędzia do przetrwania burstu Elsa Bloodstone i umożliwienia kolegom z drużyny ukaranie nadmiernego wystawienia. Invisible Woman absolutnie dominuje w statystykach KDA z 11.36, masywną przewagę +7.17 nad Elsa Bloodstone. Wskazuje to, że Invisible Woman konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Invisible Woman zapewniającym 11 753 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. To jest trudne starcie dla Elsa Bloodstone przeciwko Invisible Woman. Z zaledwie 39.7% wskaźnikiem wygranych, rozważ unikanie konfrontacji 1v1, granie w pobliżu kolegów z drużyny i skupienie się na umożliwianiu drużynie, zamiast podejmowania bezpośrednich walk. Jako Pojedynkowicz, sukces Elsa Bloodstone przeciwko Invisible Woman często sprowadza się do timingu. Czekaj na kluczowe cooldowny, identyfikuj możliwości i angażuj się zdecydowanie, zamiast wymieniać się nieefektywnie.
Statystyki Walki Elsa Bloodstone vs Invisible Woman
Invisible Woman ma wyraźną przewagę w walce nad Elsa Bloodstone, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.
Porównanie Wpływu Elsa Bloodstone vs Invisible Woman
Jako Pojedynkowicz, Elsa Bloodstone oczekiwanie prowadzi obrażenia ze średnią 8420 na mecz. Ta wydajność obrażeń pozwala im zagrażać eliminacjami i konsekwentnie wywierać presję na Invisible Woman.
Jako Strateg, Invisible Woman wnosi średnio 11 857 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Elsa Bloodstone i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.
Starcie Ról Duelist vs Strategist
Elsa Bloodstone zaskakująco ma problemy przeciwko Invisible Woman ze wskaźnikiem wygranych 39.7%. Ten Strateg ma narzędzia do przetrwania twojego burstu - czy to przez samoochronę, leczenie, czy ochronę sojusznika. Wywab zdolności obronne, zanim w pełni się zaangażujesz.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Elsa Bloodstone
Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.
- Pełna plansza 6v6
- Team-upy i synergie par
- Matchupy z wrogą drużyną

Kompletne dane o starciach dla Elsa Bloodstone w Marvel Rivals (sezon Season 10.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.2% | 581 | 3.88 | 18.6 | 5.9 | 5100 | 117 | |
| 43.7% | 535 | 4.34 | 20.0 | 5.7 | 5890 | 166 | |
| 40.4% | 502 | 3.78 | 18.9 | 6.1 | 6290 | 134 | |
| 46.3% | 484 | 3.83 | 18.9 | 6.0 | 5752 | 151 | |
| 44.3% | 429 | 4.27 | 20.0 | 5.7 | 5756 | 115 | |
| 39.7% | 423 | 4.19 | 19.9 | 5.7 | 8420 | 104 | |
| 46.7% | 409 | 4.20 | 19.3 | 5.7 | 5738 | 312 | |
| 42.1% | 406 | 4.04 | 19.1 | 5.7 | 6162 | 128 | |
| 44.0% | 400 | 4.01 | 19.7 | 6.0 | 5679 | 125 | |
| 43.1% | 399 | 3.96 | 19.1 | 5.7 | 8259 | 110 | |
| 50.6% | 387 | 4.67 | 20.6 | 5.4 | 5802 | 153 | |
| 47.3% | 355 | 4.21 | 19.8 | 5.7 | 6200 | 162 | |
| 42.7% | 321 | 3.84 | 18.6 | 6.0 | 5343 | 227 | |
| 43.3% | 305 | 4.11 | 19.7 | 5.8 | 6511 | 124 | |
| 54.0% | 289 | 4.09 | 21.1 | 6.2 | 8887 | 130 | |
| 38.5% | 278 | 3.68 | 18.8 | 6.2 | 6772 | 133 | |
| 61.0% | 277 | 4.65 | 20.4 | 5.3 | 6111 | 114 | |
| 51.7% | 271 | 3.96 | 18.3 | 5.8 | 5777 | 115 | |
| 52.8% | 246 | 4.15 | 20.2 | 5.9 | 7179 | 184 | |
| 50.6% | 245 | 4.51 | 20.2 | 5.4 | 5960 | 108 | |
| 36.5% | 241 | 3.84 | 19.3 | 6.2 | 6691 | 183 | |
| 44.1% | 236 | 3.73 | 18.5 | 6.1 | 5027 | 132 | |
| 43.0% | 235 | 4.20 | 19.8 | 5.8 | 5219 | 115 | |
| 59.2% | 228 | 4.26 | 20.1 | 5.7 | 5802 | 114 | |
| 45.0% | 209 | 3.76 | 19.4 | 6.4 | 8144 | 167 | |
| 50.7% | 207 | 4.09 | 21.3 | 6.7 | 5360 | 299 | |
| 54.4% | 191 | 4.23 | 20.9 | 5.9 | 7345 | 114 | |
| 43.5% | 191 | 3.95 | 19.8 | 6.0 | 9578 | 97 | |
| 42.4% | 177 | 4.07 | 20.0 | 6.0 | 6655 | 150 | |
| 46.6% | 174 | 4.06 | 19.4 | 5.8 | 6049 | 122 | |
| 36.8% | 174 | 5.11 | 21.2 | 5.1 | 7011 | 132 | |
| 55.0% | 171 | 4.25 | 19.2 | 5.5 | 5700 | 127 | |
| 51.2% | 168 | 4.33 | 20.1 | 5.5 | 7596 | 128 | |
| 38.2% | 165 | 4.28 | 19.5 | 5.5 | 6943 | 119 | |
| 49.1% | 163 | 4.50 | 20.9 | 5.6 | 5573 | 136 | |
| 49.7% | 157 | 4.24 | 19.2 | 5.5 | 6124 | 217 | |
| 51.3% | 150 | 4.49 | 20.4 | 5.5 | 6292 | 114 | |
| 50.0% | 134 | 3.68 | 19.6 | 6.6 | 5587 | 297 | |
| 51.2% | 129 | 4.53 | 20.6 | 5.5 | 7120 | 124 | |
| 54.8% | 126 | 4.56 | 20.0 | 5.3 | 6256 | 115 | |
| 43.2% | 125 | 3.75 | 17.8 | 6.0 | 5868 | 400 | |
| 46.6% | 118 | 4.38 | 19.6 | 5.5 | 5786 | 109 | |
| 42.6% | 115 | 3.30 | 17.3 | 6.2 | 6877 | 210 | |
| 57.8% | 102 | 4.00 | 19.1 | 5.6 | 9646 | 73 | |
| 55.6% | 99 | 3.87 | 19.4 | 6.2 | 5876 | 102 | |
| 58.1% | 93 | 4.00 | 17.9 | 5.4 | 6625 | 93 | |
| 45.6% | 92 | 3.71 | 19.0 | 6.3 | 5052 | 100 | |
| 55.6% | 90 | 3.75 | 19.9 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 76 | 3.63 | 18.2 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 31.8% | 63 | 4.57 | 19.0 | 5.0 | 5865 | 87 | |
| 63.6% | 44 | 4.81 | 19.9 | 5.1 | 7841 | 124 | |
| 69.2% | 39 | 3.49 | 17.1 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 47.4% | 19 | 3.65 | 15.9 | 5.2 | 0 | 0 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Elsa Bloodstone vs Invisible Woman
Jakie są najlepsze starcia Elsa Bloodstone w Marvel Rivals?
Elsa Bloodstone radzi sobie najlepiej przeciwko Scarlet Witch, Doctor Strange, Deadpool. Najsilniejsze starcie jest z Cyclops ze wskaźnikiem wygranych 69.2%.
Jakie są najgorsze starcia Elsa Bloodstone w Marvel Rivals?
Elsa Bloodstone ma trudności z Iron Man, Moon Knight, Jeff The Land Shark. Najtrudniejszy kontrpik to Hawkeye z tylko 31.8% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z Elsa Bloodstone?
Jako Duelist, Elsa Bloodstone wygrywa 22 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak Elsa Bloodstone radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Duelist, wydajność Elsa Bloodstone w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.